با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

کاریابی در دانمارک

کاریابی در دانمارک

در کشور دانمارک بیش از 3.5 میلیون نفر کار می کنند.


 

کاریابی در دانمارک

روش های مختلف پیدا کردن کار در دانمارك
برای پیدا کردن کار در كشور دانمارك، باید خودتان سهم فعالی داشته باشید :
• ارسال درخواست برای آگهی های اشتغال در روزنامه ها و مجلات صنفی.
• مراجعه به مراكز كاریابی خصوصی.
• مراجعه به مراكز كاریابی وابسته به شهرداری ها.
• مراجعه حضوری به شركت ها و موسساتی كه قصد همكاری با آنها را دارید.
• استفاده از تماس های شخصی، در محل كار فعلی خود.
• كمك گرفتن از سازمان های اشتغال خصوصی.
• كمك گرفتن از فضای مجازی. ( وب سایت های كاریابی، شبكه های اجتماعی اینترنتی و ... )
• درج آگهی درخواست كار در روزنامه های محلی.
مراکز کاریابی خصوصی
وظیفه اصلی مراکز کاریابی، کمک به شما در پیدا کردن کار است. توجه داشته باشید كه تنها زمانی در این مراكز ثبت نام می شوید كه بیكار باشید. مراکز کاریابی دارای کامپیوتر هایی می باشند که برای پیدا کردن شغل می توانید از آنها استفاده نمایید و کارکنان این مراکز در تهیه یک برنامه کاری به شما کمک می نمایند.
آدرس مراکز کاریابی خصوصی در كشور دانمارك را می توانید از لینك http://www.jobnet.dk پیدا کنید.
مهارت ها و الزامات
برای پیدا کردن کار در دانمارک، به صلاحیت ها و مهارت هایی نیاز دارید که با فرصت های شغلی موجود مطابقت داشته باشند. بسیاری از مشاغل به دوره های تحصیلی کوتاه یا بلند مدت نیاز دارند.
اگر به زبان دانماركی آشنا و دارای تحصیلات هستید، امکانات خوبی برای کاریابی دارید؛ و در بیشتر موارد اگر بتوانید زبان دانمارکی را به خوبی زبان مادری صحبت کنید، برای شما یک مزیت محسوب می شود.
اگر صلاحیت های کمی داشته باشید و به زبان دانمارکی تسلط نداشته باشید، پیدا کردن شغل كمی مشکل خواهد بود. ولی در این صورت هم، گزینه هایی وجود دارد که شانس شما را برای پیدا کردن کار افزایش می دهد. به عنوان مثال، می توانید از شرکت در یک دوره آموزش زبان، دوره های کارآموزی در یک موسسه یا کار با دریافت کمک دولتی بهره بگیرید. بعد از آن دیگر می توانید تحت شرایط عادی استخدام شوید.
درخواست و مصاحبه استخدامی
حتی با داشتن صلاحیت های خوب نیز پیدا کردن شغل نیاز به زمان دارد. قبل از این که گشایشی حاصل شود، ممکن است لازم شود درخواست های زیادی ارسال نمایید و در مصاحبه های استخدامی بسیاری شرکت کنید.
درخواست کتبی
اکثر کارفرماها از شما می خواهند یک فرم درخواست کار را پر نمایید. مراکز کاریابی، اتحادیه صنفی یا صندوق بیکاری (درصورتی كه عضو آن باشید)، همگی می توانند در تهیه فرم درخواست کتبی به شما کمک کنند. یک درخواست مناسب، باید یک صفحه را پر کند و علت درخواست کار، مدارک و تجارب شما و اطلاعات کمی در مورد خودتان را بیان نماید.
بهتر است خلاصه ای از صلاحیت های تحصیلی، تجارب حرفه ای و علاقمندی اوقات فراغت خود را نیز ضمیمه کنید. همچنین، بد نیست نسخه ای از توصیه های کارفرمایان قبلی (در صورت داشتن) و گواهی های دوره های کار آموزی و دوره های فعال سازی خود را نیز ضمیمه کنید.
مصاحبه استخدامی
اگر در رابطه با شغلی برای مصاحبه دعوت شدید، باید کاملا آماده باشید. کارفرما انتظار دارد توضیح دهید که چه کارهایی را خوب بلد هستید، چرا برای آن شغل مناسب هستید و چگونه می توانید به رشد شركت یا موسسه کمک کنید.
برای کسب اطلاعات در مورد شغل، موسسه یا شركت و انتظارات آن از شما، می توانید در جریان مصاحبه سوال نمایید.
احتمالا هنگام مصاحبه بیش از یک نفر حضور دارد. یکی از آنها ممکن است نماینده کارکنان باشد.
قرارداد استخدامی
اگر با استخدام شما موافقت شود، یک قرارداد استخدامی دریافت خواهید نمود. این قرارداد حاوی اطلاعاتی درباره مهم ترین ضوابط و شرایط استخدام می باشد. این ضوابط و شرایط ممکن است به شرح زیر باشند :
• معرفی شغل
• حقوق و ساعات کاری
• تعطیلات
• زمان کار
• شرایط اخراج

بیمه بیکاری
در آغاز کار، بد نیست در صندوق بیکاری عضو شوید، که آن را a-kasse می نامند. این شما را قادر می سازد در صورت بیکار شدن، مساعدت مالی و حقوق بیکاری دریافت نمایید.
برای اینکه حقوق بیکاری به شما تعلق گیرد، باید حداقل 1 سال عضو صندوق بیکاری بوده و مقدار کار مشخصی انجام داده باشید. توجه كنید، صندوق بیکاری باید شما را از جزییات کامل شرایط آگاه کند.
مراجعه به مراکز کاریابی وابسته به شهرداری ها
در صورت از دست دادن کار خود، در اولین روز بیکاری باید به مرکز کاریابی وابسته به شهرداری محل سكونت خود مراجعه کنید.
در آنجا نام شما به عنوان متقاضی کار ثبت می شود. اگر عضو صندوق بیکاری باشید، یک کارت مساعدت از مركز دریافت می كنید که برای مطالبه مزایای صندوق بیکاری به آن نیاز خواهید داشت.
اما اگر عضو صندوق بیکاری نباشید، ممکن است واجد شرایط دریافت کمک های نقدی یا کمک های آغازین شوید. اگر از 8 سال گذشته، 7 سال را در دانمارک اقامت کرده باشید، مشمول دریافت کمک های نقدی خواهید شد. اما اگر شرط را برآورده نکنید و قادر به تامین زندگی خود نباشید، کمک های آغازین دریافت خواهید نمود. مقدار کمک های آغازین ار کمک های نقدی کمتر است.
به دنبال کار بعد از بیكاری
در اولین فرصت ممکن و قبل از اتمام یک ماه از شروع بیکاری، باید فهرستی از صلاحیت های تحصیلی، تجارب تخصصی، علاقمندی ها و مهارت های شخصی خود را تهیه كنید. این اطلاعات را می توانید در سیستم بانک مرکزی کاریابی دانمارك، با نام jobbanken در آدرس http://www.jobnet.dk ثبت كنید.
توجه كنید، به هیچ عنوان در هنگام تهیه این اطلاعات، در موارد صلاحیت های تحصیلی و تجارب تخصصی غلو نكنید؛ چون در صورت دروغ بودن اطلاعاتتان، امكان دارد بعدا مورد مواخذه قرار گیرید. باز هم توصیه می شود جهت تهیه این فهرست از مراکز کاریابی یا صندوق بیکاری مشورت بگیرید.
مهم است که یک کار را شروع کنید
اولین شغل شما ممکن است شغل آرمانی شما نباشد و حقوق چندان بالایی نداشته باشد. ولی با وجود این، باید وارد بازار کار كشور دانمارك شوید. بعد از این که شغلی پیدا نمودید، گسترش مهارت ها و صلاحیت ها آسان تر می شود و بعد از آن می توانید شغل بهتری پیدا کنید.


دانشگاه های معتبر دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق تخصص

قوانین جدید مهاجرت به دانمارک

زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

مهاجرت به کشور دانمارک

مهاجرت به دانمارک

کشور دانمارک


کاریابی در دانمارک ، کشور دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک ، زندگی در دانمارک ، هزینه تحصیل در دانمارک ، تحصیل در دانمارک، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved