با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

ایتالیا با داشتن چندین دانشگاه معتبر بخصوص در رشته های مهندسی جزو کشور های اروپایی محسوب می شود.


 

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

 تحصیل در آن ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که دانشجویانی که قصد اخذ اقامت دائم ایتالیا را پس از اتمام دوره تحصیل ، دارا می باشند ،

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا

متقاضیان به تحصیل در مقطع کارشناسی در ایتالیا می بایست پس از کسب گواهی یا مدرک دیپلم دبیرستان اقدام به شرکت و گذراندن امتحان ورودی دانشگاه های ایتالیا کنند.ودر صورت قبولی در آن ها می توانند جهت اخذ مجوز ورود به دانشگاه ها اقدام نمایند. البته از سال1998 متقاضیان با تکمیل فرم جایابی و ارسال آن به وزارت دانشگاه ها وعلوم و فناوری ایتالیا ،می توانند بدون امتحان ورودی وارد مقطع کارشناسی شود.

البته روش دیگری نیز به علاقمندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ایتالیا در ایران ارائه می شود. سفارت ایتالیا در تهران هر ساله کلاس های زبان ایتالیایی برگزار می کند. که در آن در طول 3 ترم ، سه کتاب (Espresso) تدریس می شود. که هر ترم شامل 33 جلسه ی 2 ساعته ودر سه روز هفته می باشد.

در صورتی که دانشجو بتواند 90% نمره را درامتحانات بدست آورد می تواند جهت اخذ پذیرش و اخذ ویزای ایتالیا به سفارت معرفی می شود. البته این کار پس از آموزش دو کتاب اول صورت می گیرد.

مقطع لیسانس در کشور ایتالیا 4 ساله است .هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره 4 ساله لیسانس به زبان ایتالیای تدریس می شود که بهتر است در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور ایتالیا مهاجرت تحصیلی کند زیرا گذراندن دوره ی کالج زبان ایتالیای در کشور ایتالیا دوره ای است که سفارت را متقاعد و راضی به دادن ویزا به متقاضی می کند و حتماَ باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را برای رفتن به سفارت ارائه دهید .

  • حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور ایتالیا مجوز کار در محدوده ای 10 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 8 تا10 یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

  • هزینه های زندگی

همان طور که در مطالب قبلی ذکر شد تحصیل در کشور ایتالیا به صورت رایگان است و فرد دانشجو فقط باید هزینه های ماهیانه ی زندگی خود را متقبل شود . که دولت ایتالیا با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار 10 ساعت را داده است . آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین 7 تا 10 یورو را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند . هزینه زندگی در ایتالیا حداقل 500 یورو در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را داشته باشد قبل از رفتن به ایتالیا و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در ایتالیا است.کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور ایتالیا مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان ایتالیای مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی راپیداکنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند . این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور ایتالیا بسیار دشوار است و طولانی و افراد می بایستی مدت زمان زیادی را در کشور ایتالیا کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس ایتالیای را بگذرانند.


 

مطالب مرتبط :

تحصیل در اوکراین

کار در آلمان

تحصیل در دانمارک

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک


کلید واژه ها :

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایتالیا ، سرمایه گذاری در ایتالیا ، ثبت شرکت در ایتالیا ، اقامت در ایتالیا ،ثبت شرکت در اروپا

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved