با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اوکراین

اوکراین

اوکراین


کشور اوکراین در شرق اروپا واقع است. این کشور با روسیه، روسیه سفید، مولداوی اسلواکی، مجارستان و رومانی مرز زمینی و با کشورهای روسیه، بلغارستان، ترکیه و گرجستان مرز آبی دارد.


 

اوکراین:

کشور اوکراین در شرق اروپا واقع است. این کشور با روسیه، روسیه سفید، مولداوی اسلواکی، مجارستان و رومانی مرز زمینی و با کشورهای روسیه، بلغارستان، ترکیه و گرجستان مرز آبی دارد. مساحت آن حدود 600000 کیلومتر مربع است. در جنوب اوکراین آبهای دریای سیاه، لهستان، و آزوف واقع شده است. دریای سیاه از نظر حمل و نقل دریایی دارای ارزش فوق العاده ای است.
مهمترین بنادر اوکراین: اودسا، ایلیچفسکی، نیکلایف، سیواستاپل، یالتا و کرچ می باشند.
پایتخت اوکراین کیف و بزرگترین شهرهای آن خارکف، اودسا، دنپر، دانتسک، زاپاروژه، ***وارخ و لوف می باشند.
جمعیت اوکراین حدود 48 میلیون نفر است. غیر از اوکراینی ها بر اساس درصد جمعیتی، روسها (4/1 میلیون)، یهودیان، بیلوروسها، لهستانیان، مولداویاییها و غیره زندگی می کنند. زبان رسمی در این کشور زبان اوکراینی است ولی در اغلب مکانهای عمومی به زبان روسی محاوره میکنند ، دین آنها مسیحیت وکاتولیک است.
اوکراین به 25 استان، 394 شهر، 892 شهرک، 477 ناحیه و 3 ناحیه بزرگ اقتصادی: کناره رود دنپر، جنوب غربی و جنوبی تقسیم می شود.
ناحیه اقتصادی کناره رود دنپر یکی از بزرگترین ناحیه ها بوده که نقش اصلی را در اقتصاد صنایع سنگین دارا بوده و شامل معادن و صنایع فلزی می باشد. ناحیه جنوب غربی دارای صنایع غذائی پیشرفته، ماشین سازی، صنایع شیمیایی، صنایع چوب و لوازم و مصالح ساختمانی می باشد.
در قرون 9 الی 12 قسمت اعظم اوکراین در انحصار مردم کیف- روس ها (نژادی از اسلاویانها) بوده است. در قرن 15 مردم اوکراین گرد هم آمدند وبه یک همبستگی رسیدند. در طی این سالها اوکراینی ها با تجاوز لهستانی ها، لیتوانی ها و ترکهای ترکیه به مبارزه پرداختند.
مبارزه آزادیبخش اوکراین در سال های 1648- 1654 به اتحاد با روسیه انجامید. در نیمه دوم قرن 18 جنوب اوکراین از زیر استعمار ترکها رهایی یافت و در سال 1917 حکومت شوروی تاسیس شد. در سال1922 اوکراین به عضویت اتحاد جماهیر شوروی در آمد. اوکراین دارای حاکمیت مستقل بوده و از تاریخ 24 اوت سال 1991 به استقلال رسید.
اوکراین دارای سرزمینی با شرایط مساعد جهت توسعه کشاورزی و دامپروری و بهبود زندگی مردم و دارای شرایط استراتژیک خاص میباشد. آب و هوای اوکراین متعارف و متغیر است به استثنای تنگه جنوبی سواحل استان کرمل که گرمسیر است.
اوکراین یک کشور کشاورزی-صنعتی است. دارای رشته های صنایع سبک و سنگین، صنایع غذائی، کشاورزی و دامپروری پیشرفته، صنایع ساختمانی بزرگ و شبکه حمل و نقل مدرن می باشد.
اوکراین دارای جاذبه های توریستی زیاد بوده و علارغم آنکه در قاره اروپا واقع شده کشوری ارزان و با مخارجی پائین میباشد.
اوکراین که در اروپای شرقی واقع شده یکی از جمهوریهای استقلال یافته اتحاد جماهیر شوروی سابق است که پس از فروپاشی این کشور در سال 1991 تشکیل شد.

این کشور با روسیه، روسیه سفید، اسلواکی، مولداوی، مجارستان و رومانی مرز زمینی و با کشورهای روسیه، بلغارستان، ترکیه و گرجستان مرز آبی دارد.
اوکراین تا پیش از تشکیل اتحاد جماهیر شوروی کشوری مستقل بود. پس از ایجاد شوروی در سال 1922 اوکراین جزئی از خاک شوروی شد.
مسئولان اوکراین پس از جنگ جهانی دوم و در سال 1954 از بانیان تشکیل سازمان ملل متحد بودند.
پس از فروپاشی شوروی، اوکراین از نظر اقتصادی چند سال با مشکلاتی مواجه بود اما از اوایل قرن بیست و یک رشد اقتصادی با ثباتی پیدا کرد.

 

در حال حاضر اوکراین در میان جمهوریهای شوروی سابق از جایگاه ویژهای برخوردار است و از لحاظ فرهنگ و سطح زندگی و درآمد ملی اروپائیترین جمهوری شوروی محسوب میشود.
آب و هوای اوکراین معتدل است اما در بخش جنوبی استان کریمه آب و هوای مدیترانهای حاکم است. تنها کوههای این کشور در غرب آن واقع شدهاند که بلندترین آنها 2 هزار و 61 متر ارتفاع دارد.

سیاست در اوکراین
حکومت در اوکراین جمهوری است. رئیس جمهور در آن با رای مستقیم مردم برای دورهای پنج ساله تعیین میشود. رئیس جمهور اوکراین رئیس حکومت است.
مجلس اوکراین 450 عضو دارد. هیات وزیران اوکراین که در راس آنها نخست وزیر قرار دارد باید از مجلس رای اعتماد بگیرند. دادگاههای این کشور تحت نظام مستقلی اداره میشوند.
در اوکراین احزاب سیاسی بسیار فعال هستند. حزبهای کوچک در این کشور معمولا در انتخابات با احزاب دیگر ائتلاف میکنند.

اقتصاد در اوکراین
تولید ناخالص داخلی این کشور 3/364 میلیارد دلار است که رشدی 1/7 درصدی دارد. این کشور 52/21 میلیون نیروی کار دارد. بر اساس آمارهای رسمی نرخ بیکاری در این کشوربرابر با 2/7 است اما سازمان جهانی کار معتقد است نرخ بیکاری در اوکراین 7/6 درصد است.

 

37/7 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی میکنند و نرخ تورم در آن در سال 2006 میلادی 1/9درصد بود.
محصولات صادراتی این کشور شامل فلزات آهنی و غیرآهنی، سوخت و مواد پتروشیمی، تجهیزات و ماشینآلات حمل و نقل و مواد خوراکی است که 4/21درصد آن به روسیه، 1/7درصد آن به ترکیه، 4/6 درصد آن به ایتالیا و 1/4 درصد آن به آمریکا صادر میشود.
واردات این کشور شامل انرژی، ماشینآلات و تجهیزات و مواد شیمیایی است که 2/28درصد آن از روسیه، 7/11 درصد آن از آلمان، 6/7 درصد آن از لهستان، 7 درصد آن از چین و 5/7درصد آن از ترکمنستان میآید.

مردم اوکراین
جمعیت این کشور 46 میلیون و 299 هزار و 826 نفر است که میانگین سنی آنها 2/39سال است. نرخ رشد جمعیت در آن منفی است و امید به زندگی در اوکراین 88/67سال است.
1/4درصد از بزرگسالان این کشور به بیماری ایدز مبتلا هستند و در سال 2003 میلادی 20 هزار نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

 

بیشتر مردم این کشور مسیحی هستند. زبان رسمی این کشور اوکراینی است با این حال بسیاری از مردم به روسی صحبت میکنند.

آموزش در اوکراین
اوکراین این روزها برای دانشجویان کشورهایی چون ایران به عنوان کشوری دانشگاهی شناخته میشود. در این کشور ورود به دانشگاهها به ویژه در رشته پزشکی بسیار آسانتر از ایران است.
زبان تدریس در این کشور روسی و اوکراینی است و برای آموزش زبان روسی 9 ماه دوره آموزش زبان روسی معروف به دوره پاتفک وجود دارد.
در دوره پاتفک علاوه بر زبان روسی دروس فیزیک، شیمی، ریاضی، تاریخ اوکراین و بیولوژی برای گروه پزشکی و رسم فنی برای گروه مهندسی آموزش داده میشود.

ارتباطات در اوکراین
در اوکراین 12,341 میلیون خط تلفن ثابت وجود دارد و 49.076 میلیون خط تلفن همراه.
234 هزار و 349 میزبان اینترنت در این کشور وجود دارد و 5 میلیون و 545 هزار نفر از اینترنت استفاده میکنند.


مطالب مرتبط :

افتتاح حساب بانکی در انگلستان

اقامت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

آشنایی با آلمان | ثبت شرکت در آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان

بلژیک

خلاصه شرایط اقامت در کشور جمهوری لتونی به شرح زیر می باشد:


کلید واژه ها :

کشور اوکراین ،  آشنایی با کشور اوکراین ، اقامت در کشور اوکراین ، سرمایه گذاری در کشور اوکراین

ثبت شرکت در ارمنستان ، ثبت شرکت در انگلستان ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت شرکت در اروپا

 ثبت شرکت , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان 


 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved