با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

سرمایه گذاری قطر در فرانسه

سرمایه گذاری قطر در فرانسه

برای دریافت اطلاعات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه با ما تماس بگیرید.


 

سرمایه گذاری قطر در فرانسه

قطر در مقابل حدود 300 میلیون یورو این ساختمان 23 هزار متر مربعی را در مرکز پاریس خریداری کرد.
این روزنامه بدون اشاره به نام طرف خریدار، تأکید کرد که در این ساختمان دفتر سفارتخانه آمریکا نیز قرار دارد.
قطر اخیرا 4 هتل مجلل از جمله دو هتل مشهور "مارتینز" در کن و "کنکورد لاویت" در پاریس را در ازای حدود 750 میلیون یورو خریداری کرده است.
حمایت های مالی مشکوک از سلفی ها در فرانسه
سه ماه قبل درپی افزایش تنشها بین فرانسه و قطر پس از ممنوعیت سفر "قرضاوی" مفتی قطری – مصری به این کشور و افشای ارسال ویدیوی جنایتهای قاتل "تولوز" به دفتر الجزیره در پاریس، دوحه مجبور شد صندوق بحث برانگیز سرمایه گذاری در مناطق محروم فرانسه را به تعلیق در آورد.
تعلیق این صندوق 50 میلیون یورویی که به گفته ناظران برای کمک به اسلامگرایان بود؛ پس از آن صورت گرفت که فرانسه از سفر "یوسف القرضاوی" مفتی قطری – مصری به اتهام تحریک و شوراندن مردم جلوگیری کرد.
افزایش فعالیتها و اقدامات اسلامگرایان سلفی در پاریس، موجب شده است مسئولان و نهادهای فرانسوی به فعالیت جریانهای سلفی در این کشور و حمایت های خارجی از آنها حساس شوند.
قطر در دسامبر گذشته اعلام کرد که صندوقی را به ارزش 50 میلیون یورو برای سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی برای ساکنان حاشیه نشین و مناطق فقیر فرانسه تأسیس کرده است.
با این حال "کمال حمزه" رییس جمعیت "انالد" و مشاور حزب راستگرای "الاتحاد" برای توجیه تعلیق این صندوق گفت: تعویق فعالیت صندوق تا پس از انتخابات ریاست جمهوری در آوریل و مه و انتخابات پارلمانی در ژوئن به این دلیل صورت گرفت که این طرح از سوی احزاب سیاسی مورد سوء استفاده قرار نگیرد.
وی افزود: ما خواستار آن هستیم که این صندوق در فضایی آرام فعالیت کند؛ چرا که طرح قطر با انتقادهایی بویژه از سوی "مارین لوپن" رهبر راستگرایان مواجه شده است.
مارین لوپن پس از جنایت تولوز با انتقاد از نفوذ قطر، هدف از این طرح را ارتقا و حمایت از افراطی گری دانسته بود.
لوپن تأکید کرده بود که برخی مناطق حاشیه نشین در فرانسه کاملا تحت کنترل اسلامگرایان قرار داشته، و از این مناطق حمایت خارجی می شود.
وی افزود: پیش از این نیز از رفتارهای قطر انتقاد کرده بودم .. این کشور به اسلامگرایان درلیبی کمک کرد .. قطر با اهدافی پنهان در حال سرمایه گذاری گسترده در مناطق حاشیه نشین فرانسه بوده، و این امر بسیار نگران کننده است.
رسوایی شبکه قطری در جنایت تولوز
جنایت تولوز که به دست یک جوان فرانسوی – الجزایری به نام "محمد مراح" صورت گرفت، با اعتراضها و واکنش شدیدی در این کشور بویژه راستگرایان همراه شد؛ آنها پس از این جنایت قطر را به تبلیغ و انتشار افراطی گری در فرانسه متهم کردند.
قطر پس از آن که اخیرا فاش شد تصاویر ویدیویی جنایات قاتل تولوز برای دفتر شبکه الجزیره قطر در پاریس فرستاده شده، با خشم مسئولان سیاسی این کشور مواجه شده است.
درپی این موضوع شبکه الجزیره قطر مجبور شد از پخش این تصاویر ویدیویی خودداری، و تحت فشار افکار عمومی و سیاسی فرانسه، فلش حاوی این تصاویر را به پلیس قضایی این کشور تحویل دهد.
"نیکلا سارکوزی" رییس جمهوری وقت فرانسه هم که پس از این حادثه به شدت تحت فشار قرار گرفته بود، مجبور شد از ورود قرضاوی به پاریس به دلیل تحریک افکار عمومی از طریق شبکه الجزیره قطر، جلوگیری کند.
سارکوزی گفته بود: شخصا به امیر قطر گفتم که از قرضاوی در خاک جمهوری فرانسه استقبال نمی شود.
قطر از شرکای سیاسی، اقتصادی، مالی، و نظامی ویژه دولت فرانسه است.
قطر یک درصد از شرکت صنعتی "لوی ویتون"، و 2 درصد از شرکت عظیم نفتی توتال را خریداری کرده و سهم خود را در شرکت تسلیحاتی "لاگاردیر" به 12.8 درصد افزایش داده است.
قطر همچنین در ژوئن 2011 تیم "پاریسان جرمن" را از طریق شرکت "سرمایه گذاری ورزشی قطر" خریداری کرد.


 

بانکداری در فرانسه

افتتاح حساب در فرانسه

تحصیل در فرانسه

بانکداری در فرانسه

مهاجرت هنرمندان به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

اقامت دائم در فرانسه

تحصیل در فرانسه

اقامت دائم در فرانسه


 

سرمایه گذاری قطر در فرانسه ؛ ، هزینه زندگی در فرانسه ، مهاجرت کاری به فرانسه ، تحصیل در فرانسه ، نظام آموزش عالی فرانسه ، وکیل مهاجرت فرانسه ، سرمایه گذاری در فرانسه ، اقامت در فرانسه ، ثبت شرکت در فرانسه ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved