با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

تحصیل در اوکراین

 تحصیل در اوکراین

 تحصیل در اوکراین

اوکراین کشوری است که امکان تحصیل به زبان انگلیسی را به متقاضیان این کشور اعطا می نماید.


 

 تحصیل در اوکراین

با توجه به پائین بودن سطح آموزشی مقطع لیسانس کشور اوکراین  توصیه می شود جهت تحصیل در مقاطع بالاتر در این کشور اقدام فرمایید.مقطع لیسانس در کشور اوکراین 4 ساله است افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند . هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره 4 ساله لیسانس به زبان اوکراینی و روسی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان اوکراینی تاپفک را داشته باشد . (در کشور اوکراین فرصتی به دانشجویان اعطا می شود تا دوره تاپفک را سپری کنند)

  • حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور اوکراین مجوز کار در محدوده ای 10 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 8 تا10 دلار به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

  • هزینه های زندگی

دولت اوکراین با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار 10 ساعت را داده است . آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین 7 تا 10 دلار را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند . هزینه زندگی در اوکراین حداقل 500 دلار در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور اوکراین را داشته باشد قبل از رفتن به اوکراین و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در اوکراین است.کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور اوکراین مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان اوکراینی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند . این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور اوکراین بسیار دشوار است و طولانی و افراد می بایستی مدت زمان زیادی را در کشور اوکراین کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس اوکراینی را بگذرانند.


مطالب مرتبط :

تحصیل در مدارس انگلستان

تحصیلات پیش دانشگاهی در مجارستان

تحصیل در مقطع لیسانس کشور مجارستان

بلژیک


 

کلید واژه ها :

 تحصیل در اوکراین ،  کشور اوکراین ، اقامت در اوکراین , ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اوکراین ،ثبت شرکت در اروپا

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved