با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت پس از تحصیل در بلژیک

اقامت پس از تحصیل در بلژیک

شما میتوانید پس پاین تحصیل در کشور بلژیک نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام نمایید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


 

اقامت پس از تحصیل در بلژیک

تحصیل در بلژیك‌ در سه‌ دسته‌ی آموزش‌ ابتدایی، متوسطه‌ و دبیرستان برگزار می شود . در دوره‌های‌ ابتدایی‌ و متوسطه، آموزش‌ های نظری‌ و عملی‌ با توجه‌ به‌ وضعیت‌ جسمی و روحی كودكان‌ و نوجوانان‌ صورت می گیرد . پس‌ از اتمام‌ این دوره های آموزشی ، هر دانش‌آموز می‌تواند به‌ تحصیل‌ در رشته‌ مورد علاقه‌ خود در دانشگاه بپردازد .

تحصیلات عالی در بلژیك‌ به دو قسم می باشد: تحصیلات‌ در دانشگاه‌ یا مؤ‌سسات‌ آموزش‌ عالی‌

بلژیک

در مؤ‌سسات‌ آموزش عالی بلژیک تحصیل‌ در اکثر رشته‌ها همچون ‌معماری، بهداشت، موسیقی، نمایش‌ و... وجوددارد. مرحله ی اولِ این دوره‌ های آموزش‌ همراه با كار عملی می باشد؛ دوره‌ دوم‌ به‌ صورت‌ دانشگاهی‌ یا آكادمیك است که همراه‌ با پژوهش‌ و معمولاً با همكاری‌ دیگر دانشگاه‌های‌ داخل‌ یا خارج‌ از كشورصورت می گیرد.

قدم اول برای ورود به‌ دانشگاه‌های بلژیک، ارائه ی مدرک دیپلم‌ دبیرستان‌ در کشور بلژیك‌ و یا دیپلم‌ دبیرستان‌ كشورهای‌ دیگر الزامی است . این مدرک بایدمورد تأیید وزارت‌ آموزش، تحقیقات‌ و تشكیلات كشور بلژیك‌ قرار گیرد .لازم به ذکر است که تحصیل‌ در رشته‌های‌ فنی‌ و مهندسی، پزشكی‌ و دندانپزشكی‌ در دانشگاه های کشور بلژیک ، مستلزم شرکت در آزمون ورودی می باشد.

شایان ذکر است بسیاری از دانشگاه های بلژیک دارای رتبه های خوب و نسبتاً بالا در سطح جهانی هستند . البته هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها به نسبت کم می باشد و بین 800 تا 3000 یورو در سال متغیر می باشد . زبان تدریس در دانشگاه های بلژیک ممکن فرانسوی باشد و دانشگاه هایی هم وجود دارند که دروس را به زبان انگلیسی تدریس می نمایند . نا گفته نماند که اکثر دانشگاه های بلژیک تقریباً رایگان هستند ، مگر اینکه برای دانشگاهی خاص و یا رشته ای خاص هزینه تعیین شده باشد .

با توجه به اینکه ارائه ی نامه ای به سفارت ، مبنی بر تمکن مالی شخص متقاضی لازم می باشد ، لذا در مورد کشور بلژیک این هزینه باید از جانب شخصی در آن کشور ارائه گردد و یا هزینه ی مربوط به دانشگاه باید مستقیم به حساب دانشگاه واریز گردد . چرا که تمامی موسسات مالی ایرانی تحریم هستند .

محصلین در کشور بلژیك موظفند هر سال تحصیلی خود را با برگزاری آزمون‌های مربوطه تكمیل کنند و برای پذیرش به سال بالاتر تحصیلی، امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارند.

شروع کلاس های دانشگاهی در دو ترم سپتامبر و اوایل اکتبر می باشد.

بلژیک

دوره های کارشناسی ارشد در کشور بلژیک کاملاً مشابه ایران است . این دوره ی تحصیلی متشکل از چندین واحد درسی و ارائه ی پایان نامه تحقیقاتی می باشد. سیستم آموزش کارشناسی ارشد در کشور بلژیک بیشتر بر پایه ی تلاش های دانشجو می باشد و اصطلاحاً استاد محور نیست . پروسه ی آموزش اساتید بدین صورت است که استاد تنها به آموزش سرفصلها و منابع می پردازند و مطالعه اصلی دروس بر عهده دانشجو می باشد.

پذیرش در مقطع دکترا نیازمندارائه ی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد . همچنین اینکه تماس با پروفسوری در دانشگاه برای ارائه ی پروپوزال واخذ تاییدیه از ایشان الزامی است . در برخی از رشته های تحصیلی در کشور بلژیک امکان گرفتن بورس وجود دارد و برخی دیگر از رشته ها دارای هزینه می باشند و دانشجو می بایست با هزینه ی شخصی خود درس بخواند .لازم به ذکر است که سطح آموزش درمقطع دکترا بالا است وگذراندن دروس مشکل به نظر می رسد. به همین علت بسیاری از متقاضیان ابتدائاً برای پذیرش پیش دکترا اقدام مینمایند و پس از پایان این دوره ی یکساله ،وارد دوره ی دکترامی شوند .

ارائه ی مدرک زبان IELTS یا TOFEL برای پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی در کشور بلژیک الزامی است.

دوره ی فوق دکترا نیز در دانشگاه های بلژیک وجود دارد . منتها گذراندن این دوره , مدرک تحصیلی محسوب نمی گردد . معمولاً اساتید در دانشگاه های بلژیک پروژه های مورد نظر در پست دکترا را اعلام نمی کنند و شخص متقاضی باید با استاد در ارتباط باشد و شرایط خود را توضیح دهد .


بلژیک اقامت

شرایط اقامت در بلژیک

اقامت در بلژیک

اخذ اقامت در بلژیک

نحوه اقامت در بلژیک

اقامت دائم در بلژیک

ارمنستان | ثبت شرکت ، اقامت و آشنایی با ارمنستان

راه های اقامت در فرانسه


اقامت پس از تحصیل در بلژیک، نحوه اقامت در بلژیک  ،اقامت در بلژیک ،سرمایه گذاری در بلژیک ، زندگی در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ،  ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved