با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت سرمایه گذاری در آلمان

اقامت سرمایه گذاری در آلمان

کشور صنعتی آلمان از سرمایه گذاری خارجی بسیار استقبال می کند و امکانات زیادی را برای علاقمندان فراهم می آورد. کشور آلمان این پتانسیل را دارد که شما با هر  بودجه کسب و کاری را شروع نمایید اما در ابتدا باید بدانید که تمامی کسب و کارها از یک ایده آغاز می گردد.


 

اقامت سرمایه گذاری در آلمان

کشور آلمان قوانين و مقررات ويژه‌ای را برای کمک به کسانی که مايل به سرمايه‌گذاری در آلمان هستند وضع نموده است.اين قوانين شامل کمک از جانب دستگاههای دولتی و نيز اجازه اقامت در آلمان مي‌شود.
تجارت و کسب و کار در آلمان همواره به صورت دائم در حال تغییر است و به سمت رقابتی تر شدن پیش می رود. با اینهمه همیشه در ذهن فعالان این عرصه با دو مفهوم به هم گره خورده؛ نخست، مردم و دوم جامعه. به این معنا که فعالیت تجاری در آلمان باید با اتکا و اهمیت بر این دو عنصر صورت بگیرد. در چنین شرایطی، وقتی می خواهید یک کار تجاری را آغاز کنید شاید در ابتدا فقط به یک برنامه ریزی کوتاه و ساده نیاز داشته باشید اما باید بدانید که مسیری که طی خواهید کرد یک مسیر طولانی است. تلاش شده به ۱۰ نکته مفید برای راهنمایی شما در عرصه فعالیت تجاری در آلمان اشاره شود:

۱- قبل از هر چیز درباره کسب و کاری که می خواهید راه بیندازید خوب تحقیق کنید. در آلمان همه اطلاعات مورد نیاز را می توانید به صورت آنلاین و در اینترنت پیدا کنید. اداره آمار آلمان، مرکز اطلاعات مختلف درباره آلمان و ویژگی های جغرافیایی، جمعیتی، صنعتی، آموزشی و … است. حتی می توانید درباره ظرفیت بخش های مختلف تجاری این کشور در سایت مورد نظر اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید از طریق سایت سازمان تجارت آلمان به جمع آوری اطلاعات مورد نظر در زمینه تجاری، اهداف، تعداد شرکت های فعال در آن و مقررات و قوانین در این بخش بپردازید.

۲- یکی از کلیدهای موفقیت شما در کسب و کار این است که یک شبکه کاری ایجاد کنید. این اصلا به کشوری که در آن مشغول به کار می شوید ارتباط ندارد. بلکه باید بدون در نظر گرفتن مکانی که در آن هستید فقط به ایجاد این شبکه فکر کنید. شما ممکن است دوستان،همکاران و بستگانی در آلمان داشته باشید. با آنها یک شبکه بسازید و دنبال مردمی بگردید که در زمینه فعالیت تجاری با شما ایده های مشابه داشته باشند. از دوستان و آشنایان خود هم برای یافتن افراد دیگر و به خصوص مشاوران خوب، کمک بگیرید برای یافتن مشاوران مجرب ، شما می توانید با ما تماس برقرار کنید.

۳- شما برای راه اندازی کسب و کار در آلمان به مجوز کار نیاز دارید.

۴- شما حتی می توانید به تنهایی یک فعالیت تجاری را در آلمان راه اندازی کنید اگر فقط شماره ملی آلمانی را داشته باشید و اسم و مشخصات شما در اداره مالیات این کشور ثبت شده باشد. گام نخست برای این کار ثبت نام و ارسال درخواست برای مجوز کار از طریق اداره مالیات آلمان است. آن وقت به عنوان یک کارآفرین که همه مسئولیت های تجارت خود را برعهده دارد مجوز دریافت می کنید. می بینید که کار، بسیار ساده است اما دقت داشته باشید که لازم است این کار را به کمک یک فرد مطلع انجام دهید.
اگر زبان آلمانی تان به اندازه کافی خوب است می توانید از کلاس های مشاوره رایگان اداره مالیات آلمان بهره بگیرید که در آنها مراحل دریافت مجوز برای تجارت را از آغاز تا انتها به شما آموزش می دهند. توجه داشته باشید که اگر ساکن آلمان نیستید و شهروند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هم به شمار نمی آیید باید پیش از دریافت مجوز از اداره مالیات، ابتدا برای گرفتن اجازه اقامت در آلمان از طریق اداره مهاجرت این کشور اقدام کنید. اما اگر برای اقامت در آلمان اجازه دائم یا حتی موقت دارید می توانید برای دریافت مجوز کار از اداره مالیات اقدام کنید. و نکته مهم تر اینکه بیشتر افرادی که تا به حال به واسطه ثبت شرکت به آلمان مهاجرت کرده اند از مشاور و وکیل کمک گرفته اند چرا که تنها یک مشاور خوب می تواند راه های این مسیر را به شما نشان دهد.
۵- مرحله بعدی این است که شما نام تجاری شرکت خود را به عنوان دارنده تمام حق و حقوق مادی و معنوی تجارتی که می خواهید آغاز کنید به مرحله ثبت برسانید. دقت کنید که این کار با ثبت شرکت و دریافت مجوز کسب و کار فرق دارد.

۶- وقتی تصمیم گرفتید چه کاری را آغاز کنید و به تجارتی در آلمان دست بزنید وقتش می رسد که همه اینها را روی کاغذ بیاورید و برای انجام آنها برنامه ریزی کنید. یک طرح تجاری خوب بنویسید. این طرح اگر خوب باشد می تواند باعث جلب توجه مخاطب شما شود. این مخاطبان می توانند سرمایه گذار، مشتری یا بانک های طرف حساب شما باشند. نیازی نیست یک برنامه تجاری طولانی و پیچیده بنویسید. این طرح فقط باید به صورت کامل و ساده بگوید که شما دقیقا چه کاری می خواهید انجام بدهید و چگونه.

۷- کارکنان مورد نظر خود را به صورت قانونی استخدام کنید. شاید در مرحله اول پس از دریافت مجوز برای کار احساس خوشایندی به شما دست بدهد که کارفرما هستید و می توانید افراد دیگری را برای کار استخدام کنید. اما بد نیست ابتدا از قوانین استخدام در آلمان آگاه باشید. شرایط استخدام در آلمان بر اساس قانون حفاظت از استخدام تعیین می شود. قانون استخدام در آلمان مفاد حقوقی گسترده ای در زمینه های مرخصی، تعطیلات و حقوق بازنشستگی دارد که بهتر است قبل از آغاز استخدام افرادی برای تجارت، خوب با این قوانین آشنا شوید.

۸- یک حسابدار دقیق داشته باشید و فراموش نکنید که در همه مراحل حتی وقتی که دارید یک تجارت را راه اندازی می کنید حتما یک حسابدار داشته باشید. برخی از حساب و کتاب ها جزئی هستند اما اگر بخواهید شخصا به آنها رسیدگی کنید وقت زیادی از شما می گیرند. بنابراین شاید بهتر باشد این کار را به یک حسابدار خوب بسپارید. بعضی از شرکت ها هستند که این کارهای جزئی را برای شما انجام می دهند. همچنین یکی از بهترین راه های پیدا کردن یک حسابدار خوب این است که از کارفرمایان دیگر سوال کنید و از آنها بخواهید یک حسابدار مطمئن به شما معرفی کنند.

۹- براساس بودجه، سرمایه گذاری کنید. اول مطمئن باشید که می توانید صورت حساب های شرکت خود را در طول مدت تجارت به موقع پرداخت کنید. دقت کنید شاید شما به این زودی ها درآمد نداشته باشید و مجبور شوید از پولی که پس انداز کرده اید استفاده کنید. به هر حال اول مطمئن شوید که می توانید بر اساس بودجه ای که دارید به گونه ای سرمایه گذاری کنید که در آرامش به کار بپردازید. البته می توانید برای گرفتن وام از بانک اقدام کنید اما بسیاری از تجارت ها از ابتدا سودآور نیستند. بنابراین شما باید به گونه ای سرمایه گذاری کنید که احساس امنیت داشته باشید.

۱۰- مرحله آخر این است که کار روتین تجارت را آغاز کنید. هر ماه برنامه های خود را مرور کنید و با مشاوران خود در زمینه های مختلف از جمله فعالیت های مالی در تماس باشید. مرور برنامه ها و کارهای انجام شده و مشورت دائم با مشاوران باعث می شود از پیشرفت و توسعه کار خود آگاه شوید و برای آینده به شیوه ای بهتر و کامل تر برنامه ریزی کنید.

مشاوره و اقدامات لازم جهت راه اندازی کسب و کار، مشاوره سرمایه گذاری، اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های اروپایی، خدمات بازرگانی و تجارت بین الملل، آموزش و صدور گواهینامه های بین المللی، سازماندهی و شرکت در سمینارها و نمایشگاه های تخصصی و اخذ اقامت تضمینی از طریق سرمایه گذاری و کار از جمله خدمات قابل ارائه توسط مجموعه ما به منظور سرمایه گذاری در آلمان می باشد.


کار در آلمان

اقامت آلمان

ادامه تحصیل در آلمان

اقامت و کار در آلمان

گرفتن اقامت دائم آلمان

پناهندگی در آلمان

ویزای توریستی آلمان

قوانین اقامت دائم آلمان

تحصیل رایگان در آلمان


اقامت سرمایه گذاری در آلمان، تحصیل در آلمان ، اقامت در آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان ، زندگی در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved