با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

هزینه اقامت در بلاروس

هزینه اقامت در بلاروس

وادید ترانزیت بمنظور گذر از قلمرو جمهوری بلاروس صادر و به مدت 2 شبانه روز از زمان ورود فرد خارجی به جمهوری بلاروس اعتبار دارد.


 

هزینه اقامت در بلاروس

1- متقاضی روادید این کشور می باید دعوتنامه بستگان یا فرد دعوت کننده خود را به این کشور ارائه نماید. این دعوتنامه باید اصل باشد و توسط فرد دعوت کننده از بخش روادید وزارت داخلی این کشور تهیه و برای متقاضی ارسال شود.

2- برای دریافت روادید تجاری لازم است فرد دعوتنامه شرکت بلاروسی را ارائه نماید. این دعوتنامه می باید مشتمل بر هدف مسافرت و زمان مورد نیاز برای اقامت فرد بوده و تقبل هزینه های وی توسط شرکت دعوت کننده را مشخص نموده باشد.

3- برای دریافت روادید ترانزیت لازم است کپی روادید کشور مقصد و در صورت عدم لزوم دریافت روادید برای آن کشور کپی بلیط خود را ارائه نمائید.

4- برای سفرهای توریستی لازم است تائیده آژانس مسافرتی که سفر شما را هماهنگ نموده همراه شما باشد این تاییدیه همچنین باید به تائید آژانس مسافرتی بلاروسی رسیده باشد لازم به ذکر است آژانس مسافرتی بلاروس می باید توسط مقامات این کشور شناسایی گردیده و شماره ثبت آن در تائیده فوق الذکر درج شده باشد.

5- تمامی خارجیان می بیاید اظهاریه مربوط به کالا و ارز همراه خود را در زمان ورود به این کشور تکمیل نموده باشند. این فرم می باید توسط مسئولین فرودگاه مهر شود. فرم اظهاریه باید توسط مسافر نگهداری شود و در زمان خروج تحویل گردد. همچنین مسافرین باید در زمان خروج فرم دیگری را تکمیل نمایند و به همراه فرم اول به مسئولین فرودگاه تحویل دهند. عدم تکمیل فرم میتواند منجر به تاخیر در پرواز یا پرداخت جریمه شود.

6- همه افراد خارجی باید بیمه مناسب داشته باشند چه بیمه ایرانی و چه در فرودگاه توسط موسسات بیمه این کشور بیمه شوند. برای جلوگیری از هزینه های مضاعف لازم است بیمه نامه خود را به همراه داشته باشید. همچنین هتل ها نیز برای پذیرش مسافر بعضا بیمه نامه وی را نیز درخواست می نمایند.

7- هزینه روادید این کشور برای اتباع جمهوری اسلامی به ترتیب عبارت است از:

روادید ورود         40 دلار آمریکا   

روادید جهانگردی   15 دلار آمریکا

روادید تجاری       40 دلار آمریکا

روادید عبور         10 دلار آمریکا

روادید جمعی        10 دلار آمریکا

روادید تحصیلی     30 دلار آمریکا

8- هزینه روادید از افراد همراه زیر 16 سال اخذ نمی گردد.


 

اقامت در بلاروس

تحصیل در بلاروس

زندگی در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

هزینه تحصیل در بلاروس

هزینه تحصیل وزندگی در بلاروس

کشور بلاروس

هزینه زندگی در بلاروس

هزینه های زندگی در بلاروس


هزینه اقامت در بلاروس ، شرایط سرمایه گذاری در بلاروس ، ادامه تحصیل در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، هزینه های زندگی در بلاروس ، زندگی در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، اقامت در بلاروس ، سرمایه گذاری در بلاروس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved