با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تور ایتالیا

تور ایتالیا

ایتالیا از لحاظ صنعت توریزم ، پوشاک ، مبلمان و لوازم خانگی ، ایده های جدید در طراحی و صنایع خاص اتومبیل سازی ، سرآمد سایر کشورهای اتحادیه اروپا بوده و دارای بیشترین تعداد رستوران و تفریحگاه در بین کشورهای اروپایی می باشد.


 

تور و اقامت ایتالیا

اقامت ایتالیا:
بر اساس مدرک تحصیلی یا سوابق کاری یا تجارب فنی و حرفه ای در خصوص یک شغل یا تجارت مشخص ، توسط وکلای شرکت ما یک پروپوزال کامل به صورت یک طرح توجیحی برای ارائه به اداره مربوطه به منظور اخذ اقامت بیزنسی شما ارائه می گردد ، آنچه در تمام این پروسه بالاترین درجه اهمیت را دارد موافقت به اقامت از طریق پلیس اداره مهاجرت است که بر اساس لایحه ای که وکیل مهاجرت بر اساس توانایی ها و مدارک و سوابق شما تنظیم کرده تصمیم گیری می کند . مرحله بعدی ثبت شرکت یا فعالیتی است که متقاضی درخواست آن را به عنوان یک بخش تولیدی یا فروشگاهی یا خدماتی وغیره در پروپوزال اعلام کرده است که پس از گذراندن مراحل مربوط به ثبت شرکت ، آزمایشات پزشکی سلامت فرد متقاضی ، و افتتاح حساب بانکی و در نهایت مرحله الصاق اقامت ایتالیا در پاسپورت متقاضی می باشد . سایر اعضای خانواده به فاصله یک هفته تا ده روز کاری بعد از اقامت قیم خانواده مقیم خواهند شد. این اقامت برای تردد و زندگی در تمام کشورهای اتحادیه اروپا معتبر است. دوره این اقامت سه ساله و قابل تمدید می باشد.

تمدید اقامت:
اقامت های سه ساله در پایان هر دوره سه سال دیگر تمدید می شود و در تمدید سوم که در پایان سال ششم اقامت صورت می گیرد « یعنی اوایل سال هفتم » در صورتیکه هر یک از افراد خانواده بر اساس مهر ورود و خروج پاسپورت بتوانند ثابت کنند که 1500 روز در ایتالیا بوده اند شامل امتیاز دریافت پاسپورت می گردند . البته ملاک ورود و خروج مهر گذرنامه فرودگاه های ایتالیا می باشد و چنانچه بعد از ورود به ایتالیا به هر یک از کشورها دیگر اتحادیه اروپا سفرکنید به دلیل بدون مرز بودن سکونت شما مثلا" در آلمان یا فرانسه نیز جزو زمان اقامت ایتالیا محسوب می گردد مشروط بر اینکه با کمک سایر اعضای خانواده یا دوستان ترتیبی اتخاذ دهید که هر ماه مقداری برق و آب و تلفن واحد شما کارکرد داشته باشد و از کارت بانک شما برای خرید در ایتالیا استفاده متناوب شود . این رویه کمک می کند از روز شمار اقامت ایتالیا برای پاسپورت وقتی خارج از ایتالیا در کشور دیگری از اروپا هستید نیز بهره مند شوید.
تبصره یک : متولد شدن فرزند پدر و مادری که از اقامت آنها بیش از یکسال می گذرد به صورت فوری شامل پاسپورت می گردد .
تبصره دو : ازدواج فرزندان شما با یک ایتالیایی پروسه پاسپورت را از شش سال به دو سال کاهش می دهد .


ایتالیا

تحصیل در رشته هنر در ایتالیا

اخذ اقامت در ایتالیا

تحصیل در ایتالیا

اقامت از طریق ازدواج در ایتالیا

هزینه زندگی در ایتالیا

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

اخذ اقامت در ایتالیا

شرایط ثبت شرکت در ایتالیا


تور ایتالیا، هزینه تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در ایتالیا ، ثبت شرکت در ایتالیا ، سرمایه گذاری در ایتالیا ، زندگی در ایتالیا ، اقامت در ایتالیا ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved