با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش دانشگاه های بلژیک

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش دانشگاه های بلژیک

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش دانشگاه های بلژیک

یکی از راه های مهاجرت به کشور بلژیک تحصیل در دانشگاه های بلژیک است.


 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش دانشگاه های بلژیک

از جمله مدارک لازم برای اخذ پذیرش دوره کارشناسی ارشد بلژیک ، ارائه مدرک زبان انگلیسی که دلالت بر تسلط شخص داشته باشد ، توصیه نامه اساتید و همچنین ارائه نامه ای که مبتنی بر استطاعت مالی شخص باشد را می توان نام برد .

لازمه ی پذیرش در مقطع دکترا ارائه ی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد  می باشد . متقاضیان ادامه تحصیل در بلژیک می بایستی با استاد راهنما در دانشگاه برای ارائه ی پروپوزال واخذ تاییدیه از ایشان در ارتباط باشند و در صورت امکان در رشته تحصیلی مورد نظر خود بورس تحصیلی دریافت نمایند . لازم به ذکر است که  شرایط اخذ بورس تحصیلی در اغلب موارد مربوط به دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های همان کشور می باشد و در مرحله بعد اشخاصی که از رزومه کاری و تحصیلی فوق العاده قوی برخوردار باشند می توانند جهت درخواست بورس تحصیلی اقدام نمایند .

شرایط دیگری در رابطه با تحصیل در مقطع دکترا وجود دارد که اشخاص متقاضی می توانند در برخی دانشگاه ها و برخی از رشته ها که دارای هزینه می باشند  به ادامه تحصیل بپردازند. .

دوره ی فوق دکترا نیز در دانشگاه های بلژیک وجود دارد . اما گذراندن این دوره , مدرک تحصیلی محسوب نمی گردد . معمولاً اساتید دانشگاه های کشور بلژیک پروژه های مورد نظر در پست دکترا را اعلام نمی کنند و شخص متقاضی باید با استاد در ارتباط باشد و شرایط خود را توضیح دهد .

ارائه ی مدرک زبان IELTS   یا TOFEL  برای پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی در کشور بلژیک الزامی است .

دانشجویان در تمامی مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا به ترتیب می توانند 10 ، 20 و 30 ساعت در هفته کار کنند و هزینه های مربوط به گذران زندگی خود را کسب نمایند .

باید در نظر داشته باشید که پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری دارای شرایط خاص خود می باشد . این شرایط عبارتند از تسلط شخص متقاضی به زبان رسمی آن کشور ، تجربه کاری و ….

هزینه های زندگی دانشجویی در کشور بلژیک حدود 600 تا 800 یورو به صورت ماهانه متغیر می باشد . این هزینه شامل تمامی مخارج زندگی شخص متقاضی همچون مسکن ، خوراک ، پوشاک و رفت و آمد و …. می باشد .


 

مطالب مرتبط :

کار در بلژیک

بلژیک

روشهای اخذ اقامت اروپا

شوراي همياري اقتصادي


کلید واژه ها :

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش دانشگاه های بلژیک ،  هزینه های تحصیل در بلژیک ، تحصیل در بلژیک ، کار در بلژیک ، اقامت در بلژیک ، سرمایه گذاری در بلژیک ، تحصیل در بلژیک ، کشور بلژیک ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved