با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

اعياد ملی و مذهبی کشور ارمنستان

اعياد ملی و مذهبی کشور ارمنستان

اعياد ملی و مذهبی کشور ارمنستان

تا قبل از ورود مسیحیت به ارمنستان، ارمنيان دارای اعیاد مختلفی بودند که مهمترین آن عید آغاز سال باستانی بود که ناواسارد  نام داشت. 


 

اعياد ملی و مذهبی کشور ارمنستان :

. اعیاد دیگری نیز در این زمان مرسوم بود که عمدتا به پرستش الهه ها و بت ها اختصاص داشت و از معروفترین آنها می توان به وارتاوار يا جشن آب پاشان اشاره کرد که در اوایل تابستان برگزار می گردید و با وجود گذشت قرن ها و گرویدن ارمنيان به دین مسیح هنوز در میان این ملت رواج دارد و ارمنيان این عید را با پاشیدن آب به روی یکدیگر گرامی می دارند. با ورود مسیحیت به ارمنستان اعیاد دینی جانشین اعیاد قبلی شدند. مهمترین عید ارمنيان همچون سایر مسیحیان جهان عید تولد عيسی مسیح است که ارمنيان آن را در 6 ژانویه برگزار می کنند، در حالی که مسیحیان كاتوليك و پروتستان آنرا در روز 25 دسامبر برگزار می کنند. دومین عید مهم مسیحی که نزد ارمنيان بسیار مهم می باشد، عید پاک است که سالروز رستاخیز عيسی مسیح از مردگان است و طبق تقویم مسيحي در اولین يكشنبه پس از ماه كامل بهار برگزار می شود. از اعیاد دیگر می توان از هامبارتسوم  که سالروز عروج عيسی مسیح به آسمان است اشاره کرد.

 

از اعیاد ملی در ارمنستان عید وارتانانک  و عید روز فرهنگ از مهمترین آنهاست. عید وارتانانک سالروز قیام ملی ارمنيان به رهبری وارتان مامیکونیان و عید فرهنگ، گرامیداشت سالروز ابداع الفبا و خط ارمنی توسط مسروپ ماشتوس و شاگردان وي می باشد.

از دیگر اعیاد ملی ارمنستان در حال حاضر می توان به گرامیداشت روز 21 سپتامبر که روز ملی ارمنستان می باشد اشاره کرد. در این روز مردم ارمنستان با شرکت در انتخاباتی به یادماندنی به استقلال ارمنستان از اتحاد جماهیر شوروی و تشكيل جمهوري سوم ارمنستان رای دادند.


 

مطالب مرتبط :

ادب‌ و هنر‌ ارمنستان

اخذ مجوز یا لایسنز

ادارات مالیات و تامین اجتماعی کشور ارمنستان

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان


 

کلید واژه ها :

اعياد ملی و مذهبی کشور ارمنستان ، فرهنگ ارمنستان , ثبت شرکت , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، اقتصاد ارمنستان ، آشنایی با ارمنستان ،ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 

 

 

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved