با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

هزینه مهاجرت به نروژ

هزینه مهاجرت به نروژ

نروژ يك كشور كوهستاني و سردسير در شمال اروپا و غرب شبه‌جزيره اسكانديناوي است و در نيمكره شمالي كناردرياي نروژ كه درهمسايگي سوئد در شرق و فنلاند و روسيه در شمال‌شرقي آن واقع شده است وعضو اتحادیه اروپا می باشد.


هزینه مهاجرت به نروژ

کشور نروژ، کشوری كوهستاني می باشد که داراي آبدره‌هاي زيبا و وصف‌ناپذير هم مي‌باشد. مهم ترين رشته‌ كوه اين كشور كوه اسكانديناوي است كه دره‌هاي زيبا و عميق آن يكي از پرطرفدارترين جاذبه‌هاي گردشگري نروژ مي‌باشد. جلگه‌ها در كنار رودها به ويژه خليج اسلو و تنگه اسكاژراك واقع هستند،نروژ داراي جزيره‌هاي فراواني مي‌باشد كه با جنگل‌هاي انبوه از درخت پوشيده شده است.

در نواحي جنوبي کشور نروژهوا معتدل و مرطوب و ساير نواحي سرد و يخبندان است.94 درصد خاك اين كشور قابل كشت می باشد و كشاورزي در اين كشور رونق زيادي دارد. در بيشتر مناطق شمالينروژ معمولا شش ماه شب و شش ماه روز است ضمن‌ اينكه مناطق شمالي کشور نروژ، معمولا نه ماه در سال بارش برف و باران با خود به همراه دارد. اين كشور شامل 19 استان و 448 شهرستان مي‌باشد، بخشداري هر شهرستان در زبان نروژي كمدن نام دارد كه موظف به اجراي قوانين و سروسامان دادن به زندگي مردم هستند. اين كشور با توجه به وسعت بالاي 300هزار مترمربعي جمعيتي در حدود چهارميليون و 380 هزار نفر دارد.

در دهه 18 ميلادي، اسلو، پايتخت نروژ به صورت يك روستا بوده و امروزه بخش زيادي از جمعيت در حومه اين شهر زندگي مي‌كنند. وايكينگ‌ها مهم ترين اقوامي بودند كه درنروژ سكني داشتند.

پيشينه مردم نروژ از نژاد اسكانديناوي و از تبار وايكينگ‌ها و از شاخه ژرمن‌ها هستند. همچنين 86 درصد نروژي‌ها پيرو كليساي انجيلي- لوتري، سه درصد كاتوليك و پروتستان، يك درصد مسلمان و 10 درصد باقيمانده تعلق ديني مشخصي ندارند.

به تازگي اشاعه دين اسلام درنروژ افزايش يافته و در اسلو مكان‌هاي عبادتي براي نمازگزاران مسلمان ساخته شده است.

امروزهنروژ يكي از ثروتمندترين كشورهاي جهان محسوب مي‌شود چرا كه كشاورزي در اين كشور از رونق بسيار بالايي برخوردار است و حتي يكي از بهترين و مرغوب‌ترين چاه‌هاي نفت دنيا را دارا مي‌باشد كه عده زيادي در پالايشگاه‌هاي نفت مشغول به كار هستند و به دليل اينكهنروژ را دريا احاطه كرده بسياري از مردم نيز به ماهيگيري مي‌پردازند و يكي از چرخه‌هاي اقتصاد اين كشور را آبزيان دريايي تشكيل مي‌دهد.

هزینه زندگی نروژ برای یک ترم که توسط سازمان برنامه ریزی کشور نروژ اعلام شده در حدود 8500 کرون یا معادل 1000 یورو در ماه است.
هزینه مسکن: 3000 کرون
خورد و خوراک : 2600 کرون
حمل و نقل: 460 کرون
کتاب و نوشت افزار: 840 کرون
سایر هزینه ها که شامل لباس،تلفن و تفریح : 1600 کرون
ولی به طور کلی با ماهیانه 6000کرون به راحتی می توان زندگی کرد.


اقامت از طریق ازدواج در نروژ

اقامت از طریق سرمایه گذاری در نروژ

تحصیل رایگان در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ

شرایط ثبت شرکت در نروژ

شرایط سرمایه گذاری در نروژ

اقامت از طریق سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ


هزینه مهاجرت به نروژ، مهاجرت کاری به نروژ ، ثبت شرکت در نروژ ، سرمایه گذاری در نروژ ، هزینه زندگی در نروژ ، شرایط ثبت شرکت در نروژ ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved