با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

درباره کشور ترکیه

درباره کشور ترکیه

درباره کشور ترکیه

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه  (Türkiye Cumhuriyeti) ، نقطه تلاقی دو قاره مهم آسیا و اروپا محسوب می شود.


 درباره کشور ترکیه

ترکیه در جنوب شرقی اروپا و جنوب غربی آسیا واقع شده  است ، ترکیه از سه طرف به وسیله دریا احاطه شده است. از نظر وسعت ، ترکیه با ۵۸۰/۷۸۰ کیلومتر مربع مساحت (کمتر از نصف مساحت ایران) سی و پنجمین کشور جهان از نظر وسعت محسوب می شود. ترکیه دو همسایه اروپایی و شش همسایه آسیای دارد.

ترکیه از نظر جغرافایی کشوری کوهستانی و پرباران محسوب می شود. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حساس‌ترین مناطق جهان ، دارای موقعیت جغرافیایی راهبردی و ویژه است و گذرگاه میان آسیا و اروپا به حساب می‌آید و کشورهای بسیاری ، به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند این موضوع موجب رشد و توسعه سریع این کشور شده است. سواحل شمال ، جنوب و غرب ترکیه ، دارای آب و هوای مدیترانه ای با زمستان های کوتاه و معتدل ، و تابستان های گرم و طولانی می باشد. قسمت های مرکزی ترکیه، خشک و بایر می باشد که میانگین بارش سالانه آن ، کمتر از ۲۵ سانتی متر است.

ترکیه در حال حاضر حدود ۷۲ میلیون جمعیت دارد ، بنابر آخرین آمار موجود در ترکیه حدود ۹۸% جمعیت این کشور را مسلمان و ۲% را مسیحیان و کلیمیان و دیگر ادیان تشکیل می دهند. زبان رسمی این کشور ، ترکی (استانبولی) است که در گذشته با خط عربی (عثمانی) نوشته می‌شد و از زمان تشکیل جمهوری ترکیه توسط آتاتورک در سال ۱۳۰۲ هجری خورشیدی (۱۹۲۳) با خط لاتین نوشته می‌شود. ترکیه در میانه دو فرهنگ شرقی و غربی قرار ذارذ. این کشور با توجه به پیشرفت های اخیری که داشته از نظر علمی و دانشگاهی در سطح بالایی قرار دارد.


 مطالب مرتبط :

مراحلی که باید برای اخذ اقامت کشور فرانسه انجام دهیم

مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد لابوآن

نظام حقوقی انگلستان

پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از انگلستان


کلید واژه ها :

درباره کشور ترکیه ، اقامت در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، تحصیل در ترکیه ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved