با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

یکی از دلایل پیشرفت اقتصادی کشور بلاروس جدا شدن از کشور شوروی در سال 1991 است.


شرایط سرمایه گذاری در بلاروس

بنا بر اعلام سفارت جمهوری بلاروس در ایران، رئیس جمهور بلاروس به منظور توسعه جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در آن کشور شرایط جدید سرمایه گذاری را اعلام نمود.شرایط جدید سرمایه گذاری اعلامی از سوی دولت بلاروس به شرح زیر می باشد:
سرمایه گذار یا سازمانی که توسط وی یا با مشارکت وی در جمهوری بلاروس تاسیس شده است دارای حق استفاده از اسناد طراحی شده در خارج از کشور می باشد. در صورت استفاده از اسناد طراحی شده مطابق با استانداردهای طراحی خارجی در زمینه ساخت و ساز که در قلمرو ج.بلاروس مورد استفاده قرار می گیرند، فقط باید امور مربوط به ارتباط موضوع سرمایه گذاری با محل استقرار آن را انجام دهند. در سایر موارد چنین اسنادی تصحیح خواهند شد.
علاوه بر آن حقوق ذیل به سرمایه گذار پیشنهاد می گردند:
حذف کامل مالیات بر ارزش افزوده که هنگام خرید کالا (کار، خدمات)، حقوق مالکیتی پرداخت شده اند و برای طراحی، ساخت و تجهیز موضوع سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیرند و در پروژه سرمایه گذاری پیش بینی شده است.
تعیین موسسه اصلی طراحی، سازمانهای پیمانکاری دست دوم، سازمانهای ساخت و ساز و غیره بدون برگزاری مناقصات پیمانکاری جهت انجام ساخت موضوع سرمایه گذاری، تعمیرات آنها، عمران و نوسازی و محوطه سازی.
در عین حال سرمایه گذار از موارد ذیل معاف می باشد:
مالیات بر زمین و اجاره بهای زمین هایی که در مالکیت دولتی می باشند و جهت اجرای پروژه سرمایه گذاری اختصاص یافته اند طی دوره طراحی و ساخت در صورت پرداخت به صندوق نوآوری.
مالیاتهایی که سرمایه گذار هنگام اختصاص رایگان اموال دولتی به وی برای اجرای پروژه سرمایه گذاری موظف به پرداخت آنها می باشد(مالیات بر ارزش افزوده برای طرف اختصاص دهنده و مالیات بر سود برای طرف دریافت کننده).
مطابق با این فرمان برخی ترجیحات برای سازمانهای مقیم مناطق آزاد اقتصادی تعلق می گیرد و مشخصا شامل مقررات معافیت آنان از هزینه ها بابت حق انعقاد قرارداد اجاره زمین که به صندوق توسعه منطقه آزاد اقتصادی مربوطه پرداخت شده است می باشد.
این فرمان موجب ارایه تسهیلات بیشتر و ترجیحات به سرمایه گذار در چارچوب مقررات سرمایه گذاری گردیده و به افزایش جلب سرمایه به اقتصاد کشور مساعدت می نماید.


تحصیل در بلاروس

زندگی در بلاروس

هزینه تحصیل در بلاروس

هزینه تحصیل وزندگی در بلاروس

کشور بلاروس

هزینه زندگی در بلاروس

هزینه های زندگی در بلاروس


شرایط سرمایه گذاری در بلاروس ، ادامه تحصیل در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، هزینه های زندگی در بلاروس ، زندگی در بلاروس ، تحصیل در بلاروس ، اقامت در بلاروس ، سرمایه گذاری در بلاروس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved