با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

وکیل مهاجرت به دانمارک

وکیل مهاجرت به دانمارک

پادشاهی دانمارک کوچک ترین کشور منطقه اسکاندیناوی در اروپا است و به عنوان پل ارتباطی کشورهای این منطقه و آلمان محسوب می‌شود.


 

وکیل مهاجرت به دانمارک


وکیل مهاجرت دانمارک - دانمارک با ۴۳٬۰۹۴کیلومتر مربع وسعت و 5.5 میلیون نفر جمعیت یکی از زیباترین کشورهای جهان می باشد. در تقسیمات کشوری جدید دانمارک که در سال ۲۰۰۷انجام شد، خاک اصلی کشور دانمارک به پنج استان (که در دانمارکیRegion نامیده می‌شود) تقسیم گردید: هوودستادن ،نوردیولند، میدیولند، شیلند، سید دانمارک. گروئنلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به شمار می‌آیند.


دانمارک

 

پایتخت دانمارک کپنهاک است. آب و هوای آن معتدل است و در نواحی دریای شمال در تمام فصل های سال، به خصوص تابستان و پائیز، باران می‌بارد. دانمارک از طریق خشکی تنها با کشور آلمان هم‌مرز است و با کشورهای سوئد و نروژ مرز دریایی دارد. روابط دانمارک از ابتدای عضویت در اتحادیه اروپا در سال 1973 میلادی روابط محکمی بود که آینده این کشور را رقم زد. این کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نیز هست. دانمارک تا کنون دوبار در سال‌های 2006 و 2007 به عنوان شادترین کشور جهان برای زندگی انتخاب شده است. معتبرترین پاسپورت جهان ، پاسپورت دانمارک می باشد که طی رتبه بندی جدید سایتrichkao.squarespace.com دانمارک در صدر و عراق ، افغانستان به ترتیب در قعر رده بندی هستند.

اطلاعات به روز شده:

کشور دانمارک از جمله کشور های مورد تخصص ما می باشد.

دانمارک کشوری است در شمال اروپا، پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است.واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به حوزه یورو نپیوسته‌ا ست. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند.

دانمارک جنوبی‌ترین کشوراسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند.دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو است. کشور دانمارک دارای دولت رفاه‌ است و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. دانمارک از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار دارد و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان «راضی‌ترین» مردم جهان اعلام می‌شوند و این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.

شرایط مهاجرت به دانمارک

کشور های اسکاندیناوی- بدون نیاز به گذرنامه

اگر یکی از اتباع نروژ، سوئد، فنلاند یا ایسلند باشید، می توانید آزادانه وارد دانمارک شده و تا هر وقت که تمایل داشته باشید در اینجا اقامت کنید. این امکان به دلیل موافقت نامه خاصی است که بین کشورهای شمال اروپا به امضا رسیده است.

موافقتنامه شنگن

اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا عضو موافقتنامه شنگن* هستند. شهروندانی که در کشورهای شنگن زندگی می کنند می توانند آزادانه و بدون هیچ گونه کنترل مرزی، آزادانه بین این کشورها سفر نمایند.

کارت ثبت نام برای شهروندان اتحادیه اروپا
اگر تبعه سوئیس باشید یا از کشوری که عضو اتحادیه اروپا یاEØS است آمده باشید، می توانید یک کارت ثبت نام مخصوص را از ادارات منطقه ای امور دولتی دانمارک دریافت نمایید. دانمارک عضو اتحادیه اروپا است و بنابراین به مقررات این اتحادیه در مورد آزادی جابجایی وفادار است. به عنوان مثال می توانید وارد دانمارک شده و به دنبال کار بگردید. سایر افراد مانند بازنشستگان و افرادی که دارای درآمد کافی می باشند نیز می توانند کارت ثبت نام واقامت در دانمارک را دریافت نمایند.

جواز اقامت برای درخواست اشتغال - کارت سبز
اگر تحصیلات عالی را در دانمارک تمام کردید، به شما اجازه داده می شود تا شش ماه بعد از اتمام تحصیلات خود در کشور بمانید. در نتیجه به شما کارت سبزی اعطا خواهد شد که حق جستجوی کار در دانمارک را می دهد. اگر کاری به شما پیشنهاد شد، باید جواز کار و اقامت تقاضا کنید.

اشتغال
اگر از کشوری می آیید که تابع مقررات اتحادیه اروپا است، می توانید مطابق با مقررات خاص اتحادیه اروپا در دانمارک به دنبال کار گشته و مشغول به کار شوید. حداکثر تا سه ماه بعد از ورود به کشور باید از اداره منطقه ای امور دولتی درخواست کارت ثبت نام نمایید.اگر یک پیشنهاد کار مندرج در فهرست مثبت دریافت کرده باشید، می توانید جواز کار و اقامت در دانمارک را کسب نمایید.

فهرست مثبت، فهرستی از حوزه های استخدامی است که با کمبود نیروی کار واجد شرایط مواجه می باشند. فهرست مثبت شامل متخصصان فن آوری اطلاعات، مهندسان، پزشکان، داروسازان و پرستاران می شود. به عنوان مثال، برای کار به عنوان یک پزشک، داروساز یا پرستار در دانمارک، باید اجازه رسمی دانمارک را کسب نمایید.


خذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

تحصیل در مقطع لیسانس کشور دانمارک

تحصیل در دانمارک

کار در دانمارک

دانشگاه های معتبر دانمارک

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک

جهت اخذ ویزای کاری دانمارک امتیازات به شرح ذیل می باشد


وکیل مهاجرت به دانمارک، کشور دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک ، زندگی در دانمارک ، هزینه تحصیل در دانمارک ، تحصیل در دانمارک، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved