با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط ثبت شرکت در بلاروس

جمهوری بلاروس در شرق قاره اروپا قرار دارد. این کشور از شمال با لیتونی و لیتوانی، از جنوب با اوکراین، از شرق با روسیه فدراتیو و از غرب با لهستان هم مرز می باشد.


شرایط ثبت شرکت در بلاروس

ثبت شرکت در بلاروس با توجه به روابط حسنه و نوپای اقتصادی بین ایران و بلاروس و همچنین رابطه ای که از دیرباز میان ایران و کشورهای مشترک المنافع C.I.S برقرار بوده، گسترش روابط تجاری و اقتصادی فی ما بین ایران و کشور های مذکور در چارچوب قوانین تجارت بین المللی و قوانین حاکم بر کشور های مشترک المنافع می باشد.
مدت زمان ثبت شرکت در بلاروس از ۱ تا ۲ روز می‌باشد و طی‌ این دو روز گواهی ثبت و اساس نامه با مهر تایید ارگانهای دولتی آماده میگردد.
برای افتتاح حساب بعد از ثبت شرکت و دریافت مدارک شرکت از ارگانهای دولتی اقدام میگردد و به غیر از گواهی ثبت و اساسنامه مدارک دیگری نیاز نیست و هیچ محدودیّتی برای باز کردن حساب در هیچ بانکی‌ نمی‌باشد حتی اگر صاحب یا صاحبان شرکت ایرانی‌ باشد بدلیل اینکه شرکت ثبت شده رزیدنت بلاروس می‌باشد.هم اكنون 31 بانك تجاری از جمله دو بانک تی کی و افتخار با سرما یه بانک های ایرانی زیر نظر بانک ملی در بلاروس فعالیت می کنند. بلاروس بانک بزرگترین بانک از نظر سرمایه در بلاروس می باشد.


تحصیل در بلاروس

زندگی در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

هزینه تحصیل در بلاروس

هزینه تحصیل وزندگی در بلاروس

کشور بلاروس

هزینه زندگی در بلاروس

هزینه های زندگی در بلاروس


شرایط ثبت شرکت در بلاروس ، ادامه تحصیل در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، هزینه های زندگی در بلاروس ، زندگی در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، اقامت در بلاروس ، سرمایه گذاری در بلاروس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved