با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

گرفتن وقت از سفارت بلژیک

گرفتن وقت از سفارت بلژیک

برای اطلاع از نحوه ی اخذ اقامت در کشور بلژیک با ما تماس بگیرید.


 

گرفتن وقت از سفارت بلژیک

اطلاعیه برای درخواست کنندگان ویزا

سفارت ، بر اساس وقت های داده شده ، روزهای یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 8.30 الی 12 آماده دریافت پرونده های درخواست ویزا میباشد.

درخواست ویزا میباید حداکثر 3 ماه و حداقل 3 هفته ، قبل از تاریخ مشخص شده برای عزیمت ، انجام شود.

برای تعیین وقت جهت ارائه درخواست ویزا ، میتوانید شخصأ و از طریق وبسایت سفارت به آدرس http://www.visa4belgium.com/ ، اقدام نمائید.

در شرایط اضطراری (بعنوان مثال برگزاری جلسه اضطراری ، بیماری مهم اقوام و مواردی از این دست) میتوانید از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام به درخواست وقت نمائید.

فرم درخواست ویزا مجانی میباشد.
شما میتوانید آن را از طریق سایت ما دانلود نمائید ، یا از پذیرش درخواست تحویل یک یا چند فرم نمائید. این فرم انفرادی میباشد ، هر درخواست کننده ویزا باید برای خودش فرم پر نماید ، حتی اگر چند نفر در یک گذرنامه باشند.فرم را میتوان به یکی از 3 زبان ملی بلژيک (هلندی، فرانسه ، آلمانی) و یا انگلیسی پر نمود.

میتوانید جهت اطلاع یا دانلودِ اطلاعات و مدارک مربوط به انواع ویزا ، به سایت مراجعه نمائید و یا از پذیرش درخواست نمائید تا برگه مربوط به نوع سفر مورد نظر را در اختیارتان قرار دهند. همیشه دقت نمائید تا زمان درخواست ویزا ، مدارکی که میتوانند کمک نمایند تا قصد شما برای ترک کشورهای عضو شنگن را قبل از خاتمه ویزا تعیین نمایند ، ضمیمه پرونده خود نمائید.

هزینه ویزای کوتاه مدت (ملاقات خانوادگی، توریستی ، تجاری) 60 یورو ، و برای ویزای طولانی مدت (الحاق به خانواده ، دانشجوئی) 180 یورو میباشد. مبالغ مذکور باید به یورو پرداخت شوند ، منفی شدن درخواست ویزا به معنی بازپرداخت این مبالغ نمیباشد.

هنگام درخواست ویزا ، مهری در گذرنامه شما زده خواهد شد .این مهر تنها به این معنی میباشد که درخواست ویزای شما دریافت شده است و فاقد هرگونه بار حقوقی است.

در صورت مردود شدن درخواست ویزا ، متقاضی دارای حق رجوع میباشد. هنگام مراجعه متقاضی برای پس گرفتن گذرنامه خود ، در برگه جواب منفی ، فرآیندی که باید برای رجوع طی شود، مرجع ذیصلاح و مدت زمانی که در طی آن میتوان درخواست بازنگری داد ، قید گردیده است .


اقامت در بلژیک

شرایط اقامت در بلژیک

اقامت در بلژیک

اخذ اقامت در بلژیک

اقامت دائم در بلژیک

خرید ملک در بلژیک

هزینه زندگی در کشور بلژیک

قوانین مهاجرت به بلژیک


گرفتن وقت از سفارت بلژیک ، ثبت شرکت و اقامت در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ، پناهندگی در بلژیک، نحوه اقامت در بلژیک  ،اقامت در بلژیک ،سرمایه گذاری در بلژیک ، زندگی در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ،  ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved