با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

هزینه ثبت شرکت در آلمان

هزینه ثبت شرکت در آلمان

در آلمان انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از شرکت با مسئولیت محدود GmbH ، شرکت سهامی خاص AG و یا شرکت مشارکتی OHG و KG و هرکدام از انواع فوق مربوط به نياز‌های خاص و دارای شرايط خاصی می باشد.


 

هزینه ثبت شرکت در آلمان

از ویژگی های اصلی شرکت با مسئولیت محدود می توان به حداقل میزان 25000 یورو سرمایه برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. این نوع شرکت آلمانی دارای ساختار ساده و طراحی شده برای شرکت های خصوصی می باشد و بهترین گزینه در بین انواع شرکت ها برای اتباع خارجی می باشد.

در سال ۲۰۰۸ قانونی در آلمان به تصویب رسیدکه طبق آن می توان شرکت با مسئولیت محدودبه نوع Unternehmergesellschaft  UG  به ثبت رساند و در زمان تاسیس شرکت، مبلغ سرمایه شرکت را حداقل ۱یورو تعیین نمود. این نوع شرکتها موظفند سالیانه ۲۵% از سود خود را به منظور افزایش سرمایه شرکت پس انداز کنند. در صورت دسترسی سرمایه شرکت به میزان تعیین شده برای شرکتهای  GmbH، نوع شرکت از UG به GmbH  قابل تغییر می باشد. به دلیل کم اعتباری این نوع شرکت ها در مقابل بانک ها، ادارات و شرکای تجاری توصیه می شود حتی المقدور شرکت ها به نوع GmbH تاسیس شوند.

از ویژگی های اصلی شرکت سهامی خاص می توان به حداقل میزان 50000 یورو سرمایه برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. این نوع شرکت آلمانی دارای فرم استاندارد برای شرکت های بزرگ عمومی می باشد و تابع مقررات سنگيني به عنوان يك شركت می باشد.

از ویژگی های اصلی شرکت مشارکتی می توان به مشارکت به صورت عمومی (OHG) یا محدود (KG) برای احداث شرکت اشاره نمود. این نوع شرکت آلمانی دارای حداقل دو سهامدار می باشد که یکی از آنها می تواند یک شرکت GmbH باشد. این نوع شرکت آلمانی به طور گسترده ای در کسب و کارهای کوچک و متعلق به خانواده استفاده می شود. قابل به ذکر است که سرمایه گذاران خارجی مشارکت KG با مسئولیت محدود را ترجیح می دهند.

سهامداران و مدیران شرکت آلمانی می توانند شخصیت حقیقی یا حقوقی از هر ملیتی باشند. سهامدار و مدیر شرکت می تواند یک نفر باشد و الزاما نیازی به سفر شخص متقاضی به آلمان نمی باشد و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکیل های این مجموعه امکان پذیر بوده. به خاطر داشته باشید که تاسیس شعبه، شعبه مستقل، شعبه وابسته و دفتر نمایندگی از دیگر راه های انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در آلمان می باشد.


اقامت و زندگی در آلمان

تحصیل دکتری در آلمان

شانس اخذ اقامت توریستی آلمان

 انواع اقامت در آلمان

گرفتن اقامت دائم آلمان

علل انتخاب کشور آلمان

کار در آلمان

اقامت در آلمان پس از تحصیل


هزینه ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان، تحصیل در آلمان ، اقامت در آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان ، زندگی در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved