با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط زندگی در پرتغال

شرایط زندگی در پرتغال

پُرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا است. پایتخت این کشور لیسبونو زبان رسمی آن پرتغالیاست که از شاخهٔ زبان‌های رومی ‌تباراست.

 


زندگی در پرتغال

جمعیت این کشور حدود ۱۰٫۵میلیون نفر و واحد پول آن یورو است. این کشور در حال حاضر از اعضای اتحادیه اروپاو ناتواست و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانیاست. پرتغال از کشورهای توسعه‌ یافتهدر قاره اروپابه‌ شمار می‌آید. دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومیمی باشد.

پرتغال

پرتغال غربی‌ ترین کشور سرزمین اصلی اروپاست و خاک پرتغال به همراه تنها همسایه خود اسپانیا شبه‌ جزیره ایبریرا تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده و دو مجمع‌ الجزایر آزورو مادیراواقع در این اقیانوس نیز جزء خاک پرتغال هستند.

کشور پرتغال دو منطقه کلان‌ شهریعمده دارد که یکی کلان‌شهر لسیبون در جنوب است و دیگری کلان‌ شهر پورتودر شمال این کشور می باشد. نام کامل پورتو، پورتو-کاله بوده‌است که به معنی بندر کال‌ها است و نام پرتغال نیز تلفظی از نام پورتوکاله‌ است.

در مورد امور سیاسی این کشور باید گفت که این کشور تا چندی پیش رژیم پادشاهی داشت ولی با شورش مردم و گریز پادشاه به برزیلاین کشور از آن زمان دارای حکومت جمهوری شد.

در ژوئن ۲۰۱۱سوسیال دمکرات‌ها توانستند در انتخابات ، سوسیالیست‌های تحت رهبری ژوزه سوکراتسنخست‌وزیر وقت پرتغال را که از سال ۲۰۰۵زمام قدرت را در این کشور در دست داشتند شکست دهند.

همانطور که گفته شد ، شیوه حکومتی پرتغال در حال حاضر دموکراسی پارلمانی است و این کشور جمهوری نیز هست که رئیس جمهور آن برای دوره‌های پنج‌ساله از سوی مردم انتخاب می‌شود.رئیس‌جمهوری کنونی پرتغال آنیبال کاواکو سیلوااست که از سال ۲۰۰۶در این سمت انتخاب شده‌است.

پرتغال

در ارتباط با جفرافیا وشرایط محیطی کشور پرتغال باید گفت ، پرتغال کشوری است کوچک که در حاشیه غربی شبه جزیرهٔ ایبرییعنی پایین ‌ترین بخش جنوب غربی اروپا قرار دارد. این سرزمین را می‌توان دنباله فلات مرتفع مرکزی اسپانیا دانست که هرچه به طرف دریا پیش می‌رود، ارتفاعش کم و کمتر می‌شود. سواحل غربی و جنوبی این کشور را اقیانوس اطلس فرا گرفته و در غرب آن کشور اسپانیاقرار دارد.

پرتغال از مشرق و شمال به اسپانیا محدود است و هیچ‌گونه مرز طبیعی عمده‌ای بین دو کشور وجود ندارد. مساحت پرتغال ۹۱۷۲۰کیلومتر مربع است. طول این کشور، از شمال به جنوب، ۶۳۰کیلومتر و حداکثر عرضش ۲۱۷کیلومتر است. طول خطوط ساحلی آن، در مغرب ۶۴۰کیلومتر و در جبهه جنوبی گوادیانا ۱۶۰کیلومترمی باشد. کلیه بندرگاه‌های عمده در مغرب این کشور قرار دارند.

پرتغال دارای آب و هوایی معتدل است که در شمال مرطوب‌ تر و در جنوب و نواحی دور از دریا خشک و گرم‌تر می باشد.

در خصوص پایتخت این کشور یعنی شهر لیسبون باید گفت که بیش‌ترین ثروت کشور پرتغال را در خود ذخیره کرده و از شهرهای مهم اتحادیهٔ اروپا به‌شمار می‌آید؛ به‌طوری که ۴۵درصد از کل تولیدات کشور به این ناحیه اختصاص دارد. شهر لیسبون قطب سیاسی پرتغال بوده و دولت این کشور در این شهر مستقر شده‌است.

شرایط اقتصادی این کشور پس از بحران اقتصادی اروپا در حال حاضر رو به بهبودی بوده و دولت حاکم تلاش زیادی برای بازگشت رشد اقتصادی کشور خود می نماید.

پرتغال

همانطور که گفته شد بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۷جمعیت این کشور به ۱۰٫۶۱۷٫۵۷۵اعلام شد که ۳۳۲٫۱۳۷نفر آنها مهاجرین قانونی بودند. پرتغال از نظر قومی کشوری یک‌دست است و نزدیک به ۹۷درصد از مردم آن را پرتغالییان تشکیل می‌دهند.امید به زندگی در پرتغال برای مردان6/74سال و برای زنان 36/81سال است.


پرتغال

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور پرتغال

اخذ تابعیت در کشور پرتغال از طریق تولد

اقامت کشور پرتغال

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار


شرایط زندگی در پرتغال ، اقامت در پرتغال ، سرمایه گذاری در پرتغال ، ثبت شرکت در پرتغال ، تحصیل در پرتغال ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved