با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

چگونگی اقامت در اوکراین

چگونگی اقامت در اوکراین

شرایط تحصیل در اوکراین به صورتی است که هر شخص با هر مدرک تحصیلی می تواند این شانس را داشته باشد که دردانشگاه های اوکراین تحصیل نماید تا با ارتقا مدرک تحصیلی خود راه را برای گرفتن اقامت هموار نماید. 


 

چگونگی اقامت در اوکراین

- از جمله ویژگی های روادید اوکراین ذکر مقطع روادید و مدت اقامت می باشد. منظور از مقطع روادید، محدوده زمانی که متقاضیان روادید در آن مقطع می توانند به اوکراین سفر نمایند و منظور از مدت اقامت روادید محدوده زمانی از مقطع ورود به اوکراین تا زمان خروج می باشد که متقاضیان مجاز بوده تا در کشور اوکراین اقامت داشته باشند.

- چنانچه دارندگان روادید مایل به تمدید اقامت باشند رعایت شرایط و نکات ذیل ضروری است .پس از دریافت روادید از سفارت اوکراین در ایران چنانچه مایل باشند بیش از سه ماه اقامت گزینند، دارندگان روادید می بایست بر اساس قوانین مهاجرتی اوکراین قبل از اتمام دوره سه ماهه اقامت به اداره دولتی امور مهاجرت (آویر) مراجعه و جهت ثبت و درج مهر ثبت تمدید اقامت مبادرت ورزند.

- دارندگان روادید اوکراین چنانچه از مدت اقامت مجاز آنان بیش از حد ذکرشده در روادید به طول انجامد، اضافه اقامت غیرمجاز قلمداد شده و می بایست در ازای اضافه اقامت جریمه نقدی به مبلغ 900 گریونا معادل تقریبی 110 دلار را پرداخت نموده تا پس از آن مجوز خروج از کشور صادر گردد.

- چنانچه اطلاعات مندرج در فرم های صدور روادید متقاضیان با اظهارات شفاهی آنان هنگام ورود به فرودگاه ها و دیگر مبادی ورود به اوکراین مغایرت داشته باشد متقاضیان سفر بعضا با مصاحبه مامورین مرزبانی اوکراین رو به رو شده و در صورت مغایرت اظهارات شفاهی آنان با اطلاعات مندرج در فرم های ارائه شده به سفارت اوکراین این امر نقض مقررات اوکراین قلمداد گردیده و دارندگان روادید از این کشور اخراج خواهند شد.

– همراه داشتن مدارک زیر برای کلیه هموطنانی که قصد ورود به اوکراین را دارند الزامی می باشند:

- داشتن گذرنامه با اعتبار بیش از 6 ماه.

- داشتن بلیط برگشت از اوکراین.

- همراه داشتن ارز کافی برای سفر حداقل به میزان یک هزار دلار.

- متقاضیان سفر به اوکراین در هنگام ورود به اوکراین اظهارنامه ارزی را در صورت داشتن بیش از 10 هزار دلار آمریکا تکمیل نموده تا چنانچه در هنگام خروج مقامات گمرکی آن را از متقاضیان درخواست نمایند امکان ارائه آن به مامورین گمرکی وجود داشته باشد. (لازم به توضیح است در صورت عدم ارائه اظهارنامه ارزی بیش از 10 هزار دلار تمامی ارز فرد خاطی برابر با قانون گمرکی اوکراین مصادره و به خزانه دولت واریز خواهد شد و هیچ راه برگشت وجود ندارد)

- حمل داروهای درمانی (شامل ترامادول و دیگر داروهای اعتیادآور) تنها با همراه داشتن نسخه پزشکی تایید شده توسط سفارت اوکراین در ایران امکان پذیر می باشد.


تحصیل در اوکراین

اخذ اقامت در اوکراین

ادامه تحصیل در اوکراین

اقامت دائم اوکراین

اقامت اوکراین

تحصیل اوکراین

شرایط مهاجرت به اوکراین

هزینه زندگی در اوکراین


چگونگی اقامت در اوکراین ، اقامت در اوکراین ،  زندگی در اوکراین ، سرمایه گذاری در اوکراین ، مهاجرت به اکراین  ، ثبت شرکت در اوکراین ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved