با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

سرمایه گذاری در اروپا

مهاجرت،تهدید یا فرصت

 مهاجرت،تهدید یا فرصت

 مهاجرت،تهدید یا فرصت

با تماس با ما از شرایط مختلف مهاجرت با خبر شوید.


 مهاجرت،تهدید یا فرصت

پدیده مهاجرت به سایر کشورها در چند سال اخیر در بین اقشار مختلف جامعه ما نقش پررنگ تری به خود گرفته است.فراگیری این بحث باعث شده است افراد فارغ از توانایی های مالی ،سطح تحصیلات ،سن و شرایط زندگی ،این مساله را بعنوان برای تغییر آن جه که در آینده در انتظار ایشان است،مورد نظر قرار دهند.بسیاری از سازمان ها و موسسات تحت نظر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و بسیاری دیگر بصورت غیر قانونی در پاسخ به پیدایش این مقوله در سال های اخیر در این حوزه مشغول به عالیت هستند.

حال بررسی سوال هایی نظیر آیا اساساً مهاجرت فرد از کشور خود به سایر کشورها امری مفید است یا خیر ؟ بصورت کلی چه راههایی جهت مهاجرت به دیگر کشور ها وجود دارد ؟ اینکه چه کشور هایی شرایط مناسبی جهت تسهیل پروسه مهاجرتی یک فرد را فراهم آورند ؟ و اینکه افراد چگونه می توانند با کسب شناخت بیشتر از جان ومال وزمان خود و خانواده یشان محافظت کنند ؟می تواند راهگشایی بنای تصمیم گیری یک فرد در راستای مواجهه با این پدیده باشد.

به صورت کلی مهاجرت را می توان به دو دسته ی مهاجرت های موقت و مهاجرت های دائم طبقه بندی کرد.متاسفانه بسیاری از هم وطنان عزیزمان بدون شناخت کافی و تحت تاثیر تبلیغات محرک فریبکاران ، قبل از اینکه اصولا کشور مورد نظر خود را دیده باشند و شرایط آن را از نزدیک مشاهده کرده باشند،تصمیم به مهاجرت دائم به آن کشور را اتخاذ می کنند و کلیه مایملک و شرایط کاری و اجتماعی و همهی آنچه را که سال ها در بوجود آوردنش تلاش کرده اند را در کشور خود از دست می دهند و پس از آنکه (در مهمترین صورت) وارد خاک کشور مدنظر خود شوند ، مشاهده می کنند که شرایط آن کشور با آنچه برای ایشان متصور می شده اند بسیار متفاوت است ولیکن این دسته نه امکان بازگشت به شرایط اولیه در کشور خود را در پیش رو دارند و نه اینکه آینده ی روشنی در محل اقامت جدیدشان در انتظار ایشان است.فلذا بدیهی است با توجه به آنچه ذکر شد لزوم کسب آگاهی جامع و کامل و صد البته دقیق هم وطنانمان قبل از اقدام جهت هر گونه تلاش برای کسب اقامت دائم سایر کشورها ، امری غیر قابل اجتناب تلقی می شود.

حال این سوال مطرح می شود که متقاضیان مهاجرت به دیگر کشورها چگونه می توانند اطلاعات صحیح و درست از وعده های پوچ ودروغین شیادان تمیز دهند ؟

به روزترین و موثق ترین اطلاعات مربوط به مهاجرت های دائم یا به عبارت دیگر اخذ اقامت دائم کشور ها توسط سفارات این کشورها(معمولا از طریق وب  سایت های اینترنتی مربوط به این کشور ها )قابل دسترسی است و همچنین در زمینه های مهاجرت های دانشجویی و یا کاری ، آخرین اطلاعات و قوانین مربوط به دانشگاه های دیگر کشور ها از طریق وب سایت وزارت علوم ایران و همچنین وب سایت دانشگاههای مورد نظر فرد متقاضی در دسترس علاقه مندان به کسب آگاهی در این امر قرار می گیرد.

با مراجعه به منابع بالا،هموطنان گرامی ما می توانند با افزایش سطح آگاهی و معلومات خود و مقایسه آن با تبلیغات نامحدود و محرک شیادان،در راستای تصمیم گیری صحیح گامی بلند بردارند.

باعث تاسف است که بسیاری از هم وطنان ما در سال های گذشته با وعده های قاچاق چنان انسان،جان و مال و آینده ی خود را مهاجرت های غیرقانونی به دیگر کشورها از دست داده اند،شمار زیاد تلفات انسانی در قاچاق انسان به کشورهایی نظیر استرالیا و نیوزیلند از طریق دریا در اخبار منتشر شده در ماههای اخیر مولد این مطلب است.


 مطالب مرتبط :

موارد مورد نیاز جهت اخذ ویزا کار سوئد

مهاجرت سرمایه گذار برای اقامت و تابعیت بلغارستان

مفاهیم اساسی مهاجرت (بخش اول)

نکات کلیدی برای متقاضیان برای ثبت شرکت در کشور سوئد


کلید واژه ها :

 مهاجرت،تهدید یا فرصت ،  اقامت در اروپا ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در اروپا , ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved