با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

سرمایه گذاری در سوئیس

سرمایه گذاری در سوئیس

با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در سوئیس ترکیبی از ثبات سیاسی، اقتصادی و مالیاتی را تجربه خواهید کرد اما در نظر داشته باشید قوانین مالیاتی سوئیس به دلیل قوانین موجود در این کشور بسیار پیچیده هستند.


 

سرمایه گذاری در سوئیس

برای اداره مهاجرت سوئد چند مورد مهم وجود داره که به توضیح اونها میپردازم :
* اینکه شخص اقدام کننده بتونه ثابت کنه میتونه هزینه زندگی در سوئد به مدت 2 سال رو از جیب پرداخت کنه . چرا که دولت سوئد دوست نداره به این افراد حقوق بیکاری بده !!! توضیحات بیشتر رو خدمت دوستان عرض خواهم کرد .
* اینکه شخص بتونه ثابت کنه واسه طرح پیشنهادی برای سرمایه گذاری رزومه کاری مناسبی دارید یا نهو اینکه آیا در حرفه پیشنهادی متبحر هستید یا نه .
برای دریافت اقامت دو ساله سرمایه گذاری یا خویش فرمایی نیاز به وقت مصاحبه قبلی نیست و با تکمیل مدارک و پرداخت رقم 2000 کرون ( به صورت ریالی محاسبه و به حساب بانک پاسارگاد بنام سفارت سوئد ) و همراه داشتن مدارک میتونید به سفارت برید و همون روز باهاتون مصاحبه میشه و اگه مدارک کامل باشه از شما دریافت و شماره پرونده بهتون داده میشه .
مدارک لازم :
* داشتن گذرنامه معتبر که از تاریخ انقضای آن حداقل 2 سال و نیم مونده باشه.چون اقامت دو ساله میدن و نباید تاریخ انقضای اقامت دو سالتون بعد از تاریخ انقضای گذرنامتون باشه .
* ثبت شرکت از هر نوعی . مثلا هندلسیولاگ یا ... با نام معتبر که در Bolagsverket رجیستر هم شده باشد که برای این کار شخصی در سوئد اینکار رو براتون باید انجام بده . چرا که نیاز به پست نومر و آدرس میباشد که آن شخص که بعنوان وکیل شما شناخته میشه میتونه این کار رو براتون به راحتی انجام بده. فقط برای این کار شما میبایست به آن شخص وکالت بدهید . ثبت شرکت با انواع مختلف قیمتهای متفاوتی داره . مثلا هندلسبولاگ 1200 کرون واسه من هزینه داشت . هزینه دستمزد وکلا واسه انجام این کار اگه از اقوام و دوستانتون نباشه هم میاد روش که من از این مبلغ بی اطلاع هستم.
*یک بیزنس پلان . در این بیزنس پلان اطلاعاتی در مورد شغل مورد نظر باید ارائه بشه . در واقع اداره مهاجرت میخواد بدونه شما در مورد شغل پیشنهادیتون تو سوئد چی میدونید و از بازارکار آن کار در سوئد چه اطلاعاتی دارید . مثلا اگه میخواهید کار صادرات و واردات چوب بکنید انواع چوبهای موجود در بازار سوئد که میخواهید در آن وارد شوید و فراورده هاش رو بشناسید و در مورد حجم واردات و صادراتتون توضیح بدید و بازار هدف خودتون رو مشخص کنید و توضیح بدید.
*یک Resultatbudaget و مشخص کردن حجم خرید و فروش در سال اول و دوم و سوم و مقدار سود خالص و مالیات پرداختی در انتهای هر سال . یرای این کار بهتره با کسیکه حسابداری بلده مخصوصا با سیستم مالیاتی و حسابرسی سوئد آشناست مشورت کنید .
* تکمیل فرم Migrationscerket بصورت کامل که شاما نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت و تاریخ تولد و آدرس ایران و آدرس محل اقامت در سوئد بعد از رسیدن به سوئد و معرفی حداقل یک دوست و اشنا یا فامیل در سوئد و اطلاعاتی در مورد محل تحصیل و مدرم تحصیلی و ... .
*ترجمه کلیه دیپلمها و مدارک کاری در زمینه شغلی که سابفه آن کار را در کشور خودتون دارید و میخواهید همان کار را در سوئد انجام دهید که میبایست به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ممهور شده باشد ( این کار وظیفه دارالترجمه میباشد). چقدر این پرونده پر بارتر بهتر . فراموش نکنید شما باید به اداره مهاجرت سوئد بقبولانید در کاری که در سوئد میخواهید فعالیت کنید دارای سابقه هستید و توان انجام مالی و فیزیکی آن کار را دارید . مثلا در زمینه صادرات و واردات بارنامه های خارجی مدارک ترخیص گمرکی ، کارت بازرگانی ، کلیه مدارک شرکت داخلی بهمراه تمام آگهی تغییرات و ... که موجود است و یا منحل شده کد اقتصادی و گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی بهمراه رجمه رسمی مورد نیاز میباشد.
* ترجمه رسمی داراییهای داخل ایران از قبیل سند زمین و منزل که به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده و ممهور گشته باشد.
* کپی صفحه اول گذرنامه و تمام صفحاتی که ممهور شده است یا روادید دارد . بهمراه کپی تمامی مدارک بالا.
* یک پرینت بانکی که در مورد شخص من و کسانیکه با من مراجعه کرده بودند پرینت بانکی بانکهای ایران بدلیل تحریمها و بسته بودن سوئیفتها و ... مورد قبول سفارت نبود و من این پرینت را از خارج از کشور تهیه کردم که خود اینکار به تنهایی ریسک خیلی بزرگی دارد . مال من که شکر خدا بخیر گذشت .رقم معادل میبایست بالای 150000 کرون باشد ولی به پیشنهاد دوستانی که قبلا این پروسه را طی کرده اند داشتن برگه پرینت پشتوانه مالی یا همون پرینت حساب بین 300000 کرون تا 400000 کرون یعنی حدود 50 تا 60 هزار دلار بهتره و حساب ارزی به هر ارز معتبر جهان و از تمامی کشورهای دنیا بشرطی که سیستم بانکی آن کشور تحریم نباشد برای سفارت سوئد و اداره محاجرت سوئد قابل قبول میباشد. شما باید بتوانید ثابت کنید از پس مخارج خود در سوئد در هر صورت بر میایید .


هزینه ثبت شرکت در سوئیس

شرایط ثبت شرکت در سوئیس

شرایط زندگی در سوئیس

زندگی در سوئیس

پناهندگی در سوئیس

تحصیل در سوئیس
 
مهاجرت به سوئیس

سوئیس

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

شرایط اقامت سوئیس پس از ورود با ویزا توریستیسرمایه گذاری در سوئیس ، هزینه زندگی در سوئیس ، تحصیل در سوئیس ، مهاجرت به سوئیس ، اقامت در سوئیس ، سرمایه گذاری در سوئیس ، ثبت شرکت در سوئیس ، سوئیس ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved