با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت کاری در بلژیک

اقامت کاری در بلژیک

شما میتوانید از طریق کار در کشور بلژیک اقامت این کشور را دریافت کنید.


 

اقامت کاری در بلژیک

کار در بلژیک ( ویزای کار بلژیک ، وکیل مهاجرت به بلژیک )

اخذ ویزای کار در کشور بلژیک همچون سایر کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن بدین صورت می باشد که . حداقل 6 ماه زمان نیاز است که شخص متقاضی کار در بلژیک کارفرما را پیدا کند . . در صورتی که این درخواست از جانب کارفرما پذیرفته شود ، شخص متقاضی موظف است دعوت نامه ی کاری را به سفارت ارائه کند و منتظر پذیرش از طرف سفارت باشد . شایان ذکر است که در مواردی این مدت زمان بسیار طولانی میباشد ؛ چرا که رسیدگی نماینده ی سفارت به اشخاصی که تمایل دارند از طریق کار وارد این کشور شوند سخت گیرانه تر است . دلیل این امر بدین جهت است که معمولاً تمایل آنها بر این امر است که ساکنین کشور خود را به کار گیرند و یا از اتباع کشور خود به عنوان نیروی کار شاغل استفاده کنند .

اشخاصی که تمایل به یافتن کار در کشور بلژیک دارند ، می توانند با نوع دیگری از ویزا وارد این کشور شوند تا بلکه از پروسه طولانی اخذ ویزای کار رهایی یابند و یا از طریق سایر کشور های عضو شینگن اقدام به مهاجرت نمایند و پس از آن جهت یافتن خذ ویزای کار این کشور اقدام نمایند ؛

سرمایه گذاری در بلژیک (وکیل مهاجرت در کشور بلژیک ،اخذ ویزای سرمایه گذاری بلژیک، ثبت شرکت در اروپا)

کشور بلژیک از جمله کشورهایی می باشد که در حوزه اتحادیه اروپا دارای ثبات و تعادل سیاسی و اقتصادی می باشد و تا حدودی سیستم مالیاتی پایینی و خوبی را دارا می باشد . برای مثال معافیت های مالیاتی زیادی در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور دیده می شود . یقیناً کشور بلژیک یکی از بهترین کشورها در زمینه ی سرمایه گذاری اقامت می باشد.

متقاضیان اخذ اقامت در کشور بلژیک می توانند از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند و پس از گذشت 3 سال برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند . دارندگان اقامت دائم در کشور بلژیک می توانند به راحتی در کشور های عضو شنگن جا به جا شوند و فعالیت تجاری داشته باشند .


بلژیک اقامت

شرایط اقامت در بلژیک

اقامت در بلژیک

اخذ اقامت در بلژیک

تحصیل و اقامت در بلژیک

شرایط دریافت اقامت سرمایه گذاری از قبرس

اخذ اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت و تشکیل فعالیت تجاری ابتکاری یا تجربی

شانس اخذ اقامت توریستی انگلستان


اقامت کاری در بلژیک ، نحوه اقامت در بلژیک  ،اقامت در بلژیک ،سرمایه گذاری در بلژیک ، زندگی در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ،  ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved