با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

یکی از راه های ورود به کشور پرتغال اخذ ویزای کار می باشد.


 

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

درخواست بسیاری از مهاجرین برای مهاجرت در نهایت اخذ ویزای کاری است، ولی برای دریافت این نوع ویزا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد شما را استخدام نماید و این موضوع خود منوط به تحقق شرایط خاصی می باشد.

در کشور پرتغال همچون سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای استخدام اشخاص ، کارفرما باید به مدت 3 ماه در روزنامه و اینترنت آگهی دهد؛ در این حالت ابتداً اولویت با اتباع کشور کارفرما می باشد؛ اگر در کشور اشاره شده متقاضی یافت نشد و در واقع کسی این پیشنهاد کار را نپذیرفت؛ این پیشنهاد مجدداً باید به مدت 3 ماه و این باردر کل اتحادیه اروپا آگهی شود و در این حالت اولویت با کلیه اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد و اگر مجددا متقاضی در خصوص آن شغل یافت نشد، کارفرما می تواند برای متقاضی دعوتنامه کاری ارسال نماید و باید نشان دهد که از لحاظ مالی می تواند نامبرده و خانواده وی را تامین نماید.

همان طور که مشاهده می شود این پروسه کمی دشوار و نا محتمل به نظر می رسد؛ لیکن اگر شخصی به عنوان دانشجو در پرتغال مشغول به تحصیل باشد می تواند به محض آگهی شدن شغل در کشور پرتغال توسط کارفرما اقدام به دریافت مجوز اشتغال به آن کار نماید. یعنی اگر شما در کشور پرتغال کارفرمایی دارید و مایل به همکاری با وی باشید می توانید از طریق تحصیل وارد خاک پرتغال شده و پس از آن اقدام به اخذ ویزای کار نمایید.


 

مطالب مرتبط :

کار در آلمان

کار در اتریش

کار در دانمارک

کشور لیتوانی


کلید واژه ها :

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار ، اقامت در پرتغال ، سرمایه گذاری در پرتغال ، ثبت شرکت در پرتغال ، کشور پرتغال ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved