با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت دائم فنلاند

اقامت دائم فنلاند

کشور فنلاند واقع در اروپای شمالی و عضو اتحادیه اروپا می باشد که به گفته بسیاری از متخصصان به دلیل داشتن جامعه ای رو به رشد ، دسترسی به منابع عظیم طبیعی و پتانسیل بالای علمی و صنعتی یکی از بهترین کشور های اروپایی برای تحصیل و اقامت می باشد.


 

اقامت دائم فنلاند

امروزه به علل گوناگون از جمله نیاز روز افزون کشورها به افراد متخصص ، علاقه به ادامه تحصیل در سطح کارشناسی ارشد و دکترا در دانشجویان سراسر دنیا از جمله ایران وجود دارد.
وکیل مهاجرت فنلاند - کشور فنلاند با داشتن دانشگاه‌ها، مؤ‌سسات‌ آموزش‌ عالي‌ تخصصي‌ و پلي‌ تكنيك‌های بسیار مدرن و مجهز به امکانات و آزمایشگاه های پیشرفته و بعضا فوق پیشرفته در زمره ی کشور های غنی از نظر سیستم آموزشی و تحصیلی موقعیت های فراوان تحصیلی و تحقیقاتی رایگان را برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در فنلاند فراهم می کند.
فنلاند

 

استراتژی کشور فنلاند بر مبنای توسعه کشور در زمینه های اطلاعاتی و تحقیقاتی و بالا بردن سطح عمومی تحصیلات بنا شده است و هم چنین سرمایه گذاری های شگرفی به صورت سالیانه در این زمینه انجام می شود و همین امر سبب رایگان شدن هزینه های تحصیل و پژوهش برای دانشجویان شده است.

کشور فنلاند شرایط لازم زندگی و تحصیلی را برای تحصیل دانشجویان خارجی در بسیاری از رشته های علم و فناوری فراهم می کند که تحصیل ارزان را می توان به عنوان مهمترین آنها نام برد که نتیجه ی آن به صورت ۷۰۰۰دانشجوی خارجی با بیش از ۴۰ملیت متفاوت نمود پیدا کرده است.قابل ذکر است که برای پذیرش از دانشگاه باید افراد در کنکور شرکت کنند .

شرایط مهاجرت به فنلاند

شنگن

کشورهای عضو شنگن، کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالتا، نروژ، هلند، لهستان، پرتقال، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد و سوئیس می باشند.

ویزای نوع A

ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاه های شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.

ویزای نوعB

ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و می تواند از شنگن به عنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.

ویزای نوع C

ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

ویزای نوعD

ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.


اقامت فنلاند

فنلاند

ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت در اروپاثبت شرکت بازرگانی


اقامت دائم فنلاند ، کشور فنلاند ، زندگی در فنلاند ، تحصیل در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند ، اقامت در فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved