با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط سرمایه گذاری در نروژ

شرایط سرمایه گذاری در نروژ

کشور های اسکاندیناوی یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت هستند. زیرا از حیث رفاه اجتماعی حرف اول را در بین کشور های دنیا می زنند. کشور نروژ یکی از کشورهایی است که ما برای مهاجرت به شما پیشنهاد می کنیم. نروژ دارای خصوصیات خاصی می باشد که این کشور را از سایر کشورهای جهان متمایز می کند.چاه های غنی نفت، جاذبه های توریستی بی نظیر این کشور از جمله این خصوصیات است.موکیل مهاجرت نروژ - نروژ یك كشور كوهستانی و سردسیر در شمال اروپا و غرب شبه‌جزیره اسكاندیناوی است و در نیمكره شمالی كناردریای نروژ كه درهمسایگی سوئد در شرق و فنلاند و روسیه در شمال‌شرقی آن واقع شده است وعضو اتحادیه اروپا می باشد.

کشور نروژ، کشوری كوهستانی می باشد که دارای آبدره‌های زیبا و وصف‌ناپذیر هم می‌باشد. مهم ترین رشته‌ كوه این كشور كوه اسكاندیناوی است كه دره‌های زیبا و عمیق آن یكی از پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری نروژ می‌باشد. جلگه‌ها در كنار رودها به ویژه خلیج اسلو و تنگه اسكاژراك واقع هستند،نروژ دارای جزیره‌های فراوانی می‌باشد كه با جنگل‌های انبوه از درخت پوشیده شده است.

نروژ

در نواحی جنوبی کشور نروژهوا معتدل و مرطوب و سایر نواحی سرد و یخبندان است.94 درصد خاك این كشور قابل كشت می باشد و كشاورزی در این كشور رونق زیادی دارد. در بیشتر مناطق شمالینروژ معمولا شش ماه شب و شش ماه روز است ضمن‌ اینكه مناطق شمالی کشور نروژ، معمولا نه ماه در سال بارش برف و باران با خود به همراه دارد. این كشور شامل 19 استان و 448 شهرستان می‌باشد، بخشداری هر شهرستان در زبان نروژی كمدن نام دارد كه موظف به اجرای قوانین و سروسامان دادن به زندگی مردم هستند. این كشور با توجه به وسعت بالای 300هزار مترمربعی جمعیتی در حدود چهارمیلیون و 380 هزار نفر دارد.

در دهه 18 میلادی، اسلو، پایتخت نروژ به صورت یك روستا بوده و امروزه بخش زیادی از جمعیت در حومه این شهر زندگی می‌كنند. وایكینگ‌ها مهم ترین اقوامی بودند كه درنروژ سكنی داشتند.

پیشینه مردم نروژ از نژاد اسكاندیناوی و از تبار وایكینگ‌ها و از شاخه ژرمن‌ها هستند. همچنین 86 درصد نروژی‌ها پیرو كلیسای انجیلی- لوتری، سه درصد كاتولیك و پروتستان، یك درصد مسلمان و 10 درصد باقیمانده تعلق دینی مشخصی ندارند.

به تازگی اشاعه دین اسلام درنروژ افزایش یافته و در اسلو مكان‌های عبادتی برای نمازگزاران مسلمان ساخته شده است.

امروزهنروژ یكی از ثروتمندترین كشورهای جهان محسوب می‌شود چرا كه كشاورزی در این كشور از رونق بسیار بالایی برخوردار است و حتی یكی از بهترین و مرغوب‌ترین چاه‌های نفت دنیا را دارا می‌باشد كه عده زیادی در پالایشگاه‌های نفت مشغول به كار هستند و به دلیل اینكهنروژ را دریا احاطه كرده بسیاری از مردم نیز به ماهیگیری می‌پردازند و یكی از چرخه‌های اقتصاد این كشور را آبزیان دریایی تشكیل می‌دهد.

مهاجرت به کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری(وکیل مهاجرت از طرسق سرمایه گذاری- مهاجرت به نروژ)

نروژ

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت می باشد، ولی باید در نظر داشته باشید در حال حاضر بسیاری از کشور های جهان از طریق سرمایه گذاری اقامت نمیدهند. بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت دارند با دفاتر و اشخاصی که هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت ندارند مشورت کرده و تمام سرمایه خود را دست این افراد سود جو می سپارند و این اشخاص فرصت طلب تمامی سرمایه مهاجر را با راهنمایی نادرست از بین می برند. باید توجه داشته باشید برای امر سرمایه گذاری با وکلایی که در این زمینه تجربه دارند مشورت نمایید تا پرونده مهاجرتی شما برای ارائه به محاکم بین المللی درست و صحیح تکمیل شود. در خصوص کشور نروژ در حال حاضر ویزایی با عنوان سرمایه گذاری یا کارآفرینی وجود ندارد. شما میتوانید برای گرفتن اقامت از کشور نروژ از راه های دیگری اقدام نمایید تا شانس اخذ ویزای شما بیشتر شود. برای ورود به خاک کشور نروز می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا وکلا و کارشناسان ما شما را در این خصوص یاری نمایند.

راه هایاخذ اقامت نروژ(وکیل مهاجرت برای کشور نروژ)

برای اخذ اقامت از کشور نروژ چندین راه وجود دارد که در ادامه مطالب این روش ها را بررسی میکنیم.

اخذ اقامت نروژ از طریق تحصیل

یکی از راه های اخذ اقامت کشور نروژ اخذ ویزای تحصیلی می باشد که با توجه به در نظر گرفتن شرایط داوطلب می توان این نوع ویزا را اخذ نمود. به این صورت که دولت نروژ حین تحصیل به دانشجو اجازه کار کردن پاره وقت می دهد و اگر در این مدت شرایطی را که دولت در نظر گرفته را دانشجو رعایت کند پس از اتمام تحصیل به دانشجو اجازه می دهند ویزای تحصیلی را به ویزای کاری نروژ تبدیل کنند و پس از پنج سال اگر قوانین و شرایط دولت نروژ را زیر پا نگذاشته و از لحاظ قانونی مشکلی وجود نداشته باشد به شخص اقامت دائم می دهند.

اخذ اقامت نروژ از طریق کار

یکی دیگر از طرق اخذ اقامت کشور نروژ روش پیدا کردن کار فرما می باشد. به این صورت که اگر شخصی در کشور نروژ قصد استخدام شمارا داشته باشد میتواند در کشور نروژ به مدت سه ماه آگهی دهد، اگر کسی خواهان اشتغال در شغل مورد نظر نبود میتواند برای شما دعوت نامه ارسال نماید و شما را استخدام کند.


تحصیل رایگان در نروژ

شرایط ثبت شرکت در نروژ

مهاجرت کاری به نروژ

کار در نروژ

اقدامات پس از ثبت شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت تجاری

ثبت شرکت تعاونی


شرایط سرمایه گذاری در نروژ ، مهاجرت کاری به نروژ ، ثبت شرکت در نروژ ، سرمایه گذاری در نروژ ، هزینه زندگی در نروژ ، شرایط ثبت شرکت در نروژ ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved