با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

پناهندگی در بلژیک

پناهندگی در بلژیک

اگر قصد مهاجرت به بلژیک دارید یکی از راه های دریافت اقامت پناهدگی در کشور بلژیک است.


 

پناهندگی در بلژیک

هر خارجی که ورود در بلژیک ممکن است درخواست پناهندگی. اما هر کس نمی خواهد به عنوان یک پناهنده به رسمیت شناخته شده است. پناهجو از طریق فرایند پناهندگی برای اولین بار. به عنوان مقامات پناهندگی رسیدگی به پرونده متقاضی پناهجو در مرکز پذیرش تخصیص داده شده به او و یا او را به کمک مادی بهره مند شوند. خدمات اعزام Fedasil این مرکز اختصاص می دهد.
در بلژیک سازمان ملل وجود دارد ولی برای درخواست پناهندگی باید به مقامات بلژیک رجوع کنید و پس از قبولی در بلژیک خواهید ماند. متن زیر ترجمه ای کوچک از پناهندگی می باشد برای اطلاعات کافی در مورد پناهدگی در این کشور با ما تماس بگیرید.

پناهجویان موظف نیست به ماندن در مرکز پذیرش که به آنها اختصاص داده شد اما اکثریت این راه حل را ترجیح می دهند. اگر یک پناهجو را به ماندن در یک ساختار پذیرش نیست و سپس S / او خواهد شد هر گونه کمک مادی دریافت نمی کنند. پناهجو حفظ سمت راست به کمک های پزشکی.

پناهجویان در مراکز جمعی و همچنین در خانه های فردی قرار دارد. ساختار پذیرش Fedasil و شرکای آن تشکیل شبکه ای از بیش از 24،500 تخت.
هنگامی که یک تصمیم نهایی در مورد پناهجو ساخته شده است، در اکثر موارد این کار پایان از حق متقاضی به جایی برای اقامت خوانده شده را علامت. پس از یک تصمیم مثبت پناهندگی اجازه اقامت را دریافت خواهید کرد و باید در جستجوی از محل اقامت خود را. تصمیم منفی به معنای پناهنده بلژیک را ترک کرده است. در طی عمل و بعد از Fedasil تصمیم گیری منفی پناهجویان ارائه می دهد گزینه بازگشت داوطلبانه.
روش پناهندگی

اتباع خارجی که در بلژیک می رسند و درخواست پناهندگی در اثر درخواست حفاظت از مقامات بلژیکی. در طول روند پناهندگی دولت بلژیک آزمون می کند که آیا درخواست خارجی مشروع است و اینکه آیا پناهجو به طور موثر به این حمایت بهره مند است. کنوانسیون ژنو (1951) میسازد پایین شرایطی که باید راضی است. پناهنده کسی است که واقعا میترسد که مبادا از دلایل نژاد، مذهب، ملیت، اعتقاد راسخ یا وفاداری به یک گروه خاص اجتماعی، سیاسی، مورد آزار و اذیت قرار می دادند.
از سال 2006، علاوه بر به وضعیت پناهندگان، 'تابعه وضعیت حفاظت' به اصطلاح ایجاد شده است. این وضعیت می تواند به پناهجویان که معیار برای به رسمیت شناختن عنوان یک پناهنده را برآورده نمی کنند، اما که در وضعیت خطرناکی هستند و که می تواند نشان می دهد که با بازگشت به کشور خود را از مبدا آنها را اجرا خطر واقعی آسیب جدی نسبت داده شده است.


بلژیک اقامت

شرایط اقامت در بلژیک

اقامت در بلژیک

اخذ اقامت در بلژیک

نحوه اقامت در بلژیک

اقامت دائم در بلژیک

مجوزهای اقامت در انگلستان

شانس اخذ اقامت توریستی انگلستان


پناهندگی در بلژیک، نحوه اقامت در بلژیک  ،اقامت در بلژیک ،سرمایه گذاری در بلژیک ، زندگی در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ،  ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved