با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

براساس نظام حقوق بین الملل خصوصی که در اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده درصورت ازدواج با تبعه یک کشور طرف مقابل  میتواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند.


 

مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج

در بعضی کشورها نظیر ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر با زنان کشور متفاوت است. لیکن در مورد کشور پرتغال ، ازدواج با مرد یا زنان قطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود و دارای شاکله صحیح حقوقی باشد. لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیر ایران ازدواج دارای اثار تحمیلی تابعیت می باشد. برای مثال: درماده 976 قانون مدنی ایران اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانونگذار خود به خود ایرانی حساب می شود.حال آن که ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.

همچنین است در کشور پرتغال که ازدواج با شخص پرتغالی نیازمند درخواست برای اخذ تابعیت می باشد و تا شما درخواست و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شماارائه نمی گردد.

بدیهی است اطلاعات حقوقی درخصوص ازدواج وشروط ضمن عقدا زدواج و اخذ تابعیت یا اقامت در پرتغال از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها واصول حقوقی خود می باشد. شما می توانید با مشاوره با وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمایید وما با افتخار شما را راهنمایی می کنیم.


مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

شرایط زندگی در پرتغال

اخذ تابعیت در کشور پرتغال از طریق تولد

اقامت کشور پرتغال

تحصیل در پرتغال

زندگی در پرتغال

پرتغال

هزینه زندگی در پرتغال

هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال


مهاجرت به پرتغال ، اقامت در پرتغال ، سرمایه گذاری در پرتغال ، ثبت شرکت در پرتغال ، تحصیل در پرتغال ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved