با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اقامت در بلژیک

اقامت در بلژیک

شما میتوانید با مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما از شرایط اقامت در بلژیک استفاده کنید.


 

اقامت در بلژیک

اخذ ویزای کار در کشور بلژیک کاملاً مشابه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن است . حداقل زمانی که برای پیدا کردن کارفرما نیاز است 6 ماه است . شایان ذکر است که در مواردی این مدت زمان بسیار طولانی میباشد . در صورتی که درخواست از جانب کارفرما پذیرفته شود ، شخص متقاضی موظف است دعوت نامه ی کاری را به سفارت ارائه کند و منتظر پذیرش از طرف سفارت باشد . چرا که رسیدگی نماینده ی سفارت به اشخاصی که تمایل دارند از طریق کار وارد این کشور شوند سخت گیرانه تر است و معمولاً تمایل آنها بر این امر است که ساکنین کشور خود را به کار بگیرند و یا از اتباع کشور خود به عنوان نیروی کار شاغل استفاده نمایند .

بلژیک

سرمایه گذاری در بلژیک :

کشور بلژیک از جمله زیبا ترین کشورهای اروپایی برای اقامت محسوب می شود . بلژیک دارای ثبات و تعادل سیاسی و اقتصادی می باشد و کشوری است که سیستم مالیاتی مناسب و نسبتاً پایینی ر ا داراست . برای مثال معافیت های مالیاتی زیادی در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور دیده می شود . یقیناً کشور بلژیک یکی از بهترین کشورها در زمینه ی سرمایه گذاری اقامت می باشد.

متقاضیان اخذ اقامت در کشور بلژیک می توانند از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند و پس از گذشت 3 سال برای اقامت دائم بلژیک اقدام کنند . لازم به ذکر است که از میان کشور های اتحادیه اروپا ، بلژیک دارای کوتاه ترین زمان برای اخذ اقامت دائم میباشد . دارندگان اقامت دائم در کشور بلژیک می توانند به راحتی در کشور های عضو شنگن جا به جا شوند و فعالیت تجاری داشته باشند .


شرایط اقامت در بلژیک

بلژیک اقامت

ارمنستان | ثبت شرکت ، اقامت و آشنایی با ارمنستان

اقامت بعد از تحصیل در فرانسه

اقامت اسپانیا

چگونه می توان به کشور رومانی وارد شد و اقامت دائم آن را اخذ کرد؟

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد

راه های اقامت در فرانسه


اقامت در بلژیک ،سرمایه گذاری در بلژیک ، زندگی در بلژیک ، ثبت شرکت در بلژیک ،  ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved