با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور ایتالیا

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور ایتالیا

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور ایتالیا

ایتالیا با داشتن معتبرترین دانشگاه های اروپا،سر آمد کشور های اروپایی در بحث آموزش است.


 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور ایتالیا

بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکترا کشور ایتالیا را برای اتمام دوره فوق لیسانس خود انتخاب می کنند،چرا که ایشان می توانند بصورت کاملا رایگان مدارک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه های اروپا اخذ نموده و شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند.دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور ایتالیا دو ساله است .

  • زبان تدریس

دروس دانشگاهی کشور ایتالیا به دو صورت ایتالیای و انگلیسی تدریس میشوند .

 متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند . افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک Ielts 6-6.5 را به دانشگاه ارائه دهند . 

  • حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور ایتالیا مجوز کار در محدوده ای 20 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 8 تا10 یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

  • هزینه های زندگی

دولت ایتالیا با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار تا 20 ساعت را داده است . آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین 7 تا 10 یورو را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند . هزینه زندگی در ایتالیا حداقل 500 یورو در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را داشته باشد قبل از رفتن به ایتالیا و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در ایتالیا است.کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور ایتالیا مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان ایتالیای مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی  راپیداکنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند . این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور ایتالیا بسیار دشوار است و طولانی و افراد می بایستی مدت زمان زیادی را در کشور ایتالیا کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس ایتالیای را بگذرانند.


 

مطالب مرتبط :

کار در آلمان

تحصیل در اوکراین

تحصیل در آلمان

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در مجارستان


کلید واژه ها :

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور ایتالیا ، کشور ایتالیا ، اقامت در ایتالیا ، سرمایه گذاری در ایتالیا ، ثبت شرکت در اروپا

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved