با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط مهاجرت به نروژ

شرایط مهاجرت به نروژ

مهاجرت به کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری(وکیل مهاجرت از طرسق سرمایه گذاری- مهاجرت به نروژ)
سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت می باشد، ولی باید در نظر داشته باشید در حال حاضر بسیاری از کشور های جهان از طریق سرمایه گذاری اقامت نمیدهند. بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت دارند با دفاتر و اشخاصی که هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت ندارند مشورت کرده و تمام سرمایه خود را دست این افراد سود جو می سپارند و این اشخاص فرصت طلب تمامی سرمایه مهاجر را با راهنمایی نادرست از بین می برند. باید توجه داشته باشید برای امر سرمایه گذاری با وکلایی که در این زمینه تجربه دارند مشورت نمایید تا پرونده مهاجرتی شما برای ارائه به محاکم بین المللی درست و صحیح تکمیل شود. در خصوص کشور نروژ در حال حاضر ویزایی با عنوان سرمایه گذاری یا کارآفرینی وجود ندارد. شما میتوانید برای گرفتن اقامت از کشور نروژ از راه های دیگری اقدام نمایید تا شانس اخذ ویزای شما بیشتر شود. برای ورود به خاک کشور نروز می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا وکلا و کارشناسان ما شما را در این خصوص یاری نمایند.


راه هایاخذ اقامت نروژ(وکیل مهاجرت برای کشور نروژ)
برای اخذ اقامت کشور نروژ چندین راه وجود دارد که در ادامه مطالب این روش ها را بررسی میکنیم.

اخذ اقامت نروژ از طریق تحصیل
یکی از راه های اخذ اقامت کشور نروژ اخذ ویزای تحصیلی می باشد که با توجه به در نظر گرفتن شرایط داوطلب می توان این نوع ویزا را اخذ نمود. به این صورت که دولت نروژ حین تحصیل به دانشجو اجازه کار کردن پاره وقت می دهد و اگر در این مدت شرایطی را که دولت در نظر گرفته را دانشجو رعایت کند پس از اتمام تحصیل به دانشجو اجازه می دهند ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل کنند و پس از پنج سال اگر قوانین و شرایط دولت نروژ را زیر پا نگذاشته و از لحاظ قانونی مشکلی وجود نداشته باشد به شخص اقامت دائم می دهند.


اخذ اقامت نروژ از طریق کار
یکی دیگر از طرق اخذ اقامت کشور نروژ روش پیدا کردن کار فرما می باشد. به این صورت که اگر شخصی در کشور نروژ قصد استخدام شمارا داشته باشد میتواند در کشور نروژ به مدت سه ماه آگهی دهد، اگر کسی خواهان اشتغال در شغل مورد نظر نبود میتواند برای شما دعوت نامه ارسال نماید و شما را استخدام کند.

 


اقامت از طریق سرمایه گذاری در نروژ

تحصیل رایگان در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ

شرایط ثبت شرکت در نروژ

شرایط سرمایه گذاری در نروژ

مهاجرت کاری به نروژ

کار در نروژ


شرایط مهاجرت به نروژ ، مهاجرت کاری به نروژ ، ثبت شرکت در نروژ ، سرمایه گذاری در نروژ ، هزینه زندگی در نروژ ، شرایط ثبت شرکت در نروژ ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved