با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

تماس فقط جهت :

 ثبــت شـــرکت در ارمنستــــــــان

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

ثبـت شــــــــرکت در انگلستـــــان

ثبـت شــــــــرکت در کــــــــــرج

موبایل :  09014298500

 

ثبت شرکت در بلاروس

ثبت شرکت در بلاروس

جمهوری بلاروس در شرق قاره اروپا قرار دارد. این کشور از شمال با لیتونی و لیتوانی، از جنوب با اوکراین، از شرق با روسیه فدراتیو و از غرب با لهستان هم مرز می باشد.


ثبت شرکت در بلاروس

ثبت شرکت در بلاروس با توجه به روابط حسنه و نوپای اقتصادی بین ایران و بلاروس و همچنین رابطه ای که از دیرباز میان ایران و کشورهای مشترک المنافع C.I.S برقرار بوده، گسترش روابط تجاری و اقتصادی فی ما بین ایران و کشور های مذکور در چارچوب قوانین تجارت بین المللی و قوانین حاکم بر کشور های مشترک المنافع می باشد.
مدت زمان ثبت شرکت در بلاروس از ۱ تا ۲ روز می‌باشد و طی‌ این دو روز گواهی ثبت و اساس نامه با مهر تایید ارگانهای دولتی آماده میگردد.
برای افتتاح حساب بعد از ثبت شرکت و دریافت مدارک شرکت از ارگانهای دولتی اقدام میگردد و به غیر از گواهی ثبت و اساسنامه مدارک دیگری نیاز نیست و هیچ محدودیّتی برای باز کردن حساب در هیچ بانکی‌ نمی‌باشد حتی اگر صاحب یا صاحبان شرکت ایرانی‌ باشد بدلیل اینکه شرکت ثبت شده رزیدنت بلاروس می‌باشد.هم اكنون 31 بانك تجاری از جمله دو بانک تی کی و افتخار با سرما یه بانک های ایرانی زیر نظر بانک ملی در بلاروس فعالیت می کنند. بلاروس بانک بزرگترین بانک از نظر سرمایه در بلاروس می باشد.


تحصیل در بلاروس

زندگی در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

هزینه تحصیل در بلاروس

هزینه تحصیل وزندگی در بلاروس

کشور بلاروس

هزینه زندگی در بلاروس

هزینه های زندگی در بلاروس


ثبت شرکت در بلاروس ، شرایط سرمایه گذاری در بلاروس ، ادامه تحصیل در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، هزینه های زندگی در بلاروس ، زندگی در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، اقامت در بلاروس ، سرمایه گذاری در بلاروس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکتها در استان البرز | ثبت شرکت در کرج | ثبت برند در کرج | ثبت لوگو در کرج | پلمپ دفاتر حسابداری در کرج | تاسیس شرکت در کرج

با ما تماس بگیرید : 09014298500

Designed and SEO by SUNIC | © 2014 europeregister.ir All rights reserved