با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تحصیل و اقامت در سوئیس

تحصیل و اقامت در سوئیس

جمهوری فدرال سوئیس کشوری کوچک در مرکز اروپا با مساحت 41285 کیلومتر مربع و جمعیتی معادل 7 میلیون نفر یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیاست .


 

تحصیل و اقامت در سوئیس

جمهوری فدرال سوئیس کشوری کوچک در مرکز اروپا با مساحت 41285 کیلومتر مربع و جمعیتی معادل 7 میلیون نفر یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیاست .چهار زبان آلمانی،فرانسوی،ایتالیایی و رومانش (با رومانيايي اشتباه نشود، اين زبان ريشه ژرمان دارد)در این کشور مکالمه می گردد . این کشور با آلمان،ایتالیا،اتریش،فرانسه و لیختن اشتاین هم مرز می باشد .پایتخت این کشور شهر برن و شهرهای زوریخ،ژنو و بازل از شهرهای مهم این کشور محسوب می شوند .این کشور مقر بسیاری از سازمانهای بین المللی مانندFIFA-WHO-UEFA و مقر اروپایی سازمان ملل می باشد
تحصیل در سوئیس

تحصیلات‌ پیش‌ دانشگاهی در کشور سوئیس

در كشور سوییس‌ آموزش‌ كودكان‌ با دوره‌ آمادگی‌ و به‌ مدت‌ یك‌ تا دو سال‌ آغاز می‌شود. تحصیلات‌ اجباری‌ در استان‌های‌ مختلف‌ متفاوت‌ بوده‌ و از 6 تا 8 سالگی‌ شروع‌ می‌شود و 8 تا 9 سال‌ طول‌ می‌كشد. طول‌ دوره‌ ابتدایی‌ از 4 تا 6 سال‌ و دوره‌ متوسطه‌ از 3 تا 5است . سپس‌ دانش‌آموزان‌ وارد دبیرستان‌ها، مدارس‌ بازرگانی‌ یا مدارس‌ حرفه‌ای‌ می‌شوند مدت‌ تحصیل‌ در دبیرستان‌ها دو سال‌ است‌ كه‌ دانش‌آموزان‌ می‌توانند در رشته‌های‌ گوناگون‌ ادامه‌ تحصیل‌ دهند و در نهایت‌ موفق‌ به‌ گرفتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ در رشته‌هایی‌ مانند زبان، ریاضیات، اقتصاد یا حقوق‌ شوند. در مجموع‌ طول‌ دوره‌ تحصیل‌ پیش‌ دانشگاهی‌ 13 سال‌است. شرط‌ ورود به‌ مراكز آموزش‌ عالی‌ دانشگاه‌های‌ سوییس‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ است.دانش‌آموزانی‌ كه‌ وارد مدارس‌ بازرگانی‌ یا حرفه‌ای‌ می‌شوند، از 2 تا 4 سال‌ به‌ تحصیل‌ می‌پردازند و معمولاً‌ بدون‌ این‌ كه‌ وارد دانشگاه‌ شوند، جذب‌ بازار كار می‌شوند.

سوییس
دارندگان‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ كشورهای‌ خارجی‌ مانند ایران‌ كه‌ حداقل‌ معدل‌ آنها 14 باشد، می‌توانند در امتحان‌ ورودی‌ به‌ دانشگاه‌ كه‌ برای‌ این‌ گونه‌ متقاضیان‌ برگزار می‌شود شركت‌ كنند،که به دوزبان آلمانی و انگلیسی یا این‌ كه‌ در دوره‌ پیش‌ دانشگاهی‌ دانشگاه‌ فریبورگ‌ آلمانی‌ و فرانسوی‌ به‌ مدت‌ 9 ماه‌ برگزار می‌شود، شركت‌ نمایند. موفقیت‌ در این‌ امتحان‌ شرط‌ اقدام‌ برای‌ اخذ پذیرش‌ از دانشگاه‌های‌ سوییس‌ است.

لازم‌ به‌ یادآوری‌ است‌ كه‌ امتحان‌ ورودی‌ كلیه‌ دانشگاه‌ها برای‌ متقاضیانی‌ كه‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ آنها خارج‌ از سوییس‌ صادر شده، و در دانشگاه‌ فریبورگ‌ برگزار می شود. سال‌ تحصیلی‌ در سوییس‌ دارای‌ دو نیم‌ سال‌ تابستانی‌ و زمستانی‌ است كه‌ طول‌ هر كدام‌ حدود 5 ماه‌ است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس برای علاقه مندان به ادامه تحصیل امکان پذیر است.تمامی اشخاص متقاضی میتوانند با داشتن مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز:

دیپلم وریز نمرات
پیش دانشگاهی و ریز نمرات
پاشپورت
شناسنامه


تحصیل پزشکی در سوئیس

هزینه ثبت شرکت در سوئیس

پناهندگی در سوئیس

هزینه زندگی در سوئیس

سوئیس

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا توریستی سوئیس

شرایط اقامت در سوئیس برای ایرانیان


تحصیل و اقامت در سوئیس ، هزینه زندگی در سوئیس ، تحصیل در سوئیس ، مهاجرت به سوئیس ، اقامت در سوئیس ، سرمایه گذاری در سوئیس ، ثبت شرکت در سوئیس ، سوئیس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved