با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

زندگی در دانمارک

زندگی در دانمارک

اقتصاد دانمارک در سال‌های اخیر به دلیل رشد خصوصی‌سازی، توسعه زیادی پیدا کرده است.


 

زندگی در دانمارک

کشور دانمارک از یک سطح بالایی در جابه جایی شغلی برخوردار است. بدین معنا که تغییر دادن شغل، در این کشور عموما از بسیاری از کشورهای دیگر اروپا آسان تر می باشد.
یادگیری زبان دانمارکی، قطعا شانس مهاجران را برای پیدا کردن یک شغل جدید، بهبود می بخشد. از دیگر جهات، شرایط کاری برای مهاجران، دقیقا با شرایط کاری برای دانمارکی ها یکسان است که این موضوع شامل مزایای بیکاری، تعطیلات و بازنشستگی نیز میگردد.
تعطیلات کاری برای هر کارمند در کشور دانمارک 5 هفته در سال می باشد. هفته کاری استاندارد در این کشور، 37 ساعت استکه در طی 5 روز تقسیم می گردد. بیشتر مردم از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر کار می کنند و وقت ناهار به طور معمول 30 دقیقه می باشد. البته در بخش های دولتی، زمان ناهار نیز جزو ساعات کاری حساب می شود.
هزینه های زندگی برای مهاجران، نقش بزرگی را در زندگی اجتماعی و کاری آنها ایفا می کند. در کشور دانمارک موارد مالی زیادی وجود دارد که یک فرد مهاجر باید از آنها آگاه باشد، که از آن جمله می توان به مواردی چون مالیات، مخارج زندگی و حقوق اشاره کرد. اگرچه کشور دانمارک دارای مالیات بالایی نسبت به بعضی از کشورهای اروپا است اما هزینه این مالیات صرف خدمات رفاه اجتماعی، می شود. این در حالی است که در کشورهای دیگر، برای این خدمات باید هزینه پرداخت کرد. البته برای مهاجرانی که ازطرف دولت دانمارک برای بازار کار، بسیار مورد نیاز می باشند و جزو مشاغل High Demand هستند، برنامه مالیاتی ویژه ای وجود دارد که با داشتن شرایط خاصی در کار، مالیات بر درآمد را تا 25 درصد در طی سال یا 33 درصد در طی 5 سال، کاهش می دهد. اگرچه هزینه های زندگی در دانمارک بالا می باشد اما به همان میزان، دستمزد و حقوق نیز در این کشور بالاست؛ بطوری که درسال 2009 با پایین آمدن هزینه های درمانی و مالیات بر درآمد، سطح حقوق همچنان بالا باقی ماند.


اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

تحصیل در دانمارک

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک

دانمارک

راهنمای مهاجرت به دانمارک

شرایط جدید مهاجرت به دانمارک

قوانین مهاجرت به دانمارک


زندگی در دانمارک ، کشور دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک ، زندگی در دانمارک ، هزینه تحصیل در دانمارک ، تحصیل در دانمارک، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved