با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به سوئیس با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به سوئیس


 

مهاجرت به سوئیسسوئیس نام رسمی کنفدراسیون سوئیس و برگرفته از تلفظ فرانسوی این کلمه میباشد.از آنجاییکه در سال ۱۲۹۱ اولین استانی که به کنفدراسیون سوئیس پیوست ، سوئیس نام داشت این نام برای این کشوربه یادگار ماند . جمعیت این کشور در حال حاضر بالغ بر ۷٫۵ میلیون نفر میباشد که بیست درصد این جمعیت را خارجیان تشکیل میدهند . ایتالیایی ها ، اتباع یوگوسلاوی سابق و سپس پرتقالیها و ترکها پرتعداد ترین تیره خارجیها محسوب میشوند . این کشور متشکل از ۲۶ استان میباشد که اصطلاحا کانتون نامیده میشود و هر کانتون در امور داخلی خود از خودمختاری نسبی برخوردار هست . زبان رسمی در ۲۰ کانتون آلمانی ، ۵ کانتون فرانسوی و ۱ کانتون ایتالیایی میباشد و لیکن در بعضی از کانتونها مثل فریبورگ ویا گرابوندن بیش از یک زبان رایج است و در کل سوئیس از هر سه زبان به عنوان زبان رسمی نام برده میشود. سوئیس تنها کشور دنیا میباشد که از سه زبان رسمی برخوردار است . آب و هوای این کشور در سالهای اخیر رو به تعادل نهاده و از زمستانهای سرد و سخت کمتر اثری به چشم میخورد . این کشور به طرز با شکوهی در دامنه کوه آلپ قرار گرفته و این مساله باعث پیدایش جذابیتهای خارق العاده ای در این کشور گردیده به طوریکه تفاوت آب و هوا در شمال و جنوب این کشور کاملا محسوس میباشد . این کشور به کشور دریاچه ها نیز مشهور است به طوریکه تعدد و فراوانی دریاچه ها در این کشور کوچک توجه هر بیننده ای را به خود جلب میکند . اقتصاد این کشور نیز به نوبه خود در خور توجه میباشد . در حالیکه پس از به وجود آمدن پول واحد اروپایی ، کشور های این منطق تورم سرسام آوری را تجربه کردند ولیکن این کشور توانست بدور از هرگونه دغدغه خاطری از این پدیده مستثنی بماند .در آمد سرانه مردمان این کشور در حال حاضر ۴۳۰۰۰ دلار آمریکا در سال میباشد و حجم مبادلات تجاری این کشور بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار در سال گذشته بوده بطوریکه از میزان ۳٫۵ میلیارد دلار سهم صادرات به ایران و تنها ۲۰ میلیون دلار واردات از ایران بوده است .
راهنمای کامل مهاجرت به سوئیس
از سال ۱۸۴۸ سوئیس دارای سیستم فدرالی مشابه ۲۳ کشور جهان است. سوئیس دارای یک قوه قانونگذاری بنام مجمع فدرال، یک قوه اجرائی بنام شورای فدرال و یک قوه قضائیه بنام دادگاه عالی فدرال است.
کنفدراسیون سوئیس مرکب از ۲۰ کانتون و ۶ نیم کانتون است. در قانون اساسی این کشور برای کانتون ها سهم قابل توجهی از خودمختاری و آزادی در زمینه اتخاذ تصمیمات سیاسی در نظر گرفته شده است.
راهنمای کامل مهاجرت به سوئیس

۴۶ درصد مردم این کشور کاتولیک، ۴۰ درصد پروتستان و ۷ درصد نیز پیرو سایر مذاهب میباشند. ۷ درصد نیز بدون دین هستند. پیروان تمامی مذاهب در سوئیس از آزادی در عمل به فرایض دینی برخوردارند. دین اسلام پس از کاتولیک و پروتستان سومین دین بزرگ این کشور میباشد. مسلمانان با بیش از ۴۰۰ هزار نفر ۲۰ درصد کل جمعیت خارجیان مقیم و ۴ درصد کل جمعیت سوئیس را تشکیل میدهند.
راهنمای کامل مهاجرت به سوئیس
زوریخ بزرگترین شهر سوئیس است و در ساحل دریاچه زوریخ و در شمال این کشور، جایی که رود لیمات به این دریاچه میریزد واقع شده است قرار دارد. تاریخچه سکونت در این شهر به ۷۰۰۰ سال قبل و زمانی که رومی ها در قرن ۱۵ آن را به نام توریکام میشناختند برمیگردد. امروزه زوریخ از بزرگترین مراکز مالی دنیا محسوب میشود و بیشتر موسسات مالی و بانک ها و همچنین مراکز توسعه و تحقیقات در آن قرار گرفته اند. موزه ها و گالری های هنری و یکی از مهم ترین سالن های تئاتر دنیای آلمانی زبانان در زوریخ سالانه پذیرای توریست های بیشمار است. آب و هوای زوریخ اقیانوسی یا مرطوب قاره ایست و چهار فصل را میتوان در آن تجربه کرد
کشور سوئیس دارای یکی از بالاترین میزان در آمد سرانه در جهان (بالغ بر ۶۰ هزار فرانک) میباشد. دولت این کشور سالیانه حدود ۴ میلیارد دلار را به منظور پرداخت حق بیمه بیکاری هزینه می کند. بطور کلی اقتصاد سوئیس بر مبنای فعالیت های متنوع صنعتی، تجاری و سیستم اقتصاد بازار آزاد استوار است. منابع اقتصادی این کشور، صنعت، کشاورزی، توریسم، بانکداری و بیمه میباشد.

۱- پول رایج این کشور فرانک سوئیس است که هر ۲/۱ واحد آن یک دلار آمریکا است.
۲- خرید از فروشگاههای این کشور راحت و با حفظ احترام مشتری همراه است. اما باید توجه داشت که کلیه فروشگاههای بزرگ و سوپر مارکت های این کشور با تلویزیونهای مدار بسته و کنترلهای مخفی شدید اداره می شوند. بنابراین در هنگام خرید باید کلیه اجناس مورد نیاز را در چرخ دستی و زنبیل های مخصوص خرید قرار داده و سپس به صندوق های پرداخت ارائه و پس از پرداخت وجه در پاکت قرار داد. توصیه میشود که از قرار دادن اجناس در پاکت و یا گرفتن آنها در دست قبل از پرداخت وجه به صندوق اکیدا خودداری گردد تا شائبه سرقت و دزدی به میان نیاید.
۳- در صورت سرقت از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها جرائم سنگین و دخالت پلیس و اعزام به دادگاه و تبعات سخت در انتظار مرتکبین است.
۴- هزینه زندگی در این کشور شامل خوراک، پوشاک، هتل و اقامت در سطح اروپا بالاترین نرخ را دارد.
۵- تلفن دفتر هواپیمای جمهوری اسلامی ایران در ژنو ۰۰۴۱-۲۲-۷۴۱۵۲۵۲ می باشد.
۶- در بدو ورود به این کشور چنانچه در برن اقامت نمودید، سعی کنید در اولین زمان ممکن آدرس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را که به همین منظور در اختیار شما قرار گرفته است، پیدا نمائید تا در صورت وقوع حادثه و یا نیاز به مراجعه، دچار مشکل نشوید.
۷- درخصوص خرید ازفروشگاههای بزرگ این کشور توصیه میگردد تا هنگام خروج نهایی از فروشگاه، رسید خرید را دراختیار داشته باشید تا درصورت کنترل امنیتی و تقاضای رسید بتوانید آن در اختیار مأمورین فروشگاه قرار دهید.
۸- چنانچه در این کشور دچار حوادثی مثل سرقت پول یا مدارک مسافرتی شدید، ضروری است قبل از هر کار موضوع را به اطلاع پلیس محل برسانید و گزارش پلیس را در این رابطه دریافت نمائید. بدیهی است گزارش رسمی پلیس، به شما امکان خواهد داد موضوع را در نهاد های مربوطه به نحو موثرتری پیگیری نمائید.


سوئیس

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

شرایط اقامت سوئیس پس از ورود با ویزا توریستی

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس


مهاجرت به سوئیس ، اقامت در سوئیس ، سرمایه گذاری در سوئیس ، ثبت شرکت در سوئیس ، سوئیس ، 

ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved