با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

بانکداری در فرانسه

بانکداری در فرانسه

بانکداری اسلامی در کشورهای اروپایی در حال رواج است.


 

فرانسه به نظام بانکداری اسلامی روی آورد

وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه با حمایت از گسترش نظام بانکداری اسلامی در این کشور گفت: این نظام می تواند در برابر بحران‌های مالی به خوبی مقاومت کند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، کریستین لاگارد وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه اعلام کرد: تشدید بحران مالی جهان موجب شده تا معاملات اسلامی در نظام بانکداری این کشور رشد چشمگیری داشته باشد‌. 
وی تصریح کرد: نظام مالی اسلامی تاکید زیادی بر اصول اخلاقی دارد و این نظام می‌تواند در برابر بحران های مالی بین‌المللی به خوبی مقاومت کند‌. 
وی افزود: بازارهای مالی فرانسه پتانسیل زیادی برای گسترش معاملات اسلامی دارد و دولت از این فرصت طلایی استفاده خواهد کرد‌. فرانسه قصد دارد مانند انگلیس معاملات اسلامی را در بانک‌ها و بازارهای مالی خود رواج دهد‌. انگلیس از سال 2004 تاکنون اقدام به این کار کرده است . 
اولیویر باستری، استاد دانشگاه پاریس در این رابطه گفت: تصمیم دولت فرانسه برای از بین بردن محدودیت‌های موجود برای عقد قراردادهای اسلامی در سیستم بانکداری فرانسه‌، نشانگر تلاش پاریس برای جذب سرمایه‌گذاران مسلمان است تا مسلمانان نیز بتوانند در چارچوب عقود اسلامی در بانک‌های فرانسه سرمایه گذاری کنند. 
در حال حاضر بیش از 5میلیون مسلمان در فرانسه زندگی می‌کنند. 
وی افزود: سیستم بانکداری اسلامی می‌تواند در شرایط کنونی نقش مهمی در نظام بانکی جهان ایفا کند. 
بحران مالی جهان نشان داد: سیستم بانکی سرمایه‌داری دارای ضعف‌های زیادی است و سیستم بانکداری اسلامی می‌تواند جایگزین مناسبی برای سیستم بانکی کاپیتالیستی باشد‌. 
هاروی دوشاریت، وزیر خارجه سابق فرانسه نیز ضمن حمایت از اقدام دولت فرانسه‌، گفت‌: اجرای سیستم بانکداری اسلامی در فرانسه به نفع اقتصاد این کشور خواهد بود، چرا که موجب جذب سرمایه‌های مسلمانان مقیم فرانسه خواهد شد‌. 
بسیاری از مسلمانان به علت اینکه سیستم بانکی فرانسه ربوی است، تمایلی برای سرمایه‌گذاری در بانک‌ها و موسسات مالی این کشور ندارند.


 

اقامت کاری در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

افتتاح حساب در فرانسه

راهنمای زندگی در فرانسه

فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه

مهاجرت هنرمندان به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

اقامت دائم در فرانسه


 

بانکداری در فرانسه ،هزینه زندگی در فرانسه ، مهاجرت کاری به فرانسه ، تحصیل در فرانسه ، نظام آموزش عالی فرانسه ، وکیل مهاجرت فرانسه ، سرمایه گذاری در فرانسه ، اقامت در فرانسه ، ثبت شرکت در فرانسه ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved