با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال

هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال


تحصیل در کشور پرتغال بیشتر مناسب افرادی می باشد که در این کشور اقوام یا دوستانی دارند که شرایط زندگی خارج از ایران را راحت تر کند.

 


هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال

قبل از تصمیم برای تحصیل در پرتغال بدست اوردن برآوردی از هزینه های زندگی و هزینه های تحصیلی از مهمترین اقدامات می باشد. یکی از ویژگی های ممتاز لیسبون به عنوان پایتخت پرتغال، پایین بودن میانگین هزینه های زندگی به نسبت به سایر کشورهای اروپایی است. لیسبون را می شود ارزانترین پایتخت اروپا به حساب آورد. البته باید یادآوری کنم که مثل همه جای دنیا هزینه ها در پایتخت هر کشوری از جمله در لیسبون قدری از سایر شهرها بالاتر است.

هزینه تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه صنعتی لیسبون theInstituto Seperior Técnico (Technical Univeristy of Lisbon) سالی 3000 یورو است. شهریه دوره فوق لیسانس نیز در همین حد ویا شاید کمتر باشد. به همین دلیل می توانید ادعا کرد که دانشگاه ها اینجا در مقایسه با دانشگاه های سایر کشورها مثل انگلیس تقریبا رایگان است.

هزینه های زندگی بدون در نظر گرفتن هزنیه محل اقامت (اجاره) در حدود 150 تا 250 یورو است. که این مقدار کاملا به نحوه زندگی و خرج کردن شما دارد. اگر تصمیم دارید بسیار دانشجویی و صرفه جویی زندگی کنید این رقم را در حدود 120 یورو هم می توانید در نظر بگیرید. در پست های آتی بیشتر در مورد ریز هزینه ها خواهم نوشت ولی در این فاصله می توانید از سایت Continente (یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای پرتغال) برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

بزرگترین هزینه ای که ماهیانه برای زندگی در لیسبون باید بپردازید، اجاره خانه می باشد. در لیسبون متداول است که دانشجویان در خانه های اشتراکی زندگی می کنند. هر نفر در این خانه ها یک اتاق دارد و سرویس بهداشتی، آشپزخانه و سایر فضاهای خانه بین افراد مشاع می باشد. اجاره این چنین خونه هایی در حدود 250 تا 350 یورو با هزینه ها می باشد. فراموش نکنید که هر چه تعداد افراد ساکن در آن آپارتمان کمتر باشد، مطلوب تر و متعاقباً قیمت اجاره بیشتر خواهد بود. از جمله مواردی که روی قمیمت اجاره تاثیر می گذارد، داشتن اتاق نشیمن (living room) ، نسبت تعداد سرویس های بهداشتی به افراد و محله است.

اگر به آگهی های اجاره نگاه کنید، تعداد اتاق های خانه را با اضافه کردن حرف T نشان می دهند. برای مثال T2 یعنی خانه ای با دو اتاق خواب. T0 را همان استادیو یا سوییت است. در صورت دیدن T8 یا T12 تعجب نکنید. چنین خانه هایی اینجا وجود دارند که اکثرا قدیمی هستند. اگر اتاقی مورد نظر دارای سرویس بهداشتی اختصاصی یا بالکن باشد، قیمت آن بین 20 تا 50 یورو از سایر اتاق ها گران تر خواهد شد. قیمت اجاره می تواند شامل هزینه ها باشد (included) یا نباشد. در صورتی که هزینه ها included نباشد، حدود 25 تا 50 یورو باید برای هزینه ها در ماه در نظر بگیرید. من شخصا در T4 دوبلکس با 3 نفر دیگر زندگی می کنم. اتاق نشیمن بزرگ با نمای خیلی خوب داریم و 3 سرویس بهداشتی در یکی از مناطق نسبتا گران لیسبون. من برای اتاقم ماهی 300 یورو می پردازم که شامل هزینه اینترنت، آب، برق و گاز است.


اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور پرتغال

اخذ تابعیت در کشور پرتغال از طریق تولد

اقامت کشور پرتغال

تحصیل در پرتغال

زندگی در پرتغال

شرایط زندگی در پرتغال

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار


هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال ، اقامت در پرتغال ، سرمایه گذاری در پرتغال ، ثبت شرکت در پرتغال ، تحصیل در پرتغال ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved