با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

امروزه بسیاری از کسانی در مقاطع مختلف تحصیلی فارغ التحصیل  شده اند به این فکر هستن که به  کدام کشور میتوانند از طریق کاری مهاجرت کنند.


 

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

مهاجرت از طریق تخصص یکی از بهترین طرق مهاجرت میباشد. منتها باید این نکته را در نظر داشته باشیم که مهاجرت کاری باید به کشورهایی باشد که در نهایت به شما و خانواده شما اقامت بدهد. در حال حاضر یکسری کشور ها از طریق تخصص، نیروی کار میگیرند مانند : استرالیا،کانادا و دانمارک. کشور استرالیا و کانادا به دلیل طولانی بودن پروسه کاری و زمان بر بودن که حد اقل  حدود ۳  سال به طول می انجامد گزینه مناسبی برای مهاجرت نمیباشند. کلا برای مهاجرت کاری  باید کشوری را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن پروسه مهاجرتی شما انجام شود زیرا در امور مهاجرتی بالاخص مهاجرت کاری تغییر قوانین بسیار ایجاد میشود. برای مثال در مهاجرت از طریق تخصص بیشتر مواقع در لیستی که سفارت برای شغل های مورد نیازش اعلام میدارد یکسری از شغل ها را حذف میکند و این موضوع در امر مهاجرت خلل ایجاد میکند بخاطره همین موضوع بهتر است برای مهاجرت از طریق تخصص کشوری را انتخاب کنید که در کمترین زمان انجام شود. به یاد داحته باشید که در چند سال گذشته اشخاصی که برای کانادا و استرالیا اقدام کرده اند در خیلی از مواقع با تغییر قانون رو به رو شده اند در حالی که دانمارک شرایطی کاملا متفاوت را ارایه می نماید.

 

کشور دانمارک به عنوان شادترین و اولین  کشور دنیا از حیث رفاه اجتماعی شناخته شده و با توجه به نوع ویزایی که صادر میکند بهترین گزینه برای مهاجرت از کاری میباشد.

ویزای کاری دانمارک یکی از بهترین انواع ویزا برای کسانی است که می خواهند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا بالاتر جهت کار در کشور دانمارک اقدام نمایند.این ویزا که از انواع PBS   یا همان Point Based System  می باشد همانگونه که از اسمش برمی آید شامل یک سری از نیازمندیها جهت اخذ ویزا می بشاد که به هرکدام امتیاز جداگانه ای تعلق می گیرد و اگر شما ویزا را بگیرید اخذ ویزای شما تقریبا صد در صد می باشد.


 

مطالب مرتبط :

کار در دانمارک

تحصیل در دانمارک

بسته ی تاسیس شرکت و شروع به کار برای یک سال در مجارستان

دانشگاه های معتبر دانمارک


 کلید واژه ها :

اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه ، سرمایه گذاری  در دانمارک ، اقامت در دانمارک , ثبت شرکت , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، ثبت شرکت در دانمارک ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved