با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

گفتنی است شانس اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس برای افرادی که به همراه خانواده خود جهت اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس اقدام می نمایند پایین تر از افرادی است که به صورت انفرادی جهت اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس اقدام می نمایند.


 

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس

بطور مثال در صورت احراز شرایط فوق الذکر مثل نامه حساب بانکی ،اسناد ملکی و دیگر مدارک مورد نیاز، اگر در یک خانواده 4 نفره پدر یا مادر خانواده به صورت انفرادی اقدام به دریافت ویزای توریستی سوئیس نمایند، شانس زیادی جهت اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس خواهند داشت ولیکن اگر همه خانواده جهت اخذ ویزای توریستی سوئیس به صورت همزمان اقدام نمایند، همه افراد از شانس کمتری در اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس برخوردار خواهند بود.

پارامتر دیگری که می تواند شانس افراد را در جهت اخذ ویزای توریستی سوئیس افزایش دهد، حضور یک فرد از اقوام درجه اول فرد( نظیر پدر، مادر، برادر، خواهر و ….) در کشور سوئیس است.

بدین صورت که اگر یکی از اقوام فرد، دعوت نامه ای جهت بازدید وی از ایشان، برای فرد متقاضی ارسال نماید، شانس اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس برای فرد، افزایش می یابد.

گفتنی است ویزاهای توریستی در کشور سوئیس همانند سایر کشورهای حاضر در حوزه شینگن، به افرادی که موفق به اخذ ویزای توریستی سوئیس می شوند، مجوز ورود و خروج به همه کشورهای حوزه این پیمان را می دهد. این مطلب بدین معناست که فرد متقاضی ویزای توریستی کشور سوئیس می تواند بدون هیچ محدودیتی وارد کشورهای دیگر اروپا شود و حتی تمام زمان باقی مانده از ویزای توریستی خود را در کشور دیگری سپری نماید.

ویزاهای توریستی در اقصی نقاط دنیا بصورت ویزاهای تک وروده (Single entry) و یا ویزاهای چند وروده (Multiple) به افراد متقاضی اختصاص می یابند. در سال های اخیر کشور سوئیس، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی خود را بصورت ویزاهای چند وروده به متقاضیان ورود به خاک کشور سوئیس از طریق ویزای توریستی ارائه می دهد.


 

مطالب مرتبط :

رشد خوب شرکت های بیمه در اروپا

جامعۀ اقتصادي اروپا

تحصیلات پیش دانشگاهی در مجارستان

فرانسه


کلید واژه ها :

شانس اخذ اقامت توریستی سوئیس ، انواع ویزای انگلستان ، اقامت در انگلستان ، سرمایه گذاری در انگلستان ، ادامه تحصیل در انگلستان ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved