با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت در آلمان پس از تحصیل

اقامت در آلمان پس از تحصیل

آلمان (با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان) کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ و هلند مرز دارد. مساحت آن ۳۴۹٬۲۲۳ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت ‌ترین کشور اروپا است.


 

اقامت در آلمان

در پی کمبود نیروی کاری و نیاز اتحادیه اروپا به نیروی انسانی کار در برنامه چشم انداز اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اروپا که شامل 28 کشور اروپایی می شوند، در سال ۲۰۰۷ میلادی اتحادیه اروپا طرح و برنامه ای با ایده ای الهام گرفته از طرح گرین کارت یا کارت سبز دولت آمریکا و با استفاه از نماد پرچم اتحادیه اروپا که به رنگ آبی است تحت نام کارت آبی نمود که طی آن نیروهای کاری و متخصص غیراروپایی بتوانند در قالب این برنامه به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بغیر از کشورهای انگلستان، ایرلند و دانمارک که از شرکت در این برنامه خودداری نمودند، مهاجرت کاری داشته باشند.

با استفاده از کارت آبی دروازه‌های اتحادیه اروپا به روی شهروندان کشورهای غیر اروپایی که شرایط مهاجرت کاری به اروپا را دارند باز می‌شود. نخستین کشور از اتحادیه اروپا که تاکنون از این برنامه استقبال بیشتری نموده و حتی مقدمات اجرایی این برنامه را فراهم آورده است، بزرگترین قدرت صنعتی اروپا یعنی کشور آلمان است که شرایط و پیش نیازهای احراز کارت آبی آلمان را بطور رسمی اعلام و از اول ماه جولای سال ۲۰۱۲ میلادی به آن ضمانت اجرایی نیز داده است. بنابراین، با اجرایی شدن این برنامه در کشور آلمان، نیروهای متخصص کاری غیراروپایی از این پس می توانند با دریافت این ویزای کاری، در مدت زمان کمی وارد آلمان شوند و حتی خانواده های خود را نیز به همراه بیاورند. کارت آبی شرایط، مراحل و مزایایی هم دارد که در ادامه این مطلب به همه ی آنها اشاره کامل خواهیم نمود.

داشتن مدرک دانشگاهی که اعتبار آن توسط سازمان ارزشیابی مدارک تحصیلی در آلمان مورد تایید باشد و ارائه یک قرارداد کاری با درآمد سالانه حداقل ۴۴۸۰۰ یورو مهمترین شرایط اصلی احراز کارت آبی محسوب می شود. البته، متخصصان و نیروهای کاری که در فهرست “مشاغل خاص یا موردنیاز شدید آلمان” هستند می توانند با داشتن قرارد کاری با درآمد سالانه حداقل ۳۴۹۴۴ یورو کارت آبی خود را دریافت نمایند. پزشکان, تمامی مهندسان در رشته های مختلف، دانش آموختگان رشته های علوم طبیعی، ریاضی و کارشناسان علوم رایانه و انفورماتیک در زمره ی این مشاغل خاص و مورد نیاز آلمان قرار دارند.

متقاضیان متخصص و دانش آموخته ای که مدرک تحصیلی شان در آلمان به رسمیت شناخته شود  در صورت یافتن کار با درآمد مشخص شده در بالا می توانند با دریافت کارت آبی آلمان نسبت به دریافت ویزای کاری بر اساس مدت زمان قرارداد کاری مشخص شده در قراردادشان اقدام نمایند.

حداکثر مدت اقامت کاری مبتنی بر اساس کارت آبی آلمان، ۳۳  ماه تعیین شده است که پس از آن در صورت شاغل بودن امکان تبدیل آن به اقامت دائمی آلمان نیز وجود دارد. در صورتی که متقاضی در زمان اقدام یا در طول مدت اقامت خود در آلمان، مدرک زبان آلمانی با سطح B1 ارائه نمایند، مدت زمان ۳۳ ماهه به  ۲۱ ماه کاهش می یابد و در نتیجه فرد زودتر می تواند برای اقامت دائمی خود اقدام نماید. توجه داشته باشید که کارت آبی آلمان ویزا یا اجازه اقامتی نیست که بدون ارائه پیشنهاد کاری قابل دستیابی باشد.


تحصیل آلمان

علل انتخاب کشور آلمان

کار در آلمان

هزینه تحصیل در آلمان

تحصیل دکتری در آلمان

تحصیل در مقطع دکترای کشور آلمان

ویزای توریستی آلمان

اقامت در آلمان


اقامت در آلمان پس از تحصیل، تحصیل در آلمان ، اقامت در آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان ، زندگی در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved