با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط اقامت در سوئیس برای ایرانیان

شرایط اقامت در سوئیس برای ایرانیان

سوئیس تنها کشوری در اتحادیه اروپا می باشد که دیرترین زمان تحویل پاسپورت به خارجیان مقیم شده را دارد ، با این حال به دلایل زیر و رفاه و درآمد بسیار بالا همیشه سوئیس همیشه در اولویت انتخاب قرار می گیرد .


 

شرایط اقامت در سوئیس برای ایرانیان

افراد یا خانواده هایی که به اقامت سوئیس در می آیند باید ده سال در این کشور زندگی کرده و یا اگر نمی توانند دائم باشند باید یک فعالیت تجاری یا اداری و یا خدماتی را در هر زمینه دلخواه ولی به طوریکه دائمی باز باشد و توسط افرادی گردانده شود داشته باشند . آنچه سوئیس را نه تنها از تمام کشورهای اروپا بلکه از 98% دنیا متمایز می کند ، استاندارد بالای زندگی و رفاه شهروندانی است که در سوئیس زندگی می کنند . سوئیس به غیر از جاذبه های فراوان توریستی امن ترین کشور دنیا برای پول و طلا و در واقع انبار ارزی سایر کشورهای دنیا بوده و در صنایع ساعت سازی و ساخت لنز و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تعیین استاندارد برای تولید هر نوع کالایی رتبه اول کیفیت در جهان را داراست و دفاتر بسیار زیاد تجاری و بین المللی از تمام کشورهای دنیا در بیزنس سنتر های سوئیس فعال هستند . سوئیس تنها کشوری است که در افت تجاری بازار جهانی در فاصله 2008 تا 2012 دستخوش تورم یا افت بازار نشده و قوانین و دستور العمل های مالی تجاری آن ، سرمشق و منبع علمی تجاری سیاسی بسیاری از دولت های بزرگ دنیا می باشد . سوئیس مهمترین کشور ورزش های زمستانی بوده و اهالی آن تقریبا"به هر سه زبان انگلیسی فرانسوی و آلمانی مسلط هستند . نسبت درآمد به هزینه های زندگی در سوئیس از تمام کشورهای دنیا بالاتر و امکانات رفاهی و زندگی از لحاظ مدرنیته غیر قابل مقایسه با سایر کشورهای دنیا و استاندارد آن از شهر های مدرنی همچون دبی 30% نیز بالاتر است . خانواده یا افراد مقیم سوئیس می توانند در تمام کشورهای اتحادیه اروپا کار یا زندگی کنند و سفارت های امریکا کانادا و استرالیا به کسانی که اقامت سوئیس در پاسپورت آنهاست به راحتی ویزاهای طولانی مدت اعطا می کنند . جامعه ایرانی مقیم سوئیس بیش از یکصد و بیست هزار نفر جمعیت دارد و خوشبختانه در سطح بالایی از زندگی و اشراف در منطقه خصوصا" در شهر زوریخ قرار دارند.

دوره اقامت و تابعیت و پاسپورت :
از زمان آغاز پروسه اداری برای اخذ اقامت سوئیس ، بین پنج تا شش ماه زمان می برد تا مراحل اولیه برای اخذ اقامت آماده شده و ویزای اقامتی دارای اجازه کار به مدت سه سال در پاسپورت قرار بگیرد . در طول سه سال زندگی در سوئیس یا فعالیت کاری ، تقریبا" چهار بار و معمولا" بدون اطلاع قبلی توسط پلیس محلی برای مطمئن شدن از اینکه شما در سوئیس زندگی می کنید یا اینکه زندگی نمی کنید ولی تجارت یا شغل شما در حال کار است و یا اینکه شما نیستید ولی خانواده در محل زندگی می کنند و حضور بچه ها در مدرسه یا دانشگاه مشخص و محرز باشد ، باعث می شود تا در پایان سه سال اقامت پنج ساله اعطا گردد . که در تمدید آن مجددا" پنج ساله دیگری خواهد بود و زمانی که از بدو ورود شما به ده سال برسید می توانید برای پاسپورت سوئیس اقدام نماید. در غیر این صورت اقامت کل افراد خانواده اتوماتیک وار هر پنج سال یکبار تمدید می گردد. با داشتن اقامت سوئیس در پاسپورت می توانید در تمام کشورهای اتحادیه اروپا زندگی و تردد و کار داشته باشید.

نحوه انجام کار :
بر اساس تجارب کاری ، یا تخصص ، یا مدرک تحصیلی شما یا بر اساس سرمایه شما برای مشارکت با یک شرکت یا فعالیت تجاری سوئیسی به طور مشارکتی یا مجزا و بدون شریک ، پروسه آغاز می گردد و ابتدا ویزای نفر اصلی خانواده یعنی پدر یا مادر صادر و سپس ظرف چند روز ویزای سایر اعضای خانواده صادر می گردد.
تبصره : شرکت برای خدمات اخذ گواهینامه ، ثبت نام فرزندان در دانشگاه و مدرسه ، خرید یا اجاره منزل و محل کار ، اخذ وام ، یافتن شریک کاری سوئیسی مناسب برای درآمد بهتر و سریعتر و هر گونه خدمات دیگری آمادگی کامل همکاری ضمن شارژ مبلغ اندکی برای هر سرویس خدماتی می باشد.

مدارک لازم :
• اسکن پاسپورت تمام اعضای خانواده و صفحاتی که دارای ویزا یا مهر ورود خروج است.
• تعداد 12 قطعه عکس رنگی شش در چهار زمینه سفید از هر فرد خانواده
• ترجمه رسمی انگلیسی یا آلمانی آخرین مدرک تحصیلی .
• ترجمه گواهی اشتغال به کار یا فیش حقوقی یا مدرک تجربی ، یا جواز کسب یا پروانه تولید محصول .
• ترجمه رسمی عقد نامه برای متاهلین ، پدر و مادر اگر جزو متقاضیان هستند .
• ترجمه رسمی شناسنامه تمام افراد خانواده .
• گردش سه ماه آخر حساب بانکی
• فیش واریز مبلغ قرارداد
• ترجمه گواهی تحصیلی باریز نمرات آخرین کلاس یا ترم فرزندان برای تطبیق با مدارس و دانشگاه های سوئیس .
• قرارداد امضاء شده .
☆ تبصره : چنانچه مدارک یا آثار خاصی در خصوص ورزشی یا هنری یا تجاری دارید کپی آن را ارائه نمایید.


تحصیل پزشکی در سوئیس

هزینه ثبت شرکت در سوئیس

پناهندگی در سوئیس

هزینه زندگی در سوئیس

تحصیل رایگان در سوئیس

تحصیل پزشکی در سوئیس

شرایط ثبت شرکت در سوئیس

مهاجرت به سوئیس


شرایط اقامت در سوئیس برای ایرانیان ، هزینه زندگی در سوئیس ، تحصیل در سوئیس ، مهاجرت به سوئیس ، اقامت در سوئیس ، سرمایه گذاری در سوئیس ، ثبت شرکت در سوئیس ، سوئیس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved