با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شرایط ویژه برای پرستاران

شرایط ویژه برای پرستاران

شرایط ویژه برای پرستاران

متقاضیان ادامه تحصیل در رشته پرستاری ، می توانند در یکی از مطرح ترین و خوش آوازه ترین دانشگاه های کشور انگلستان به نام " کاونتری " ادامه تحصیل دهند .


 

شرایط ویژه برای پرستاران

رشته های مربوط به پرستاری در دانشگاه کاونتری در دو course  تمام وقت و پاره وقت ارائه می گردد . این نکته حائز اهمیت است که دانشجویان بین المللی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارند ، می بایستی که در دوره های تمام وقت این دانشگاه پذیرش اخذ نمایند .

اخذ پذیرش در رشته های پرستاری در دانشگاه کاونتری نیاز مند ارائه نمره آیلتس 6.5 می باشد .

داشجویان در دانشگاه کاونتری پس از گذراندن دوره های تئوریک در این دانشگاه ، وارد دوره های مربوط به آموزش عملی می شوند و در این مرحله قابلیت ها و توانایی های دانشجویان به طور واضح تری نمود پیدا می کند .

از دیگر دانشگاه های معتبر کشور انگلستان می توان دانشگاه لینکلن را نام برد که از منظر سطح آموزشی و اعتبار جهانی دارای شرایط خوبی است  .

از جمله مزایای دانشگاه های فوق الذکر می توان به برگزاری همایش های بین المللی و کنفرانس های مرتبط با رشته ی پرستاری اشاره نمود .

دانشجویان می توانند دوره کارشناسی خود را در مدت زمان 3 سال پشت سر بگذرانند و مقطع فوق لیسانس در دو دانشگاه ذکر شده همچون سایر دانشگاه های کشور انگلستان ، 1 ساله می باشد .

فارغ التحصیلان می توانند با استفاده از زمان باقی مانده ، پس از اتمام دوره دانشگاهی و همچنین ارائه مدرک دانشگاهی معتبر از دانشکده های پرستاری این دو دانشگاه ؛ جهت یافتن کار و ورود به بازار کار پرستاری اقدام نمایند . بدیهی است که فارغ التحصیلان می توانند با ارائه مدرک مربوط به دوره های تئوریک دانشگاه های کشور انگلستان و همچنین ارائه مدارکی که از شرکت در کلاس های عملی و کنفرانس ها و گردهمایی های بین المللی برگزار شده در دانشگاه کاونتری و یا لینکلن اخذ نموده اند ؛ به راحتی جذب بازار کار شوند و این طریق جهت اخذ اقامت خود در این کشور اقدام نمایند .

چه بسا دانشجویانی هستند که در حین تحصیل در دانشگاه های انگلستان از طریق ارائه رزومه خود به اساتید دانشگاهی و با استناد به مدارک دانشگاهی قوی و نمرات برتر خود ، اصطلاحاً سوپروایزر پیدا می کنند و عملاً شرایط را برای یافتن کار در زمان پس از فارغ التحصیلی خود تسهیل می نمایند .

شایان ذکر است که در چند سال اخیر ، جذب نیروهای پرستار و فارغ التحصیلان در گرایشات رشته ی پرستاری ، به راحتی در انگلستان و به طریق اولی کشور هایی که به نوعی مستعمره انگستان بوده اند ، بسیار زیاد و بدیهی است و قطع به یقین فارغ التحصیلان از دانشگاه های مطرح انگستان در رابطه با پیدا کردن کار در اولویت قرار دارند .


 

مطالب مرتبط :

تحصیل در مدارس انگلستان

شانس اخذ اقامت توریستی انگلستان

ویزای توریستی کشور انگلستان

نظام حقوقی انگلستان


کلید واژه ها :

شرایط ویژه برای پرستاران ، اقامت در انگلستان ، سرمایه گذاری در انگلستان ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved