با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند

فنلاند کشوری با سیستم جمهوری بوده و عضو اتحادیه اروپا می باشد
زبان های رسمی فنلاند شامل زبان فنلاندی و زبان سوئدی می باشد (پنج در صد از جمعیت فنلاند زبان مادریشان سوئدی می باشد)


 

مهاجرت به فنلاند

 هنگام مهاجرت به فنلاند قبل از هر چیز به این مسائل نیاز دارید

اجازه اقامت. چنانچه در فنلاند قصد انجام کار دارید باید اجازه کار نیز داشته باشید.

اجازه ها و پروانه ها
 ویزا

ویزا عبارت است از اجازه ورود به کشور برای اقامت کوتاه مدت و یا موقتی که حداکثر سه ماه بطول می انجامد.  آن دسته از افراد خارجی که میخواهند برای مدت زمان کوتاهی به فنلاند مسافرت کرده و علت سفر آنها مواردی از قبیل گذراندن تعطیلات، مسافرت کاری و یا آمدن به نزد دوستان و خویشان خود می باشد، چنانکه جزو افراد تبعه کشورهای آزاد از قید ویزا نباشند، نیاز به ویزا خواهند داشت.

برای کسب آگاهی درباره نیاز به داشتن ویزا برای آمدن به فنلاند، می توانید به سایتهای اینترنتی وزارت امور خارجه و یا نزدیکترین کنسولگری فنلاند مراجعه نموده و موضوع را بررسی کنید.

راهنمای کامل مهاجرت به فنلاند

شما باید قبل از آمدن به فنلاند، ویزا را درخواست کنید. ویزا را میتوان از کنسولگری فنلاند در کشور خود درخواست نمایید.

فنلاند با بعضی کشورها مثلاً کشورهای اسکاندیناوی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرارداد عدم نیاز به ویزا دارد. توابع چنین کشورهایی موقع سفر به فنلاند نیازی به ویزا ندارند .

کسب اجازه اقامت برای کشور فنلاند

چنانکه می خواهید برای سکونت به فنلاند بیائید، معمولا نیاز به اجازه اقامت خواهید داشت. شما باید قبل از اینکه به فنلاند بیائید، اجازه اقامت را درخواست کنید. می توانید اجازه اقامت را از کنسولگری فنلاند در کشور خود درخواست کنید.

راهنمای کامل مهاجرت به فنلاند

 شما باید دارای دلیل قابل قبولی جهت نقل مکان به فنلاند باشید. اجازه اقامت فنلاند را میتوان بر اساس یکی از دلایل زیر دریافت کرد:
- کار
- فعالیت بازرگانی
- تحصیل
- پیوند خانوادگی (اعضای خانواده در فنلاند زندگی میکنند)
- بازگشت به وطن
- متولد فنلاند بودن
- حفاظتهای بین المللی (از قبیل پناهجویی)
- دلیلی غیر از موارد فوق

اگر بمدت حداکثر سه ماه در فنلاند هستید، در این صورت در حالت عادی نیازی به درخواست اجازه اقامت ندارید. برای اقامت کوتاه مدت، داشتن ویزا کافی می باشد. البته در بعضی از موارد ممکن است که حتی برای اقامت کوتاهتر از سه ماه نیز نیاز به اجازه اقامت داشته باشید. جهت کسب آگاهی بیشتر در این باره می توانید از کنسولگری فنلاند سئوال کنید.
توابع کشورهای اسکاندیناوی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا

در شرایط زیر نیازی به داشتن اجازه اقامت فنلاند ندارید:


راهنمای کامل مهاجرت به فنلاند

 

 جزو افراد تبعه کشورهای اسکاندیناوی می باشید
 جزو افراد تبعه کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستید
 جزو افراد تبعه کشورهای سوئیس و لیختن اشتاین می باشید

می توانید بطور آزادانه در فنلاند به تحصیل، انجام کار و یا فعالیتهای صنفی و تجاری بپردازید.

آن دسته از افراد تبعه کشورهای اسکاندیناوی (سوئد، نروژ، دانمارک، ایسلند) که بمدت بیشتر از شش ماه در فنلاند اقامت دارند، باید در اداره ثبت احوال شهرستان محل سکونت خود ثبت نام کنند. در سایتهای اینترنتی اداره ثبت احوال اطلاعات لازم درباره ثبت نام افراد تبعه کشورهای اسکاندیناوی به زبان فنلاندی، به زبان سوئدی، و به زبان انگلیسی، موجود می باشد.

افراد تبعه کشورهای عضو اتحادیه اروپا، سوئیس و لیختن اشتاین که بمدت طولانی تر از سه ماه در فنلاند اقامت دارند، باید حق اقامت خود را در اداره پلیس شهرستان محل سکونت خود به ثبت برسانند. در سایتهای اینترنتی پلیس اطلاعات لازم درباره به ثبت رساندن حق اقامت افراد تبعه کشورهای عضو اتحادیه اروپا، به زبان فنلاندی موجود می باشد.

شماره شناسایی شخصی از اداره ثبت احوال (maistraatti). در اداره ثبت احوال شهرستان محل اقامت خود ثبت نام نمائید. در این اداره شما به عنوان شخص ساکن کشور فنلاند ثبت می شوید. همزمان به شما شماره شناسایی شخصی داده می شود. گذرنامه و اجازه اقامت خود را به همراهداشته باشید. در صورتیکه متأهل هستید به مدرکی در مورد ازدواجتان نیز نیاز دارید.  در صورتی که دارای فرزند می باشید، گواهی تولد فرزندتان نیز مورد نیاز است.

اداره ثبت احوال

راهنمای کامل مهاجرت به فنلاند

 اداره های ثبت احوال، مقامات اداری دولت در سطح محلی می باشند. این اداره ها از جمله به مسایل مربوط به ثبت رسیدگی می کنند. اطلاعات پایه اشخاصی که در فنلاند زندگی می کنند به سیستم اطلاعات جمعیت منتقل می شود. هنگام مهاجرت به فنلاند ،  جابجایی از محلی به محل دیگر در فنلاند و یا مهاجرت به خارج ،  باید مراتب را به اداره ثبت احوال اطلاع داد.

اداره های ثبت احوال وظایف متعدد دیگری نیز به عهده دارند.  بعنوان مثال میتوان اطلاعات لازم را درباره شرکت ها و انجمنهای به ثبت رسیده، از این اداره دریافت نمود.  کارمند مسئول ثبت در اداره ثبت احوال مراسم عقد غیر مذهبی را اجرا می کند. همچنین در صورتی که کسی بخواهد قبل از ازدواج قرارداد شرط ازدواج (avioehtosopimus)منعقد کند، باید این قرارداد را برای ثبت به اداره ثبت احوال ببرد.

همچنین از اداره ثبت احوال میتوان مدرک شهروندی را دریافت نمود که توسط این مدرک میتوانید محل سکونت قبلی و یا فعلی خود را به تثبیت برسانید.  این مدرک را میتوانید از طریق تلفن و نیز پست الکترونیکی تقاضا نمایید.

کارت کلا (Kela-kortti) از کلا (Kela) و یامؤسسه بازنشستگی  ملی(Kansaneläkelaitos)  .  با ارائه کارت کلا میتوانید ثابت کنید که شما حق استفاده از تأمینات اجتماعی فنلاند را دارید. چنانچه درفنلاند به طور دائم سکونت داشته باشید  به شما کارت کلا تعلق میگیرد. در مورد تأمینات اجتماعی تمام اشخاصی که به فنلاند مهاجرت می کنند تصمیم گیری می شود. این تصمیم گیری در اداره کلا محل اقامت  متقاضی انجام می گیرد.

مؤسسه بازنشستگی ملی

گهگاهی اشخاص ممکن است به کمک جامعه نیاز داشته باشند. مؤسسه بازنشستگی ملی یعنی کلا (Kela)مسئولیت رسیدگی به تأمینات اجتماعی پایه اشخاص ساکن فنلاند را در شرایط مختلف زندگی به عهده دارد. امور کلا با درآمد های مالیاتی بودجه گذاری می شود. در صفحات اینترنتی کلا اطلاعات بیشتری در این مورد که چه کسی می تواند تحت پوشش تأمینات اجتماعی باشد وجود دارد.

از کلا می توان مثلاً درخواست کمک هزینه بازار کار و پول روزانه استعلاجی نمود. مسئولین مختلف اداری با هم همکاری می نمایند. مثلاً چنانچه شخص بیکار در اداره کار ثبت نام نکرده باشد, نمی تواند از کلا درخواست کمک هزینه نماید. اطلاعات نزدیکترین اداره کلا را می توان از صفحات اینترنتی کلا جستجو کرد. از لیست نام شهرستان محل اقامت خود را انتخاب کنید.

کارت مالیاتی از اداره مالیات (verotoimisto). هنگام درخواست کارت مالیاتی باید یا شماره  شناسایی شخصی داشته باشید و یا شماره  شناسایی شخصی موقتی. این شماره شناسایی شخصیرا می توانید از اداره ثبت احوال دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه سیستم مالیات در فنلاند چگونه عمل می کند .

اداره مالیات

در فنلاند باید از هر نوع درآمدی مالیات پرداخت کرد . کارفرما مطابق با در صد مالیاتی که در برگه مالیاتی تان وجود دارد از حقوق تان مالیات کسر می کند. برگه مالیاتی را می توانید از اداره مالیات دریافت نمائید. برگه مالیاتی را باید خودتان به کارفرما تحویل دهید. اداره های مالیات در تمام نقاط فنلاند وجود دارند. هنگام درخواست کارت مالیاتی باید یا شماره شناسایی شخصی داشته باشید و یا شماره شناسایی شخصی موقتی. این شماره شناسایی شخصی را می توانید از اداره ثبت احوال دریافت کنید.

مالیات

 در فنلاند باید از هر نوع درآمدی مالیات پرداخت. هنگامی که مشغول به کار می شوید, به خاطر داشته باشید که که از نزدیکترین اداره مالیات کارت مالیاتی گرفته و به سرعت به کارفرما تحویل دهید. بدون کارت مالیاتی مقدار ۶۰% مالیات از حقوقتان اخذ می شود. به یاد داشته باشید که قرارداداستخدامی خود را که در آن حقوقتان دیده می شود, با خود به اداره مالیات ببرید. از کارت مالیاتی دیده می شود که درصد مالیات شما چقدر است. در صورتی که علاوه بر کار اصلی تان کار جانبی دیگری نیز انجام می دهید, از کارت مالیاتی درآمد جانبی, که آن را هم باید بلافاصله به کارفرما تحویل دهید, استفاده کنید.

درصد مالیاتی به درآمد بستگی دارد و در صورتی که درآمد تغییر یابد می توان آن را تغییر داد. خودتان باید مقداردرآمد و درصد مالیاتتان را دنبال کنید, چرا که در صورتی که کمتر از آنچه که باید مالیات بپردازید مالیات پرداخت کرده باشید, این اختلاف را باید سال بعد پرداخت کنید. در صورتی که به مشاورت و راهنمائی نیاز دارید می توانید به نزدیک ترین اداره مالیات مراجعه کنید .

در صورتی که برای فردی شخصی کار می کنید و درآمد سالانه تان کمتر از ۱۵۰۰ یورو می باشد نیازی به تهیه کارت مالیاتی ندارید. کارت مالیاتی باید همیشه برای شرکت ارائه گردد. در هر دو صورت اطلاع مالیاتی باید همیشه انجام گیرید.

اعلام وضعیت مالیاتی (Veroilmoitus)

اعلام وضعیت مالیاتی می باید هر ساله پر شود. سازمان مالیات برای تمام اشخاص حقوق بگیر در ماه آوریل فرم مالیاتی از پیش پر شده ارسال می کند. اطلاعاتی که در فرم مالیاتی از پیش پر شده به کار رفته اند از مراجعی همچون کارفرماها, بانک ها, شرکت های بیمه و سازمان بازنشستگی ملی دریافت شده اند.

در صورتی که در فرم مالیاتی از پیش پر شده اطلاعات اشتباه یا ناقص وجود دارد, خود شخص باید آن را اصلاح نماید. فرم مالیاتی را می بایست پس از اصلاح آن امضاء نموده و به سازمان مالیات بازگرداند. چنانچه تمام اطلاعات به کار رفته در فرم مالیاتی از پیش پر شده صحیح می باشند, نیازی به بازگرداندن آن وجود ندارد.

حساب بانکی

معمولاً همیشه حقوق به حساب بانکی واریز می شود. با خدمات بانک های مختلف آشنا شوید. روش های مختلفی برای پرداخت قبض وجود دارد (دستگاه های اتوماتیک بانک ،  به عبارت دیگر عابر بانک pankkiautomaatti, اینترنت، تلفن وغیره).  هنگام باز کردن حساب بانکی به گذرنامه و یا دیگر مدرک شناسایی رسمی نیازدارید.  گذرنامه ویژه اتباع بیگانه نیز اخیراً به عنوان مدرک شناسایی مورد قبول واقع  شده است. اطلاعات  بیشتر در مورد موضوع

شماره تلفن هر چه سریع تر. در فنلاند تلفن وسیله ارتباطی بسیار مهمی است. با خدمات شرکت های مختلف مخابرات آشنا شوید. قیمت های تلفن ممکن است تفاوت های زیادی با هم داشته باشد. در فنلاند از جمله شرکتهایی که خط تلفن موبایل ارائه می دهند، عبارتند از:شبکه Sonera Mobile، خدمات موبایل Elisa  و شبکه های Finnet. همچنیندر Ahvenanmaaاپراتور شبکه موبایلی تحت عنوانMobiltelefon    Ålandsموجود میباشد.امروزه شبکه های جی اس ام تقریبا سراسر فنلاند را پوشش میدهد.

همچنین می توانید کارتهای اعتباری بخرید. اینگونه کارتها قبلا تا یک مبلغ مشخص شارژ شده اند و با آنها می توانید تماس بگیرید. کارتهای اعتباری را میتوانید از R- کیوسکی ها، از بعضی سوپر مارکتها و یا از اینترنت خریداری کنید. جهت خریداری این کارتهای اعتباری، نیازی به داشتن آدرس و یا شماره شناسایی فنلاندی ندارید.

امکان تحصیل زبان فنلاندی و یا سوئدی

در فنلاند دو زبان رسمی وجود دارد, فنلاندی و سوئدی.

 زبان مادری ۹۱ درصد از فنلاندی ها فنلاندی است و زبان مادری ۵ در صد آنها سوئدی.  زبان سوئدی بیشتر در سواحل غربی و جنوبی فنلاند تکلم می شود.

امکان تحصیل به زبان فنلاندی و سوئدی در فنلاند وجود دارد.

شهرستان ها می توانند تک زبانه و یا دو زبانه باشند. هنگام مراجعه به ادارجات دولتی ( اداره کار و امور کسب معیشت ), حق دارید که از زبان فنلاندی و یا سوئدی استفاده نمائید. در شهرستان های دو زبانه می توانید هنگام مراجعه به ادارجات غیر دولتی وابسته به شهرستان نیز (مثلاً اداره امور اجتماعی), از هر دو زبان استفاده نمائید.

در بعضی از مشاغل ممکن است که هم مجبور به اثبات توانایی زبان فنلاندی شوید و هم زبان سوئدی.

در صفحات اینترنتی وزارت دادگستری اطلاعاتی در مورد قانون زبان به زبان های فنلاندی   و سوئدی موجود می باشد.


اقامت دائم فنلاند

اقامت در فنلاند

اقامت در کشور فنلاند

اقامت فنلاند

شرایط اقامت در فنلاند

شرایط اقامت در کشور فنلاند

فنلاند

کشور فنلاند


مهاجرت به فنلاند ، شرایط اقامت فنلاند ، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved