با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مهاجرت کاری به ایتالیا

مهاجرت کاری به ایتالیا

اخذ ویزای کار درکشور ایتالیا از چند طریق صورت می گیرد. یکی از راه های اخذ ویزای کار این است که شخص در این کشور یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد  شرایط که دارای شرکت  متعبردرایتالیا است دریافت نماید.


 

مهاجرت کاری به ایتالیا

یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی شغلی ای پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص واجد شرایط در مورد شغل مورد نظر بود می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. پیدا کردن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل شرح خواهیم داد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد و این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت میکند یا خیر ؟

بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار در کشورایتالیا.امریست حقوقی، که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساسا کارفرما باید این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی ویزای کشورایتالیا تقاضای ویزای کار کند..در اصطلاح شخص کارفرما در این کشور باید بتواند اسپانسر شود.( sponsor _) در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر تقریبا امریست نشدنی. مراقب باشید افراد کلاهبرداری که ادعا میکنند میتوانند در مدت کم ویزای کار را برای شما اخذ کنند ، از میل زیاد اشخاص در باب کار درایتالیا استفاده میکنند و این موضوعات را مطرح میکنند. در ابتدا از شخص بپرسید ایا تا به حال از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفاتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند . یکی از همین دفا تر کلاهبردار توسط شخصی اداره میشد که با سن ۲۴ سال و حتی یک بار هم تجربه سفر آسیایی را هم نداشته لیکن این شخص به مردم وعده اخذ دعوت نامه کاری میداد.

در خصوص کشورایتالیا.و کار در آن سوالات زیادی مطرح میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را رفع نماییم و شما میتوانید چگونگی شرایط کار در.ایتالیا.را از ما بپرسید و ما با کمال میل پاسخگو خواهیم بود، البته اگر بضاعت علمی یاری کند.تنها نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در ایتالیا.به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار درایتالیا.اندکی سخت میباشد اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.


اخذ ویزای تابعیت درکشور ایتالیا ازطریق تولد

اخذ اقامت در ایتالیا

تحصیل رایگان در ایتالیا

ایتالیا

هزینه زندگی در ایتالیا

اخذ ویزای تابعیت درکشور ایتالیا ازطریق تولد

اخذ اقامت در ایتالیا

ایتالیا


اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری، هزینه تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در ایتالیا ، ثبت شرکت در ایتالیا ، سرمایه گذاری در ایتالیا ، زندگی در ایتالیا ، اقامت در ایتالیا ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved