با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

ثبت شرکت در آلمان و اقامت

ثبت شرکت در آلمان و اقامت

سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خارجی در آلمان به گونه‌های زیادی منطبق بر روش های حقوقی‌ متعددی انجام پذیر است. اگر شما یک سرمایه گذار خارجی هستید و مایل به ثبت شرکت در آلمان می باشید، طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب دارید.


 

ثبت شرکت در آلمان و اقامت

1- ثبت شرکت GmbH ( با مسئولیت محدود )
2- عضویت رسمی در اتاق بازرگانی آلمان
3- حمایت و پشتیبانی مستقیم از وزارت بازرگانی آلمان
4- مشاوره تخصصی و همراهی مترجم در تمامی اقدامات ثبت شرکت
5- اعتبار دائم شرکت ثبتی بدون نیاز به تمدید سالیانه
با ثبت شرکت در آلمان ، سهامداران شرکت از ویزای تجاری مولتی ( شینگن ) برای 27 کشور اروپایی برخوردار خواهید شد.

اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان

با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان ، دریافت اقامت فرد متقاضی ( مجرد و یا متاهل همراه با خانواده همسر و کلیه فرزندان مجرد زیر 18 سال)از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت تجاری امکان پذیر میباشد.
قانون شرایط اقامت مشروحه ذیل یک شرایط استثنایی و موقتی است و دولت آلمان مشخص نکرده است که تا چه زمان این روند اعتبار دارد. اما در صورت تشکیل پرونده متقاضی چنانچه دولت آلمان قانون شرایط اقامت را متوقف نماید شامل پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمیشود ) در ضمن متاسفانه هر روز با توجه به حساسیتهای موجود برای متقاضیان ایرانی شرایط توجیه کردن سازمانهای ذیریط جهت موافقت اقامت سختر شده و بدیهی است وکلای حقوقی این شرکت میبایست در صورت درخواست متقاضی در اسرع وقت عمل نمایند. لذا لازم است متقاضی نیز در این خصوص سریع تصمیمگیری نماید.

شرایط درخواست اقامت:

از نظر قانونی چند شرط اساسی زیر برای تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان لازم و ضروری می باشد: · متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت کند که دارای سرمایه نقدی حداقل بمیزان 250.000 یورو میباشد.
لازم به توضیح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و فقط جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی و خانواده اش میباشد.
نکته: چنانچه اگر پول نقد به طریقی که در بالا ذکر شد موجود نباشد میتوان ارزش زمین یا خانه که سند یا قسمتی از سند بنام متقاضی باشد و از طریق کارشناس دادگستری ارزش گذاری شود ( ترجمه رسمی ) کفایت میکند. ·
ارائه طرح و برنامه تجاری یا صنعتی قابل قبول ، سودآور و قابل اجرا در کشور آلمان ( در این زمینه شرکت ما توسط کارشناسان رسمی آلمانی خود، شما را بخوبی یاری می کند و این مرحله جزء تعهدات این شرکت میباشد. ) ( Business Plan ) ·
آشنایی پایه سطحی ( یک زبان خارجی ) انگلیسی یا آلمانی یا فرانسه و یا ایتالیایی
نکته: شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی و خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و هزینه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و آغاز فعالیت تجاری تا انتهای 3 سال آینده، 250.000 € یورو باشد .
ضمناً یادآور میشود کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همچنین خریدها و هزینه های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک و پوشاک هزینه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعامل و مبالغ پرداخت شده به شرکت ما و . . . ) شامل آن 250.000 € یورو محسوب خواهد شد.

مراحل دریافت اقامت

.1 تکمیل و تحویل مدارک لازم متقاضی به شرکت ما جهت استعلام امنیتی از اتحادیه اروپا
.2 تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در آلمان و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت آلمان نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
.3 ارسال پرونده جهت تائید و استعلام اطلاعات ارسالی متقاضی به سفارت آلمان در کشور متقاضی
.4 تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان
.5 حضور در آلمان جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
.6 بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت به مدت دو سال تمدید خواهد شد
.7 با پایان اقامت دو ساله و ارائه گزارش کاری مثبت در انتهای فعالیت سه ساله شرکت ، به فرد متقاضی و خانواده ایشان اقامت دائم تعلق می گیرد
تذکر :مدت انجام مراحل کاری از زمان تشکیل پرونده تا تعیین وقت مصاحبه سفارت جهت دریافت ویزا D ( اقامت )، از6 الی 8 ماه می باشد.


تحصیل در آلمان

تحصیل رایگان در آلمان

تحصیل در مقطع لیسانس کشور آلمان

سرمایه گذاری در آلمان

شرایط ثبت شرکت در آلمان

شرایط اقامت آلمان پس از ورود با ویزا توریستی

راههای مهاجرت به آلمان

شانس اخذ اقامت توریستی آلمان


ثبت شرکت در آلمان و اقامت ، ثبت شرکت در آلمان، تحصیل در آلمان ، اقامت در آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان ، زندگی در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان ،ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved