با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

کار و زندگی در دانمارک

کار و زندگی در دانمارک

در سال های اخیر سياست کاری دانمارک تغيير كرده و به سياست كنترلي تبديل شده است.


 

کار و زندگی در دانمارک

دانمارك برنامه هاي جديدي براي جذب نيروي كار خارجي دارد كه به صورت سه برنامه مجزاست:

1. Pay Limit Scheme

2. Positive list

3. Green Card Scheme

 

در سيستمPay Limit Scheme متقاضي بايد داراي قرارداد كتبي و پيشنهاد شغلي باشد و درآمد سالانه او كمتر از 375000 كرون دانمارك نباشد. اين نوع كار بايد مطابق با استاندارهاي دانمارک باشد. برخي از موارد، مدارك متقاضيان بايد به تأييد سازمان ذيربط نيز برسد. اين نوع اجازه اقامت و كار سه ساله است و تا چهار سال هم قابل تمديد مي باشد. با اين نوع رواديد مي توان براي همسر و فرزندان زير 18 سال خود مجوز اقامت گرفت و همسر متقاضي هم مي تواند با اين اقامت مجوز كار بگيرد.

 

در طرحPositive list بر اساس فهرست مشاغل مورد نياز دانمارك كه تعداد اين مشاغل به 125 نوع مي رسد (البته در سالهای مختلف متفاوت میباشد) متقاضي براي درخواست كار بايد تخصص و مهارت لازم را داشته باشد تا جذب بازار كار دانمارك شود.

در طرح گرين كارتGreen Card Scheme هدف اين است كه به تمام افراد فرصت داده شود كه به مدت يك سال و نيم شاغل شوند. شرايط گرفتن اين نوع رواديد به صورت امتياز بندي است كه به متقاضيان بر اساس تحصيلات، زبان، تجربيات كاري، قابليت انطباق و سن امتياز داده مي شود و داشتن 100 امتياز براي شروع كار ضروري است. براي درخواست اين اجازه کار متقاضيان بايد توانايي مالي يك سال اقامت در دانمارك را داشته باشند.البته این نوع ویزا نیز ممکن است در فواصل زمانی مختلف کنسل شود.

كليه مدارك تحصيلي متقاضيان بايد توسط ادارهSIRIUS وابسته به وزارت علوم، فناوري و نوآوري دانمارك مورد ارزيابي قرار گيرد. حداقل مدرك تحصيلي متقاضيان در اين طرح بايد ليسانس باشد كه داراي 30 امتياز بوده و مدارك بالاتر به ترتيب فوق ليسانس 60 امتياز و دكتري 80 امتياز خواهد داشت.

از نظر داشتن مدارک زبان نیز فرد باید بر اساس آزمون بين المللي زبان انگليسي هم چون آيلتس و تافل ارزشيابي شود، اما اگر كارفرمايي تاييد كند كه شما سابقه كار به انگليسي داريد اين مي تواند امتياز آور باشد.

در مورد قرارداد بين كارگر و كارفرما باید توجه داشت که استانداردهاي قرارداد بر طبق مقرراتILO و حتي بهتر از آن است. به دليل آن كه در طي سال ها اين شرايط رابهبود بخشیده اند .

دانمارک اتحاديه هاي كارگري قوي دارد كه مسائل را زير نظر دارد تا در صورت نارضايي كارگر، كارفرما از مقررات مربوط عدول نكند و در رعايت شرايط كار، هيچ تفاوتي بين كارگران خارجي و كارگران دانماركي وجود ندارد. دولت چهارچوب ها را مشخص مي كند و در چارچوب قوانين، كارگر و كارفرما توافق مي كنند. شرايطي هم هست همچون 36 ساعت كار اجباري و 6 هفته تعطيلي كه به صورت عام رعايت مي شود. علاوه بر شرايط كلي كه دولت تعيين مي كند، امتيازاتي است كه خود كارفرما براي كارگر در نظر مي گيرد همچون دادن ناهار و تسهيلات ديگر. در مقايسه با بازار كار ديگر كشورها، دانمارك سعي مي كند محيط كار لذت بخشي را براي خانواده فراهم نمايد.

بعد از دریافت جواز کار و اقامت در دانمارک، می توانید درخواست ملحق شدن خانواده خود را بدهید. یکی از مفاد «قانون اتباع خارجی دانمارک» این است که آنهایی که خواستار جواز کار و اقامت در دانمارک می باشند، بایستی بتوانند زندگی خود را تامین نمایند.

 


تحصیل در دانمارک

مهاجرت به کشور دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

مهاجرت به کشور دانمارک

کشور دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

قوانین جدید مهاجرت به دانمارک


کار و زندگی در دانمارک ، کشور دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک ، زندگی در دانمارک ، هزینه تحصیل در دانمارک ، تحصیل در دانمارک، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved