با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

فنلاند اقامت

فنلاند اقامت


شهرستانها کشور فنلاند خدمات بسیاری را به ساکنین خود ارائه می دهند. از جمله خدمات شهرستانها می توان به خدمات درمانی و خدمات مهد کودک اشاره کرد. اگر شما دارای اقامت (kotikunta) در فنلاند می باشید، در این صورت شما حق استفاده از خدمات آن شهرستان را دارید.


 

اقامت در فنلاند


شما باید برای خود روشن سازید که آیا شما و دیگر اعضای خانواده شما از حق اقامت در فنلاند برخوردارند. داشتن حق اقامت در فنلاند بر اساس قانون شهروندی تعیین می گردد.
چگونه می توانید حق اقامت فنلاند را دریافت کنید

همزمان با ثبت نام شما در اطلاعات ثبت نفوس، حق دریافت اقامت شما نیز مشخص خواهد شد. برای روشن ساختن حق اقامت شما، شما بایستی به اداره ثبت احوال (maistraatti) شهرستان محل سکونت خود مراجعه کرده و درخواست ثبت مشخصات خود را در اطلاعات ثبت نفوس بنمایید.

اگر مشخصات شما قبلا در اطلاعات مربوط به ثبت نفوس ثبت شده است و می خواهید حق اقامت فنلاند را دریافت کنید، شما باید اداره ثبت احوال شهرستان محل سکونت خود تماس گرفته و مدارکی را مبنی بر اینکه نوع سکونت شما در فنلاند از حالت موقتی به صورت ثابت درآمده است را ارائه دهید.

شما در شرایط زیر می توانید اقامت فنلاند را دریافت کنید:

    دارای تابعیت فنلاند هستید
    دارای تابعیت یکی از کشورهای شمال اروپا هستید
    از اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا، سوئیس یا لیختن اشتاین هستید و حق اقامت خود را در اداره پلیس شهرستان محل سکونت خود به ثبت رسانیده اید.
    دارای اقامت از نوع دائم (P) و یا از نوع ممتد و پیوسته (A) می باشید و اقامت شما اعتبار دارد.
    عضو خانواده فردی می باشید که دارای اقامت فنلاند است.

برای اینکه بتوانید از فنلاند حق اقامت دریافت کنید، شما باید بطور ثابت در فنلاند سکنی گزینید. چنانچه بصورت موقتی در فنلاند سکونت دارید و بعنوان مثال برای تحصیلات و یا انجام کار و حداکثر برای مدت یکسال به این کشور آمده اید، نمی توانید اقامت آن را دریافت کنید.

اگر شما دارای نوعی از اقامت که به شما اجازه حداقل یک سال اقامت موقت را می دهد (اقامت از نوع B) بوده و اقامت شما دارای اعتبار می باشد، درصورتیکه بتوانید نشان دهید که قصد سکونت ثابت در فنلاند را دارید، می توانید اقامت را دریافت کنید.

مسایل زیر می توانند نشانگر سکونت ثابت باشند:

    دارای محل کار در فنلاند بوده و قرارداد کاری شما حداقل دو سال اعتبار دارد
    در فنلاند به تحصیل اشتغال دارید و تحصیلات شما حداقل دو سال طول می کشد
    فنلاندی تبار هستید
    قبلا دارای اقامت فنلاند بوده اید
    حداقل بمدت یکسال بطور مستمر در فنلاند سکونت داشته اید

معمولا شما دارای حق اقامت شهرستانی هستید که در آنجا سکونت دارید. چنانچه دارای مسکن نبوده و یا در چند شهرستان دارای مسکن می باشید، در این صورت مقیم و شهروند شهرستانی محسوب خواهید شد که خود شما دوست دارید و دارای ارتباط نزدیکی با آن شهرستان، به دلایل داشتن روایط خانوادگی و یا واقع بودن محل کار شما در آنجا، می باشید.


اقامت دائم فنلاند

اقامت در فنلاند

اقامت در کشور فنلاند

اقامت فنلاند

شرایط اقامت در فنلاند

شرایط اقامت در کشور فنلاند

فنلاند

کشور فنلاند


فنلاند اقامت ، شرایط اقامت فنلاند ، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved