با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در زمینه معماری در کشور اوکراین به واحد پول امریکا (دلار)، در اکثر خرید و فروشهای ملکی انجام میگردد.


 

سرمایه گذاری در اوکراین

از موارد مهم دیگری که میتوان به آن اشاره کرد اینست که شما در هنگام ثبت شرگت نیاز به شریک اوکراینی ندارید و میتوانید صد در صد مالک شرکت خودتان باشید ضمن اینکه تمام قوانین ثبتی برای خارجیها و اوکراینیها یکی است و از لحاظ قانون هیچ تفاوتی وجود ندارد.
برای اینکه شخص بتواند شرکتی را ثبت کند اولین مرحله گرفتن کد اقتصادی است که بین پنج الی ده روز طول می کشد.بعد از اینکه کد بنام فرد متقاضی صادر شد میتوان مراحل ثبتی را شروع کرد.
کپی پاسپورت از تمام صفحات
ترجمه شناسنامه
کد بازرگانی
اسم شرکت
تنظیم اساسنامه
آدرس حقوقی شرکت
وکالتنامه از طرف متفاضی که به اسم وکیل یا مدیر عامل شرکت تنظیم میشود.
توجه: شناسنامه و وکالتنامه باید پس از ترجمه به ترتیب به تائید وزارت دادگستری،وزارت امور خارجه و سفارت اوکراین در ایران برسد.
پس از اینکه شرکت به ثبت رسید میتوان جهت دریافت اجازه کار(اقامت تجاری)اقدام کرد.دولت اوکراین بسته به مدارکی که فرد متقاضی ارائه میدهد تصمیم میگیرد که برای چه مدتی اجازه کار را صادر کند که امکان دارد برای یک ماه،سه ماه،شش ماه،یک سال و … باشد که اکثرا قابل تمدید میباشد.مدارکی را که باید ارائه شود به شرح زیر است.
کپی برابر اصل مدارک شرکت
کپی پاسپورت متقاضی
کد اقتصادی
تقاضا نامه
مشخص کردن سمت کاری
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
سوابق کاری در صورت موجود بودن
توجه: در نظر داشته باشید که در اکثر کشورهای اروپایی داشتن مدرک تحصیلی ملاک اصلی می باشد لذا جهت اخذ اقامت تجاری داشتن حداقل دیپلم متوسطه ضروری است.
آسوده ترین،مطمئن ترین،کم هزینه ترین،قانونی ترین،سریع ترین راه اخذ اقامت در اروپا و تحقق اهداف تجاری و شخصی است.شما با ثبت شرکتی در این کشور که سرمایه گذاران زیادی را از جمله آمریکا،آلمان،انگلیس،ایتالیا،فرانسه و … به خود جذب کرده است،راه خود را به اروپا و بازارهای جهانی هموار کنید.

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اکراین

خلاصه‌ای از قوانین تجاری و ثبت شرکت در کشور اوکراین
شرایط ثبت شرکت
شرکت میتواند از ۱ تا ۵ نفر سهام در داشته باشد.میزان سهام شرکت ۱۰۰ سهم می‌باشد.
مدیر عامل شرکت بایستی شهروند اوکراین یا دارنده اقامت دائم اوکراین باشد.که شرکت رمکس اوکراین نسبت به معرفی‌و انتصاب مدیر عامل شرکت اقدام مینماید.در غیر اینصورت اگر مدیر عامل از طرف جنابعالی معرفی‌گردد شرکت رمکس اوکراین اقدام به دریافت مجوز کار برای ایشان نموده تا پس از دریافت اجازه کار به این سمت منصوب گردد.
حداقل میزان سرمایه‌شرکت ۸۰۰۰۰ گریونی معدل ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا می‌باشد که حداقل نیمی از این مبلغ در زمان افتتاح حساب شرکت واریز میگردد و الباقی در مدت زمان یکسال از ثبت شرکت قابل واریز به حساب میباشد که البته این مبلغ بلافاصله پس از واریز به حساب قابل استفاده در جهت مقاصد شرکت قرار می‌گیرد.
برای ثبت شرکت نیاز به حضور فیزیکی‌سهامداران در اوکراین نمیباشد و از طریق فرم وکالتی که از طرف شرکت رمکس اوکراین در اختیار جنابعالی قرار می‌گیرد می‌توان اساس نامه شرکت را تنظیم نموده و اقدام به دریافت کلیه مدارک شرکت نمود،اما حضور مدیر عامل شرکت در اوکراین الزامی است.
برای ثبت شرکت نیاز به داشتن آدرس حقوقی می‌باشد که این آدرس از طریق شرکت رمکس اوکراین در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد یا با اجاره یا خرید دفتر کار در اوکراین و در دست داشتن اجاره نامه یا قرارداد خرید از همان آدرس می‌توان نسبت به ثبت آدرس حقوقی اقدام نمود.
مدت زمان ثبت شرکت از ۲۰ روز تا یک ماه کاری می‌باشد،پس از ثبت شرکت کلیه مدارک ثبتی و بانکی‌در اختیار سهامداران قرار می‌گیرد.
فروشگاههای زنجیره‌ای اوکراین

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اکراین

تعداد این فروشگاهها با مساحت هر فروشگاه ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مربع در اقصی نقاط اوکراین ۳۲ عدد می‌باشد.اساس کار این فرشگاهها مصالح ساختمانی می‌باشد که با توجه به ظرفیت بالای بازار اوکراین در این زمینه از کشورهایی همچون چک،لهستان،آلمان،ایتالیا،اسپانیا مصالح ساختمانی به اوکراین وارد شده و در اختیار این فروشگاهها قرار می‌گیرد.
شرایط کار با این فروشگاهها بصورت امانی فروشی می‌باشد که پس از تحویل کالا هر هفته مبلغ کلّ فروش کالا در این ۳۲ فروشگاه به حساب شرکت فروشنده واریز میگردد.
از سوی دیگر بازرهای محلی اوکراین نیز مکان خوبی‌برای فروش کالاها به شمار میرود،از جمله این بازارها می‌توان به بازار کیلومتر ۷ بندر ادسا اشاره نمود که بزرگترین بازار محلی اروپا می‌باشد.لازم به ذکر است به علت عدم وجود چک بانکی‌در اوکراین تمامی‌معاملات در بازرهای محلی اوکراین بصورت نقدی صورت می‌پذیرد.
از طرف دیگر به علت ساختار قدیمی‌دوران کمونیستی اوکراین پس از استقلال این کشور مردم نسبت به بازسازی و تعمیرات داخلی‌منازل خود اقدام نمودند که باتوجه به جمعیت ۵۰ میلیونی اوکراین بازار خوبی‌در زمینه فروش مصالح ساختمانی ایجاد شد که این روند همچنان ادامه دارد.
حمل و نقل
حمل و نقل از ایران به اوکراین از طریق مرز زمینی‌ایران ترکیه و پس از آن از طریق کشتی با عبور از دریای سیاه صورت می‌پذیرد.هزینه حمل کالا با تریلی ۲۰ تن ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار در فصول مختلف سال می‌باشد.
گمرکات
برای ورود کالا به اوکراین نیاز به ثبت شرکت در یکی‌از گمرکات اوکراین می‌باشد که البته محدودیتی برای انتخاب محل گمرک وجود ندارد.بطور مثال شرکت بازرگانی میتواند در شهر کیف پایتخت اوکراین ثبت شده باشد اما کالای خود را در گمرک بندر ادسا ترخیص نماید.هزینه ترخیص کالا با توجه به اینویس ارسال شده از طرف صادر کننده کالا و ارزیابی کارشناس گمرک صورت می‌پذیرد.
مالیات با ارزش افزوده ۲۰ درصد از قیمت کالا را شامل میگردد که در زمان ترخیص کالا از وارد کننده دریافت میگردد و در هنگام فروش کالا این مبلغ از طرف خریدار به فروشنده یا وارد کننده عودت داده میشود.
مجوز بهداشت و استاندارد کالا
برای ورود هر کالا به اوکراین نیاز به دریافت مجوز استاندارد و بهداشت می‌باشد که می‌توان این مجوز را یک بار برای مدت ۵ سال دریافت نمود.هزینه ثبت کالا و دریافت مجوز بهداشت و استاندارد کالا بسته به نوع کالا متفاوت می‌باشد.
انتقال پول از اوکراین به ایران
از طریق حساب بانکی‌شرکت توسط یکی‌از بانک‌های واسطه که با بانک‌های ایرانی‌مبادلات ارزی دارند صورت می‌پذیرد.واحد پول اوکراین گریونی می‌باشد که در حل حاضر هر ۸ گریونی معدل ۱ دلار آمریکا می‌باشد که پیش بینی‌میگردد که این مبلغ تا ۷ گریونی کاهش یابد.
هزینه‌های جانبی
اجاره دفتر کار بسته به موقعیت محل از ۳۰۰ دلار به بالا می‌باشد.هزینه هر دقیقه مکالمه از اوکراین به ایران با موبایل۱ گریونی می‌باشد.اجاره انبار بسته به موقعیت انبار و محل از متر مربع ۳۰ گریونی به بالا می‌باشد.
وضعیت سرمایه گذاری خارجی اوکراین :
میزان سرمایه گذاری: از ابتدای استقلال تا اول اکتبر ۲۰۰۱: ۱۹۴/۴میلیارد دلار
کشورهای سرمایه گذار: آمریکا ۷۰۲ میلیون دلار، قبرس ۴۰۰ میلیوندلار، هلند ۳۶۷ میلیون دلار، انگلیس ۳۶۳ میلیون دلار و آلمان ۲۶۵ میلیون دلار
تعداد کشورهای سرمایه گذار: شش کشور مهم فوق الذکر
در حال حاضر کشورهایی مانند چین و هند و ترکیه و آذربایجان نیز به کشورهای سرمایه گذار پیوشته اند.
وضعیت روابط اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران :
براساس آمار گمرک اوکراین حجم گردش تجاری دو کشور ۳۰۰/۱۶۵ میلیون دلار بوده که میزان صادرات به جمهوری اسلامی ایران ۴۰۱/۳ میلیون دلار گزارش شده است. آمار ارائه شده فوق از سوی گمرک اوکراین با آمار ارائه شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران تفاوت فاحشی دارد و علت آن عدم اظهار دقیق تجار و صادر کنندگان ایرانی و اوکراینی است که عمدتاً جهت فرار از پرداخت سود وعوارض گمرکی، مالیات و غیره انجام می پذیرد.
بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران حجم مبادلات دو کشور در سال ۱۳۸۰ بیش از ۲۳۰ میلیون دلار بوده که ازاین مجموع، مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار صادرات ایران به اوکراین گزارش شده است.اقلام عمده صادراتی اوکراین به جمهوری اسلامی ایران: آهن آلات و فولاد،قطعات تجهیزات هواپیما، روغن آفتابگردان، لوله نفت و گاز، کاغذ و مقوا، واگن های راه آهن و لوکوموتیو، ماشین آلات، لوازم الکتریکی و مواد شیمیائی.
اقلام عمده وارداتی از جمهوری اسلامی ایران: فروسلیسیوم، کرک، فرش، کف پوش، لوازم آشپزخانه، کشمش، سنگ مرمر، بادام، مغز زردآلو، هلو، خرما، کفش و مصالح ساختمانی.


چگونگی اقامت در اوکراین

زندگی و تحصیل در اوکراین

زندگی در اوکراین

اخذ اقامت در اوکراین

تحصیل در اوکراین

شرایط ثبت شرکت در اوکراین

هزینه ی زندگی در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین


سرمایه گذاری در اوکراین ، اقامت در اوکراین ،  زندگی در اوکراین ، سرمایه گذاری در اوکراین ، مهاجرت به اکراین  ، ثبت شرکت در اوکراین ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved