با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

کار در کشور دانمارک

کار در دانمارک

بسیاری از افراد برای مهاجرت به یک کشور راه کاری را انتخاب می کنند زیرا ویزای کاری هم طول دوره ی بیشتری دارد و هم درآمد بسیار مناسب است.


 

کار در دانمارک

کشور دانمارک از لحاظ رشد اقتصادی بسیار توانمند بوده و در زمانی که بیشتر کشورهای بزرگ دنیا با رکود اقتصادی مواجه بودند کشور دانمارک توانست جایگاه خود را حفظ کند و همچنان قدرتمند باشد، ولیکن تنها نکته ای که باعث ضعف این کشور شده کهنسالی کشور دانمارک است، این کهنسالی در امور کاری هم بی تاثیر نبوده و همین هم سبب شده که تقاضای نیروی کاری جوان در کشور دانمارک بالا برود.
کشور دانمارک صدور ویزای کاری را با شرایط خاصی محیا کرده است، این شرایط به شرح زیر است:
1 داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس
2 داشتن سن کمتر از40 سال
3 داشتن مدرک زبان
4 داشتن سابقه ی کاری
مجموعه ی این شرایط امتیازی برابر 100 را دارد. فردی که تمامی شرایط بالا را داشته باشد می تواند درخواست ویزای 3 ساله ی کشور دانمارک را بدهد.
طول دوره ای که سفارت کشور دانمارک برای دادن ویزای کاری سپری می کند بین 4 تا 6 ماه است. در کل می توان گفت برای گرفتن وقت سفارت تا صدور ویزا 1 سال زمان را در بر دارد. بعد از صدور ویزای کاری فرد بایستی به کشور دانمارک رفته و آنجا مکانی را برای اسکان مشخص کرده و به پلیس محلی اعلام کند، به این عمل Address Register می گویند، که بعد از انجام این کار فرد اصلی می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به کشور دانمارک بیاورد، زمانی که برای سپری شدن این پروسه در بر است بین 1 تا 3 ماه است.
ذکر این مطلب حائز اهمیت است که به محض ورود فرد متقاضی کار به کشور دانمارک، کلاس های رایگان زبان دانمارکی برایش گذاشته شده و می تواند از این کلاس ها استفاده کند. قطعاً با فراگیری زبان دانمارکی پیدا کردن کار در بسیار آسان تر خواهد بود.


تحصیل در دانمارک

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک

دانشگاه های معتبر دانمارک

دانمارک

شرایط زندگی در دانمارک

شرایط جدید مهاجرت به دانمارک

کشور دانمارک


کار در دانمارک ، کشور دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک ، زندگی در دانمارک ، هزینه تحصیل در دانمارک ، تحصیل در دانمارک، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved