با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین

اوکراین کشوری است که هزینه تحصیل در آن پائین می باشد ولی دانشگاه های کشور اوکراین جزو دانشگاه های برتر دنیا به حساب نمی آیند.


 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین

بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکترا کشور اوکراین را برای اتمام دوره فوق لیسانس خود انتخاب می کنند،چرا که ایشان می توانند شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند.دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور اوکراین دو ساله است .

  • زبان تدریس

دروس دانشگاهی کشور اوکراین به سه صورت اوکراینی ، روسی و انگلیسی تدریس می شوند .متقاضیان به اخذ پذیرش تحصیلی به زبان اوکراینی و روسی، می بایست مدارک دال بر تسلط به این زبان را به دانشگاه ارائه نمایند.در کشور اوکراین کلاس های زبان تاپفک به مدت 9 ماه برگذار می شود که بعنوان پیش دانشگاهی محسوب می شود.ذکر این نکته لازم است که ابتدا اطلاع درباره زبان تدریس رشته ی مورد نظر خود را کسب کرده سپس در دوره های زبان ثبت نام فرمائید. دوره تاپفک به زبان اوکراینی و زبان روسی می باشد که در ابتدا باید یکی از زبان ها را انتخاب نمائید.

 همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند . افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک Ielts 6-6.5 را به دانشگاه ارائه دهند . 

  • حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور اوکراین مجوز کار در محدوده ای 20 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 8 تا10 دلار به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

  • هزینه های زندگی

اوکراین با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار بین 10 تا 20 ساعت را داده است . آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین 7 تا 10 دلار را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند . هزینه زندگی در اوکراین حداقل 400 دلار در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور اوکراین را داشته باشد قبل از رفتن به اوکراین و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در اوکراین است.کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور اوکراین مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان اوکراینی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی  راپیداکنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند .


 

مطالب مرتبط :

تحصیل در مدارس انگلستان

تحصیل در مقطع لیسانس کشور مجارستان

ایتالیا

اتریش


کلید واژه ها :

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین ، اقامت در اوکراین ، سرمایه گذاری در اوکراین ، آشنایی با اوکراین ، ثبت شرکت در اروپا

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved